Daniel Qczaj Kuczaj. Kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami 9"? [WZROST, INSTAGRAM, WIEK]

29.03.2019 20:22

Kim jest Daniel Qczaj Kuczaj, uczestnik "Tańca z gwiazdami"? Podajemy informacje o trenerze fitness znanym chociażby z porad treningowych udzielanych na portalu Youtube: wzrost, wiek, instagram. Z kim zatańczy Qczaj w "Tańcu z gwiazdami 9"? Sprawdźcie w naszym artykule. 

Daniel Qczaj Kuczaj. Kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami 9"? [ WZROST, INSTAGRAM, WIEK] fot. Instagram Taniec z gwiazdami

Kim jest Daniel Qczaj Kuczaj, uczestnik "Tańca z gwiazdami"? Z kim zatańczy w programie TVN-u? Sprawdzamy co wiadomo o kolejnym tancerzu, który wystąpi w telewizyjnym programie "Taniec z gwiazdami" – Qczaju: wzrost, Instagram, kanał na Youtube, wiek.

Daniel Qczaj Kuczaj: "Taniec z gwiazdami 9"

Daniel Kuczaj w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy w parze z Pauliną Biernat. Ich rywalami będą m.in. Tamara Gonzalez-PereaJoanna Mazur, Justyna Żyła, Mariusz WęgłowskiDominika Tajner-WiśniewskaTomasz "Gimper" DziałowySebastian Stankiewicz, Jakub KucnerAnna Jagodzińska oraz Czadoman.

» „Taniec z gwiazdami”: Kto z kim zatańczy? Znamy wszystkie 12 par [LISTA PAR, DATA PREMIERY]

Kim jest Daniel Qczaj Kuczaj, uczestnik "Tańca z gwiazdami 9"? Fitness, Youtube

Daniel Qczaj Kuczaj to trener fitness, o którym niedawno zrobiło się bardzo głośno. A to dlatego, że Qczaj na swój kanał Youtube wrzuca filmy instruujące chętnych jak ćwiczyć. Popularność porad treningowych Daniela Kuczaja wynika z tego, że trener fitness mówi góralską gwarą. Oto jak Qczaj sam się przedstawia:

- Nazywam się Daniel Józef Kuczaj. Jestem góralem - urodziłem się w Ludźmierzu na Podhalu – powiedział Qczaj w rozmowie z Onetem.

Daniel Kuczaj zanim został trenerem próbował pracować jako aktor – grał m.in. Teatrze Studio Buffo, a także był fryzjerem w jednym z salonów.

» Mariusz Węgłowski: kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami 9"? [WIEK, WZROST, ZAWÓD, ŻONA, DZIECI]

Daniel Qczaj Kuczaj: wiek, wzrost, instagram

Daniel Qczaj Kuczaj, uczestnik "Tańca z gwiazdami 9" słynie z niskiego wzrostu – ma ok. 165 cm. Waży ok. 80 kilogramów. Sylwetkę trenera można obejrzeć na jego Instagramie. Qczaj ma 31 lat. 

» Dominika Tajner-Wiśniewska - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?  

RadioZET.pl/Onet.pl/PZ

Oceń