Zamknij

Daria Reczek: kim jest finalistka The Voice of Poland 10? [WIEK, INSTAGRAM, FACEBOOK, BITWA]

Paweł Żurek
30.11.2019 19:22
Daria Reczek: kim jest finalistka Voice of Poland 10? [WIEK, INSTAGRAM, FACEBOOK, BITWA]
fot. Daria Reczek/Instagram screen

Daria Reczek to jedna z finalistek tegorocznej edycji The Voice of Poland 10. W programie zasłynęła m.in. z wykonania swojego własnego utworu Nie polubisz mnie. Sprawdzamy, co wiadomo o wokalistce z Voice of Poland: ile ma lat, skąd pochodzi, a także czy prowadzi własnego Instagrama. 

Poniżej sprawdzamy informacje, których internauci szukają nt. Darii Reczek: wiek, miejsce zamieszkania, Voice of Poland, Instagram, Facebook. 

Daria Reczek: kim jest finalistka Voice of Poland? [WIEK]

Daria Reczek to jedna z finalistek tegorocznej edycji The  Voice of Poland. Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 7 lat od nauki w klasie skrzypiec. Obecnie śpiewa m.in. w chórze kościelnym ze swoją mamą. Słucha popu, soulu i rocka i muzyki klasycznej. Jej największą inspiracją wokalną jest Whitney Houston, podziwia też Adele i wokalistki z zespołu Little Mix.

Tadeusz Seibert - kim jest finalista "The Voice of Poland"? [WIEK, WZROST, INSTA]

Daria Reczek ma 20 lat. 

Daria Reczek: Voice of Poland [NIE POLUBISZ MNIE, BITWA]

W The Voice of Poland Daria Reczek dostała się do drużyny Michała Szpaka. Śpiewała m.in. piosenki Sary Bareilles (Gravity), Bishopa Briggsa (River), Celine Dion i Barbary Streisand (Tell Him), a także utwór Nie polubisz mnie, który sama skomponowała (produkcją zajęli się Patryk Kumór, Lanberry i Dominic Buczkowski-Wojtaszek).

W trakcie bitwy Daria Reczek wystapiła obok Alicji Szemplińskiej. Wykonały utwór Beyonce : 1+1.

Daria Reczek: skąd pochodzi?

Daria Reczek pochodzi ze Szczepanowa (woj. małopolskie).

Daria Reczek: Instagram, Facebook

Finalistka Voice of Poland, podobnie jak wiele innym początkujących wokalistek dzieli się prywatnymi szczegółami w social mediach. Prowadzi m.in. profil na Instagramie i Facebook-u.

RadioZET.pl/PZ