Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera? [DATA]

25.05.2018 15:19
xxx zet

Data premiery 2. sezonu "Dark" na Netflix to jedna z najbardziej wyczekiwanych informacji przez fanów serialu. Po dużym sukcesie pierwszej serii od razu pojawia się pytanie, czy będzie Dark 2? Mamy już pierwsze informacje o kolejnym sezonie serialu Netflix.

Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera Dark 2? [DATA] fot. Youtube / Netflix Polska

Dark: 2. sezon na Netflix - kiedy premiera? Data jest wyczekiwana przez wszystkich fanów serialu. Znamy już pierwsze informacje o tym, czy będzie 2. sezon Dark na Netflix. Sprawdzamy także, czy znana jest już data premiery Dark 2.

Uwaga! Artykuł może zawierać spoilery, dlatego jeśli nie oglądaliście pierwszej części serialu Dark, czytacie go na własną odpowiedzialność!

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

Dark: 2. sezon - co się wydarzy?

Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie serialu - jak możemy przeczytać na Netflix Polska - poznaliśmy historię niemieckiego miasteczka Winden, w którym znika dwójka dzieci. To wydarzenie otwiera czeluści, które podważają istnienie czasu, jaki znamy. Ważniejszym od tego, kto porwał dzieci, okazuje się to, kiedy to się stało.

>> Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu?

Na razie nie wiemy, co wydarzy się w 2. sezonie Dark, jednak w sieci można znaleźć mnóstwo spekulacji na ten temat. W finałowej scenie pierwszego seoznu widzimy Jonasa, który budzi się w postapokaliptycznej wersji Winden. Tam słyszy od nastoletniej dziewczyny zdanie "Witamy w przyszłości". Prawdopodobnie jest to 2052 rok. Reżyser Jantje Friese podkreślił że 2. sezon Dark nie będzie tylko opowieścią o dalszych losach bohaterów. Powiedział także, że na pewno pojawią się nowe osoby w serialu, a niektóre postacie prawdopodobnie zginą.

Główne pytania, które pojawiają się po zakończeniu pierwszej serii serialu to m.in. czym tak naprawdę jest tajemniczy dziennik, dlaczego Michael popełnił samobójstwo oraz jaki jest motyw działania ojca Noah, który porywa i zabija chłopców? Mamy nadzieję, że odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania otrzymamy w 2. sezonie serialu Netflix.

>> 13 powodów 2 sezon - kiedy premiera i o czym będzie? [DATA, ZWIASTUN]

Dark 2 - kiedy premiera?

Mamy już potwierdzoną informację - 2. sezon Dark na pewno powstanie! Na oficjalnym koncie Netflix Polska potwierdził, że kolejna część serialu jest w trakcie przygotowań. Prawdopodobnie nowe odcinki zobaczymy dopiero w 2019 roku, a na pewno ta data jest dużo bardziej prawdopodobna niż 2018 rok. Jest również duże prawdopodobieństwo, że podobnie jak pierwszy sezon Dark, nowe odcinki pojawią się po premierze Stranger Things 3

>> Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

Dark miał swoją premierę 1 grudnia. Pierwszy sezon liczył 10 odcinków. Będziemy na bieżąco aktualizować artykuł, gdy tylko pojawią się kolejne informacje na temat serialu lub data premiery 2. sezonu Dark.

RadioZET.pl/digitalspy.com/KP

Oceń