Zamknij

Dark 2. sezon - premiera serialu Netflix - kiedy pierwszy odcinek? [DATA]

Karolina Piotrowska
03.06.2019 11:48
Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera Dark 2? [DATA]
fot. Youtube / Netflix Polska

Data premiery 2. sezonu "Dark" na Netflix to jedna z najbardziej wyczekiwanych informacji przez fanów serialu. Po dużym sukcesie pierwszej serii od razu pojawia się pytanie, czy będzie "Dark 2"? Mamy już pierwsze potwierdzone informacje o kolejnym sezonie serialu Netflix oraz kiedy premiera 2. sezonu "Dark".

"Dark" 2. sezon - kiedy premiera? Data jest wyczekiwana przez wszystkich fanów serialu. Znamy już pierwsze informacje o tym, czy będzie 2. sezon Dark na Netflix oraz kiedy premiera "Dark 2" i jej data.

Uwaga! Artykuł może zawierać spoilery, dlatego jeśli nie oglądaliście pierwszej części serialu Dark, czytacie go na własną odpowiedzialność!

» Seriale na wakacje - najlepsze i nowe produkcje Netflix

Dark: 2. sezon - KIEDY PREMIERA? [DATA]

Wiemy już, kiedy nastąpi premiera 2. sezonu "Dark". Data została ogłoszona na oficjalnym koncie Netflix na Facebooku. Kolejne odcinki będzie można oglądać już od piątku, 21 czerwca 2019 roku.

Dark, sezon 3 - kiedy premiera i czy będą nowe odcinki serialu na Netflix?

Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie serialu - jak możemy przeczytać na Netflix Polska - poznaliśmy historię niemieckiego miasteczka Winden, w którym znika dwójka dzieci. To wydarzenie otwiera czeluści, które podważają istnienie czasu, jaki znamy. Ważniejszym od tego, kto porwał dzieci, okazuje się to, kiedy to się stało.

»  Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu?

Co wydarzy się w 2. sezonie "Dark"?

Na razie nie wiemy jeszcze dokładnie, co wydarzy się w 2. sezonie "Dark", jednak w sieci można znaleźć mnóstwo spekulacji na ten temat. W finałowej scenie pierwszego sezonu widzimy Jonasa, który budzi się w postapokaliptycznej wersji Winden. Tam słyszy od nastoletniej dziewczyny zdanie "Witamy w przyszłości". Prawdopodobnie jest to 2052 rok. Reżyser Jantje Friese podkreślił że 2. sezon Dark nie będzie tylko opowieścią o dalszych losach bohaterów. Powiedział także, że na pewno pojawią się nowe osoby w serialu, a niektóre postacie prawdopodobnie zginą.

Główne pytania, które pojawiają się po zakończeniu pierwszej serii serialu to m.in. czym tak naprawdę jest tajemniczy dziennik, dlaczego Michael popełnił samobójstwo oraz jaki jest motyw działania ojca Noah, który porywa i zabija chłopców? Mamy nadzieję, że odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania otrzymamy w 2. sezonie "Dark".

» 13 powodów 2 sezon - kiedy premiera i o czym będzie? [DATA, ZWIASTUN]

Dark 2 - czy powstanie kontynuacja serialu?

Mamy już potwierdzoną informację - 2. sezon Dark na pewno powstanie! Na oficjalnym koncie Netflix Polska potwierdził, że kolejna część serialu jest w trakcie przygotowań. Prawdopodobnie nowe odcinki zobaczymy dopiero w 2019 roku, a na pewno ta data jest dużo bardziej prawdopodobna niż 2018 rok. Jest również duże prawdopodobieństwo, że podobnie jak pierwszy sezon Dark, nowe odcinki pojawią się po premierze Stranger Things 3

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

Dark miał swoją premierę 1 grudnia. Pierwszy sezon liczył 10 odcinków. Będziemy na bieżąco aktualizować artykuł, gdy tylko pojawią się kolejne informacje na temat serialu lub data premiery 2. sezonu Dark.

RadioZET.pl/digitalspy.com/KP