Zamknij

Darmowa kawa w McDonald's od 05.03 - jak dostać kawę za darmo?

Redakcja
16.03.2018 13:43
McDonald's - DARMOWA KAWA marzec 2018
fot. East News / Stefan Maszewski / REPORTER

Darmowa kawa w McDonald's - promocja "Poczęstuj się poranną kawą" powraca po raz kolejny. W marcu 2018 przez 2 tygodnie codziennie rano możemy odebrać w lokalu kawę na wynos całkowicie za darmo. Gdzie i jak można odebrać darmową kawę w McDonald's i w jakich godzinach obowiązuje promocja? Sprawdź szczegóły!

McDonald's - darmowa kawa: marzec 2018. Jak odebrać kawę za darmo od 05.03. i w jakich godzinach obowiązuje promocja? Sprawdź poniżej!

» McDonald's: darmowa kawa 2018 - październik [ZASADY PROMOCJI] «

Darmowa kawa - McDonald's: MARZEC 2018 [GODZINY PROMOCJI]

Aby móc skorzystać z promocji i odebrać darmową kawę w McDonald's, wystarczy przyjść do dowolnego lokalu w odpowiednich godzinach. Do wyboru mamy 3 rodzaje napojów: mała kawa biała, mała kawa czarna i małe cappuccino. Aby odebrać darmową kawę w McDonald's nie trzeba dokonywać żadnego dodatkowego zakupu, wystarczy poprosić o napój przy kasie.

Zagłosuj

Którą z promocyjnych kaw w McDonald's lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

» McMuffin w McDonald's za darmo 2018 - jak dostać darmowe śniadanie?

Promocja w McDonald's - do kiedy darmowa kawa?

Darmowa kawa w McDonald's w marcu 2018 będzie możliwa do odebrania we wszystkich lokalach McDonald’s w Polsce od poniedziałku 5 marca 2018 roku w godzinach porannych. Promocja potrwa 2 tygodnie, a żeby móc z niej skorzystać trzeba się pospieszyć - darmowy napój w tygodniu możemy odebrać do godziny 10:30, a w soboty i niedziele do 11:00.

» Kawa za 2 zł w McDonald's - od kiedy akcja "Kawowe poniedziałki" i na czym polega?

Darmowa kawa w McDonald's serwowana jest w opakowaniach na wynos, dzięki czemu można się nią rozkoszować na miejscu w restauracji lub zabrać ją ze sobą.

» Big Mac za 5 zł - promocja w McDonald's na 50-lecie słynnej kanapki

» McDonald's McDelivery Day 2018 - jak zdobyć darmowe ubrania i gadżety?

RadioZET.pl/KP