Zamknij

Debata prezydencka w USA: TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać drugą debatę?

30.09.2020 19:36
Debata prezydencka w USA: TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać drugą debatę?
fot. JIM WATSON/AFP/East News

Druga debata prezydencka Joe Bidena i Donalda Trumpa odbędzie się 15 października. Transmisję ze starcia kandydatów na najważniejsze stanowisko w USA będzie można oglądać w Internecie. Sprawdzamy, gdzie i o której zostanie pokazana druga, prezydencka debata w USA.

Debata prezydencka w USA:  gdzie i kiedy będzie?

Pierwsza debata prezydencka w USA przed wyborami 2020 odbędzie się w Cleveland (stan Ohio) na uniwersytecie Case Western Reserve. Jej moderatorem będzie Chris Wallace, dziennikarz Fox News.

Debata prezydencka z udziałem Joe Bidena i Donalda Trumpa potrwa od 21 do 22:30 czasu wschodnioamerykańskiego. W Polsce będzie to godz. 3 - 5:30 rano.

Joe Biden: sylwetka kandydata na prezydenta USA. Biografia, wiek, wzrost, wykształcenie, rodzina

Debata prezydencka USA: TRANSMISJA ONLINE NA ŻYWO. Gdzie oglądać debatę Biden – Trump?

Debata prezydencka Biden – Trump będzie transmitowana na Youtube. Niebawem zamieścimy link do transmisji.

Debaty prezydenckie USA: 2020 [BIDEN – TRUMP]

Przed wyborami prezydenckimi 2020 odbędą się trzy debaty. Pierwsza już za nami - kandydaci starli się ze sobą 29 września. Kolejna, jak napisaliśmy wcześniej, odbędzie się 15 października. Poniżej informacje o trzecim starciu Biden - Trump.

  • 3 debata prezydencka Biden - Trump: 22 października 2020, Uniwersytet Belmont w Nashville. Moderator – Kristen Welker.

Wybory prezydenckie 2020: USA

Wybory prezydenckie w USA odbędą się 3 listopada 2020 roku. Na 14 grudnia zaplanowane jest za to Kolegium Elektorów Stanów Zjednoczonych. 

Wybory prezydenckie 2020 w USA: data, zasady, kandydaci [SONDAŻE]

RadioZET.pl/PAB