Zamknij

Debata TVP w Końskich. Kiedy i gdzie oglądać debatę prezydencką 2020 w Końskich? [TRANSMISJA]

06.07.2020 17:05
Debata TVP w Końskich. Kiedy i gdzie oglądać debatę prezydencką 2020 w Końskich? [TRANSMISJA]
fot. Piotr Molecki/East News

Debata prezydencka 2020.  Wszystko wskazuje na to, że przed drugą turą wyborów nie odbędzie się wspólna debata Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy. Kandydaci nie doszli do porozumienia ws. organizacji jednego spotkania. Urzędujący prezydent Andrzej Duda ma pojawić się na debacie w Końskich. Poniżej sprawdzamy, kiedy, gdzie i o której odbędzie się debata.

Debata TVP w Końskich: gdzie i o której oglądać?

Debata TVP w Końskich, w której weźmie udział jedynie Andrzej Duda, odbędzie się w poniedziałek 6 lipca o godz. 21. Poprowadzi ją Michał Adamczyk. Debata zostanie podzielona na pięć bloków. W każdym z nich  każdym będą  zadane po dwa pytania: jedno od mieszkańców ziemi koneckiej, a drugie przez internautów.

Debata prezydencka TVP w Końskich: TRANSMISJA, stream, online

Debata wyborcza TVP będzie transmitowana na żywo w Internecie. Można ją obejrzeć na streamie TVP Info – LINK 1LINK 2.

Sprawdź: Rafał Trzaskowski. Program wyborczy

Sprawdź: Andrzej Duda: Program wyborczy 

Debata w Lesznie: TRANSMISJA. Kiedy i gdzie oglądać? O której będzie debata prezydencka w Lesznie? 

Debata w Lesznie, nazwana areną prezydencką ma rozpocząć o godz. 20.30. Weźmie w niej udział Rafał Trzaskowski. Każdą z kilkunastu zgłoszonych redakcji będzie reprezentował jeden dziennikarz, który zada dwa pytania. 

Arena prezydencka w Lesznie będzie transmitowana za pośrednictwem mediów społecznościowych kandydata KO Rafała Trzaskowskiego, a także Koalicji Obywatelskiej.

Zobacz też: