Zamknij

Deynn - kto to jest i gdzie znaleźć ją w sieci? [INSTAGRAM, SNAP]

Redakcja
14.09.2017 15:41
Deynn - kto to jest i gdzie znaleźć ją w sieci [INSTAGRAM, SNAP]
fot. Youtube / tvnpl

Kto to jest Deynn? Snapchat, Instagram, Facebook - gdzie można znaleźć ją w sieci? O Deynn zrobiło się wyjątkowo głośno po występie u Kuby Wojewódzkiego, a także gdy pojawiła się na okładce magazynu "Joy". Kim jest partnerka Daniela Majewskiego?

Deyn - kto to jest i gdzie można znaleźć ją w sieci? Po występie w programie Kuby Wojewódzkiego zrobiło się o niej bardzo głośno. Sprawdzamy informacje na jej temat.

Kto to jest Deynn?

Kim jest Deynn? Tak naprawdę nazywa się Marita Sürma i ma 25 lat. Na początku swojej internetowej kariery prowadziła bloga deynn.blogspot.com. W tej chwili udziela się na stronie, którą tworzą wspólnie z Danielem Majewskim: deynn-majewski.pl/blog. Nadal można znaleźć ją w sieci jako "Deynn", prowadzi konta m.in. na Facebooku i Instagramie. Razem z Danielem Majewskim wydali również książkę "Trening życia". Na Instagramie Deynn ma ponad milion followersów, a na Snapchacie jest jedną z najczęściej obserwowanych osób w Polsce. W czerwcu 2017 pojawiła się na okładce miesięcznika "Joy".

DEYNN - SNAPCHAT, INSTAGRAM, FACEBOOK i inne

Oprócz prowadzenia bloga ze swoim partnerem Danielem Majewskim, Deynn udziela się także w innych mediach społecznościowych. Gdzie można znaleźć ją w sieci? Deynn na Facebooku prowadzi swój fanpage "D E Y N N", na snapie można ją znaleźć pod nickiem "DEYNNKA", a na Instagramie jako "@deynn".

Para prowadzi również kanał na Youtube o nazwie "DEYNN & MAJEWSKI", gdzie publikują vlogi o swoim życiu codziennym, a także filmy o tematyce treningowej.

RadioZET.pl/KP