Zamknij

Dni Lifestyle 2018 - promocje w Superpharm [GAZETKA - MARZEC 2018]

Redakcja
12.03.2018 10:44
Promocje Superpharm - Dni Lifestyle 2018 [GAZETKA - MARZEC 2018]
fot. pixabay.com

Dni Lifestyle 2018 w Superpharm w marcu pozwolą nam kupić kosmetyki wybranych marek o 50% taniej. Jeśli akurat kończą się wam ulubione produkty do pielęgnacji lub makijażu, będzie to idealny moment, aby uzupełnić braki w kosmetyczce. Sprawdzamy informacje o najnowszej ofercie drogerii: na czym polega promocja w Superpharm, ile będzie trwać i jakie produkty obejmuje.

Promocje w Superpharm - Dni Lifestyle 2018: zasady promocji, daty, lista marek. Sprawdzamy szczegóły dotyczące najnowszej oferty w drogerii Superpharm i promocje 50% na wybrane marki kosmetyczne: czy oferta obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych czy online, ile będzie trwać promocja na Dni Lifestyle 2018 i jakie marki obejmuje zniżka.

Superpharm - PROMOCJE: Dni Lifestyle 2018 [DATY, ZASADY]

Promocje na Dni Lifestyle 2018 w Superpharm obowiązują w dniach 13-14 marca 2018 roku lub do wyczerpania zapasów. Promocja 50% na całe marki obowiązuje tylko dla klientów, którzy posiadają kartę Lifestyle. Limit zakupowy produktów w ramach promocji 50% w Superpharm wynosi po 6 sztuk produktów z każdej promocji na jednego klienta niezależnie od miejsca dokonania zakupu. Promocja w Superpharm 2018 nie dotyczy gotowych zestawów, produktów specjalnych o powiększonych pojemnościach i mini produktów. Promocja nie łączy się z innymi obowiązującymi w tym czasie promocjami. Produkty objęte promocją oznaczone zostaną jako "oferta z kartą LifeStyle". Promocja obowiązuje we wszystkich drogeriach Super-Pharm na terenie Polski. Promocja nie dotyczy aptek Super-Pharm. 

Na wybrane marki promocja 50% w Superpharm w marcu 2018 obowiązuje także w drogerii online. Są to marki: Nivea, tołpa, Ziaja, Wilkinson Sword, A-Derma, Avène, Nuxe, Dermedic, Uriage, Ducray, Klorane, NaturalME, Dove, Biovax, Pantene, Evree, Colgate i Le Petit Marseillais. Szczegóły można znaleźć w regulaminie promocji na stronie klublifestyle.pl.

>> Promocja w Rossmannie 2018: MARZEC 2 + 2 gratis

Dodatkowo w trakcie trwania promocji Dni Lifestyle 2018 - 50% na wybrane marki w Superpharm przy zakupach za 80 zł otrzymamy bon na 15 zł do wykorzystania w dniach 15-31 marca 2018. Kupon zostanie przyznany na konto Lifestyle, a trakcie trwania promocji możemy otrzymać tylko jeden bon (niezależności od ilości paragonów na kwotę powyżej 80 zł). Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie promocji.

Dni Lifestyle 2018 - promocje 50% na wybrane marki [AKTUALNA GAZETKA]

W aktualnej gazetce Superpharm promocje 50% na Dni Lifestyle obejmują wybrane marki kosmetyczne. Są to między innymi Garnier, tołpa, Ziaja, Scholl, Elseve, Dove, Colgate i wiele więcej.

Warto zwrócić uwagę, że promocje 50% w Superpharm na kosmetyki do makijażu i oczyszczania twarzy Bourjois Paris oraz kosmetyki do makijażu twarzy marki Max Factor obowiązują tylko w dniu 13 marca. Podobnie sytuacja wygląda z promocją 50% na kosmetyki do makijażu twarzy L'Oréal Paris oraz na kosmetyki do makijażu twarzy marki Rimmel London. 

>> Weekend zniżek Avanti: kiedy w marcu 2018? [SKLEPY, KUPONY, ZNIŻKI]

Pozostałe promocje w Superpharm 2018 na Dni Lifestyle to:

promocje w Superpharm 2018 na Dni Lifestyle
fot. klublifestyle.pl
promocje w Superpharm 2018 na Dni Lifestyle
fot. klublifestyle.pl

Pełny regulamin Dni Lifestyle 2018, czyli promocji 50% na kosmetyki wybranych marek w Superpharm dostępny jest na stronie klublifestyle.pl. 

RadioZET.pl/KP