Zamknij

"Dolina Muminków": kiedy premiera nowego serialu o Muminkach? [FABUŁA, OBSADA, ZWIASTUN]

Redakcja
01.02.2019 12:44
"Dolina Muminków": kiedy premiera nowego serialu o Muminkach? [FABUŁA, OBSADA, ZWIASTUN]
fot. youtube screen

Premiera „ Doliny Muminków” już w przyszłym roku – taką informację podali producenci kinowej wersji postaci znanych z wieczorynek. Znamy już też inne informacje dotyczące kolejnego serialu opowiadającego o Muminkach: m.in. obsadę „Doliny Muminków”, a także fabułę, obsadę i zwiastun produkcji.

Kiedy premiera „Doliny Muminków”? Gdzie można obejrzeć „Dolinę Muminków” i zwiastun serialu? Kto będzie reżyserem „Doliny Muminków”? O czym będzie nowa "Dolina Muminków"? Odpowiadamy na pytania dotyczące nowej produkcji o sympatycznych stworzeniach znanych z powieści Tove Jansson.

Premiera „Doliny Muminków”

Premiera „Doliny Muminków” została wyznaczona na wiosnę 2019 roku. Produkcja będzie kosztowała ok. 20 mln euro. Reżyserem „Doliny Muminków” został Steve Box, producentem wykonawczym - Monika Makaroff, a w prace przy scenariuszu jest zaangażowana Sophia Jansson, siostrzenica Tove Jansson.

>> Premiery kinowe 2019. Jakie filmy warto obejrzeć w kinie w tym roku? [TYTUŁY] 

Obsada „Doliny Muminków”

Obsada „Doliny Muminków” w polskiej wersji językowej serialu jest póki co nieznana. W angielskiej głosu postaciom użyczy m.in. Kate Winslet, Rosamund Pike i Matt Lukas.

>> Król Lew 2019 - zwiastun: kiedy w kinach nowy film Disneya? [DATA PREMIERY]

„Dolina Muminków” – fabuła i zwiastun

O czym będzie "Dolina Muminków"? Szczegóły fabuły nowych "Muminków" zdradziła producent serialu.

- Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Pokazujemy trudności w związkach, uniwersalne pytania i dylematy dotyczące miłości, samotności, tolerancji. To są aktualne problemy i sądzę, że dlatego Muminki są nadal tak popularne, zwłaszcza w obecnych czasach - mówi Marika Makaroff, cytowana przez portal wirtualne media.

Póki co, nie wiadomo ile odcinków będzie miała „Dolina Muminków”. Brak też informacji o tym, czy serial będzie dostępny w polskiej wersji językowej. W sieci można już zobaczyć jak ma wyglądać serial o Muminkach: producenci opublikowali bowiem jego zwiastun. 

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PZ