Zamknij

"Dumbo" - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie film?

Redakcja
28.01.2019 12:35
Dumbo: kiedy premiera? Obsada i zwiastun filmu
fot. Walt Disney/screen youtube

"Dumbo" w kinach już 27 marca 2019 roku. Nowa produkcja Tima Burtona to remake filmu Walta Disneya, który powstał na podstawie książki Helen Aberson. Podajemy informacje o dacie premiery filmu legendarnego reżysera, a także pokazujemy jego zwiastun i obsadę. 

"Dumbo" - kiedy premiera nowego filmu Tima Burtona? Kto w nim zagra? O czym będzie "Dumbo"? Podajemy najpotrzebniejsze  i najważniejsze informacje o filmie  Tima Burtona "Dumbo" - data premiery, obsada, zwiastun.

"Dumbo" - data premiery i obsada filmu

Kiedy premiera filmu "Dumbo"? Znamy już datę wejścia do kin produkcji Tima Burtona. Film będzie można oglądać od 27 marca. "Dumbo" to remake klasycznej już produkcji Walta Disneya, który powstał na podstawie książki Helen Aberson. 

Obsada filmu "Dumbo" to prawdziwa plejada gwiazd. W głównej roli zobaczymy Colina Farella. Oprócz niego w filmie wystąpią: 

  • Michael Keaton - Vandamere
  • Danny DeVito - Medici
  • Eva Green - Colette Marchant
  • Alan Arkin - J. Griffin Remington
  • Scott Haney - Ranczer

Zobacz także

Zwiastun "Dumbo". O czym jest film?

Zwiastun "Dumbo" jest już dostępny. Film opowiada o słoniu, którego bocian przynosi do cyrku. Wkrótce słoniątko staje się obiektem drwin - posiada ono bowiem nienaturalnie długie uszy. Zwierzę jednak stara się radzić sobie w trudnej rzeczywistości. 

Zobacz także

RadioZET.pl/PZ