Zamknij

Prezenty na Dzień Babci 2019. Co kupić babci z okazji jej święta? [PROPOZYCJE]

Redakcja
21.01.2019 09:43
Dzień Babci 2019. Pomysły na prezenty dla Babci z okazji jej święta [LISTA]
fot. pixabay.com

Prezent na Dzień Babci - mamy dla Was propozycje upominków! Święto naszych bliskich już 21 stycznia, więc przygotowaliśmy listę prezentów, które można im podarować. Sprawdź listę pomysłów na prezent z okazji Dnia Babci w 2019 roku. Jeśli nie wiesz co kupić babci z okazji jej święta, sprawdź nasze propozycje.

Dzień Babci wypada 21 stycznia 2019 roku w poniedziałek. Tego dnia dobrze jest okazać, że pamiętamy o naszych bliskich przez wręczenie im prezentu. Sprawdźcie nasze propozycje na prezent z okazji Dnia Babci w 2019 roku.

Prezenty na Dzień Babci: ciekawa książka

Pomysłem na prezent na Dzień Babci może być książka lub poradnik, np. kuchenny. Jeśli szukasz podarku dla swoich bliskich, możesz spróbować znaleźć np. powieść historyczną lub romans? Warto też zadbać o to, by książka, którą kupujemy, była ładnie zdobiona. To jednak tylko jeden z wielu pomysłów na prezent z okazji Dnia Babci w 2019 roku.

» Życzenia na Dzień Babci i Dziadka razem - wspólne piękne i wzruszające życzenia 

Prezent na Dzień Babci 2019: coś do kuchni?

Jeśli chcecie sprawić przyjemność swoim babciom, na prezent na Dzień Babci można też wybrać np. zestaw kuchenny. W wielu sklepach z gospodarstwem domowym znajdziecie oryginalne urządzenia, fartuchy, czy akcesoria, które na pewno okażą się pomocne w kuchni.

» Dzień Babci 2019 - kiedy wypada Dzień Babci w Polsce i jak się obchodzi?

Prezenty na Dzień Babci w 2019: zróbcie coś własnoręcznie

Wielu uważa, że najlepszymi podarkami na dzień babci są te wykonane własnoręcznie. Samodzielnie można wykonać m.in. biżuterię, wykonać rysunek albo przyozdobić bukiet.
Jeśli szukamy oryginalnego prezentu na Dzień Babci można też pomyśleć o o zakupie płyty z muzyką. Najlepiej, żeby dla swoich bliskich kupić album, który będzie pochodzić z ich lat młodości. Jeśli jednak nasze babcie nie mają adapterów, można pomyśleć o kupnie odtwarzacza CD.

Prezenty na Dzień Babci. Gry albo album?

Jeśli babcia jest fanką gier, na prezent mogą nadać się karty, lub popularne ostatnio planszówki. Można też zastanowić się nad kupnem puzzli, szachów, warcab, lub oryginalnych albumów ze zdjęciami z jej młodości.

Zobacz także

RadioZET.pl/PZ