Zamknij

Dzień Chłopaka 2017 - prezenty. Co kupić chłopakowi na 30.09?

Redakcja
11.09.2017 12:52
Dzień Chłopaka 2017 - prezenty. Co kupić chłopakowi na 30.09?
fot. pixabay.com

Co kupić na Dzień Chłopaka 2017? Prezenty nie muszą być nudne i oklepane. Zwykle znajomym płci męskiej na takie okazje kupujemy krawaty czy słodycze. Jak znaleźć oryginalny prezent na 30.09? Zebraliśmy najciekawsze pomysły na oryginalne prezenty z okazji święta mężczyzn.

Dzień Chłopaka 2017 - jak znaleźć oryginalny prezent na 30.09? Co kupić kolegom i znajomym do szkoły i do pracy z tej okazji? Sprawdzamy najciekawsze pomysły na prezenty dla kolegi, znajomego i brata z okazji ich wrześniowego święta.

Zagłosuj

Które święto obchodzicie?

Liczba głosów:

Prezent na Dzień Chłopaka czy na Dzień Mężczyzny?

Co roku Dzień Chłopaka obchodzimy w tym samym dniu - jest to 30 września. Jednak co z Dniem Mężczyzn, który jest 10 marca? Święta panów zostały stworzone jako odpowiedź na Dzień Kobiet, który obchodzimy 8 marca. Jednak co roku pojawia się pytanie, na które święto powinnyśmy kupować prezenty dla płci przeciwnej: na Dzień Chłopaka czy Dzień Mężczyzn? Przyjęło się, że Dzień Mężczyzn obchodzą dorośli panowie, a Dzień Chłopaka nastolatkowie, młodzi mężczyźni i chłopcy, jednak jest to tylko kwestia umowna. Większość korzysta z okazji i obchodzi oba święta.

Zobacz także

Dzień Chłopaka 2017 - prezenty. Co kupić kolegom z klasy i znajomym z pracy?

W szkołach przyjęło się, że chłopcy kupują drobne upominki na Dzień Kobiet, a dziewczęta prezenty na Dzień Chłopaka. Zwykle są to słodycze, ozdobne długopisy i inne drobiazgi, a często w klasach organizowane są tematyczne dni i przygotowywany jest niewielki poczęstunek.

Najciekawsze pomysły na prezenty na Dzień Chłopaka 2017 znajdziecie w naszej galerii.

RadioZET.pl/KP