Dzień Matki 2018: prezent - co kupić mamie z okazji jej święta? [GALERIA]

26.05.2018 09:46
xxx zet

Prezent dla mamy na Dzień Matki 2018 - co kupić? To pytanie, w związku ze zbliżającym się świętem mam, zadaje sobie coraz więcej osób. Jeśli jeszcze nie wiecie, co kupić na 26 maja, to przychodzimy z pomocą. Przedstawiamy wyjątkowe i najlepsze pomysły na prezent na Dzień Matki 2018. Sprawdźcie nasze propozycje!

Prezent na Dzień Mamy 2018: co kupić mamie na 26 maja? [GALERIA] fot. PIXABAY

Dzień Matki 2018: prezent na 26 maja. Co kupić mamie z okazji jej święta? Przedstawiamy najlepsze i wyjątkowe pomysły na prezent na Dzień Mamy.

» Dzień Matki 2018 w Polsce - kiedy obchodzimy święto mam? «

» Życzenia na Dzień Matki 2018: wzruszające, poważnie, śmieszne, krótkie SMS «

Prezent dla mamy na Dzień Matki - co kupić z okazji jej święta?

Data obchodów Dnia Matki zależy od kraju, w którym jest świętowany. Bardzo często jest to święto ruchome, które nie ma stałej daty. W Polsce jednak Dzień Matki 2018 zawsze wypada 26 maja, w tym roku będzie to sobota.

Obchody Dnia Matki zazwyczaj polegają na obdarowaniu mam przez dzieci większymi i mniejszymi upominkami. Tego dnia bardzo często w przedszkolach i szkołach odbywają się uroczyste akademie poświęcone mamom. Jest to okazja dla najmłodszych, aby wyrazić swoje uczucia do nich, często w bardzo wzruszający sposób.

» Dzień Matki 2018 - Warszawa: koncerty, wydarzenia, wystawy 26.05

Dzień Matki 2018: PREZENT - najlepsze pomysły na upominki dla mamy

Tradycyjnie w związku z nadchodzącym świętem coraz więcej osób, a przede wszystkim dzieci, zastanawiają się, co podarować swoim mamom. Jaki prezent na Dzień Matki 2018 będzie najlepszy? Niektórzy stawiają na DIY, czyli upominek wykonany samodzielnie. W tym wypadku dobrym pomysłem będzie laurka, upieczenie ciasta, czy własnoręczne wykonanie biżuterii. Z kolei inni decydują się na zakup gotowego już prezentu dla mamy. Naturalnie najlepiej jest zakupić coś, czym mama się interesuje. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Na szczęście istnieje kilka prezentów na Dzień Mamtki 2018, z których prawdopodobnie ucieszy się większość pań. W naszej galerii znajdziecie najlepsze pomysły na prezent na Dzień Matki 2018.

Pamiętajmy jednak, że przy zakupie prezentu dla mamy, nie jest najważniejsze to, jakiej będzie wielkości i ile będzie kosztować. Przede wszystkim liczy się sam gest.

RadioZET.pl/JW

Oceń