Zamknij

Dzień Matki 2018 - Warszawa: koncerty, wydarzenia, wystawy 26.05

Redakcja
26.05.2018 09:15
Dzień Matki 2018 - Warszawa: koncerty i wystawy. Gdzie zabrać mamę 26.05?
fot. pixabay.com

Dzień Matki w Warszawie 2018 to okazja, aby zabrać swoją mamę na koncert, do teatru, do kina lub na wystawę. Poniżej zebraliśmy najciekawsze pomysły na spędzenie czasu ze swoją mamą w stolicy z okazji jej święta.

Dzień Matki 2018 w Warszawie: koncert, wystawa, kino czy teatr? Jeśli szukacie pomysłu na prezent dla swojej mamy z okazji jej święta, poniżej znajdziecie najciekawsze wydarzenia w stolicy.

» Życzenia na Dzień Matki 2018: wzruszające, poważne, śmieszne, krótkie SMS «

Dzień Matki 2018 w Warszawie: koncerty, wystawy

Wydarzenia, koncerty czy spektakle z okazji święta wszystkich mam to świetny pomysł na prezent zamiast kwiatów czy czekoladek. Większość z nich odbywać się będzie dokładnie 26 maja, czyli w Dzień Matki 2018. W Warszawie koncerty i wydarzenia, na które można zabrać ze sobą swoją mamę to między innymi wieczory tematyczne w teatrze czy też "Ladies Night" w kinie, podczas której uczestniczki otrzymują dodatkowo drobne upominki. Sprawdziliśmy, na które wydarzenia w Warszawie warto wybrać się ze swoją mamą i spędzić z nią wyjątkowy czas w dniu jej święta. Nasze propozycje zebraliśmy w galerii poniżej.

Dzień Matki w Warszawie 2018: gdzie zabrać mamę?

» Dzień Matki 2018 w Polsce - kiedy obchodzimy święto mam?

Obchody Dnia Matki w Polsce polegają zazwyczaj na obdarowywaniu matek kwiatami, czekoladkami, laurkami oraz innymi upominkami. Tego dnia bardzo często w przedszkolach i szkołach odbywają się uroczyste akademie poświęcone mamom. Starsi wolą jednak podziękować swojej mamie w inny sposób, dlatego w powyższej galerii znajdziecie najciekawsze pomysły, gdzie można zabrać mamę na Dzień Matki 2018 w Warszawie: koncerty, wystawy, wydarzenia i wiele innych imprez, związanych z obchodami 26 maja.

Jeśli szukacie pomysłu na nietuzinkowy prezent na Dzień Matki 2018, poniżej znajdziecie jeszcze więcej ciekawych propozycji dla waszych mam.

» Prezent na Dzień Mamy 2018: co kupić mamie na 26 maja? [GALERIA]

RadioZET.pl/KP