Zamknij

Egzamin Gimnazjalny 2018 - przecieki, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi

Redakcja
17.04.2018 15:56
Egzamin Gimnazjalny 2018: PRZECIEKI, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi
fot. Lukasz Solski / Eastnews

Przecieki egzaminu gimnazjalnego 2018 już od kilku tygodni krążą w sieci, a z informacji na stronach oferujących gotowe arkusze CKE wynika, że testy są autentyczne. Podobnie jak w przypadku poprzednich lat przecieki egzaminu to jeden z najczęściej wyszukiwanych tematów przez gimnazjalistów na kilka dni przed terminem prawdziwego egzaminu. Sprawdzamy, czy jest możliwe, aby przecieki egzaminu gimnazjalnego 2018 trafiły do sieci.

Egzamin gimnazjalny 2018: przecieki, testy, arkusze CKE, pytania i odpowiedzi - w sieci krąży wiele informacji, że doszło do przecieku i arkusze z egzaminu gimnazjalnego 2018 są dostępne do pobrania. Najczęściej za dostęp do arkuszy trzeba zapłacić lub wysłać bardzo drogiego SMS-a. Sprawdzamy, czy przecieki egzaminu gimnazjalnego 2018  są możliwe i jak przygotować się do kwietniowego testu.

» Egzamin gimnazjalny 2018: kiedy? Terminarz i daty

» Egzamin gimnazjalny 2018: wyniki. Kiedy, gdzie i jak sprawdzić? «

Egzamin gimnazjalny 2018 - przecieki, testy, arkusze CKE

Uczniowie już w środę 18 kwietnia napiszą pierwszą część egzaminu gimnazjalnego, czyli test z części humanistycznej. W kolejnych dniach, czyli 19 i 20 kwietnia odbędą się odpowiednio egzaminy z części matematyczno-przyrodniczej i z języka obcego. Na kilka dni przed datą egzaminu gimnazjalnego 2018, przecieki to główny temat poruszany przez uczniów na forach internetowych i w grupach na Facebooku. Przypominamy, że nie jest możliwe, aby jakiekolwiek przecieki egzaminu gimnazjalnego 2018 trafiły do sieci. Gdyby jednak zdarzyła się taka sytuacja, egzamin musiałby zostać powtórzony.

» Egzamin gimnazjalny 2018: zasady - jakie procedury obowiązują na teście? 

Przecieki - egzamin gimnazjalny 2018: czy są możliwe?

Ostrzegamy wszystkich, którzy trafiają w sieci na rzekome przecieki egzaminu gimnazjalnego 2018. Jak już wspomnieliśmy, nie jest możliwe, aby arkusze czy jakiekolwiek pytania i odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego znalazły się w sieci przed terminem zakończenia egzaminu. Wszystkie strony, które oferują gotowe arkusze, testy, odpowiedzi na pytania czy właśnie "przecieki egzaminu gimnazjalnego 2018", najczęściej publikują arkusze z poprzednich lat lub wybrane pytania z kilku arkuszy. Dodatkowo za dostęp trzeba zapłacić, dlatego zdecydowanie odradzamy szukanie gotowych arkuszy na kilka dni przed egzaminem, ponieważ można paść ofiarą oszustów.

» Jak się przygotować do egzaminu gimnazjalnego 2018? Skuteczne sposoby

Przed egzaminem gimnazjalnym warto też przejrzeć arkusze z poprzednich lat. Często jest tak, że bardzo podobne pytania lub typy zadań mogą się powtórzyć na prawdziwym egzaminie. Trzymamy kciuki za wszystkich gimnazjalistów, którzy w 2018 roku podchodzą do egzaminu gimnazjalnego i życzymy powodzenia!

Po zakończeniu oficjalnych egzaminów w poniższych artykułach znajdziecie arkusze PDF i modele odpowiedzi.

» Egzamin gimnazjalny 2018: j. polski - odpowiedzi i arkusz PDF

» Egzamin gimnazjalny 2018: ODPOWIEDZI - matematyka [arkusz CKE, pytania]

» Egzamin gimnazjalny 2018: j. angielski - odpowiedzi i arkusz PDF

RadioZET.pl/KP