Zamknij

Polska - Estonia online i w TV - gdzie i o której oglądać w tv?

Redakcja
28.08.2017 15:30
Eurovolley 2017: mecz Polska - Estonia. Gdzie i kiedy oglądać w tv?
fot. lottoeurovolley2017.com

Mecz Polska - Estonia online i w TV: sprawdzamy, gdzie oglądać trzecie spotkanie polskiej reprezentacji w fazie grupowej ME w siatkówce 2017. Oto najważniejsze szczegóły o transmisji w telewizji i w internecie z kolejnego ważnego meczu dla Polaków.

Mecz Polska - Estonia na siatkarskich Mistrzostwach Europy 2017 zadecyduje o dalszych losach naszej reprezentacji w turnieju. Sprawdzamy wszystkie szczegóły dotyczące transmisji z kolejnego ważnego meczu dla Polaków. Gdzie i o której oglądać mecz Polska - Estonia na żywo online i w telewizji?

Zobacz także

Eurovolley 2017 - kiedy oglądać mecz Polska - Estonia?

W poniedziałek, 28 sierpnia 2017 roku, polska drużyna na ME w siatkówce mężczyzn 2017 zmierzy się z reprezentacją Estonii. Mecz zostanie rozegrany na Ergo Arenie w Gdańsku. Do tej pory Polacy są na drugim miejscu w tabeli z trzema punktami po przegranej z Serbią i wygranym meczu z Finlandią.

ME: Polska - Estonia o której na żywo w tv?

Transmisje ze wszystkich spotkań reprezentacji Polski na Eurovolley 2017 można oglądać za darmo w telewizji. Mecz Polska - Estonia na żywo będzie dostępny dla widzów na ogólnodostępnym kanale Polsat oraz na kanale Polsat Sport.

Zobacz także

Mecz Polska - Estonia  na Eurovolley Poland 2017 zaplanowany został na godzinę 20.30. Transmisja w telewizji rozpocznie się 15 minut wcześniej, czyli o godzinie 20.15. Przed rozpoczęciem spotkania usłyszymy pierwsze wypowiedzi komentatorów i zobaczymy ostatnie przygotowania przed meczem.

Polska - Estonia online

Mecz Polska - Estonia w internecie dostępny będzie na platformie IPLA.tv. Stream jest płatny, a za darmo mogą go obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci komórkowej Plus. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20.30.

Zobacz także

O tym, kto zagra w finale Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 dowiemy się w ciągu najbliższych dni. W środę 30 sierpnia drużyny z drugich i trzecich miejsc w grupach będą rywalizowały w barażach o awans do ćwierćfinałów. Finał turnieju odbędzie się w niedzielę 3 września i zostanie rozegrany w krakowskiej Tauron Arenie. 

RadioZET.pl/KP