Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Eurovolley 2017: mecz Polska - Finlandia. Gdzie i o której oglądać?

25.08.2017 15:44

Mecz Polska - Finlandia podczas Eurovolley 2017 będzie kolejnym ważnym spotkaniem turniejowym dla naszej reprezentacji. Sprawdzamy, gdzie i o której godzinie będzie można śledzić mecz w telewizji na żywo lub transmisję online w internecie.

Eurovolley 2017: mecz Polska - Finlandia. Gdzie i o której oglądać? fot. lottoeurovolley2017.com

Eurovolley 2017 - mecz Polska - Finlandia to kolejne spotkanie polskiej reprezentacji podczas ME w siatkówce 2017. Sprawdzamy wszystkie szczegóły dotyczące kolejnego ważnego meczu dla Polaków. Gdzie i o której oglądać mecz Polska - Finlandia podczas Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2017 na żywo w internecie i w telewizji?

Kiedy jest mecz Polska - Finlandia? Eurovolley Poland 2017

W sobotę, 26 sierpnia 2017 roku Polaków czeka kolejne turniejowe spotkanie podczas Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn 2017. Tym razem mecz rozegra się pomiędzy reprezentacją Polski i Finlandii na Ergo Arenie w Gdańsku.

Mecz Polska - Finlandia: ME siatkówka 2017. Gdzie oglądać w tv i online na żywo?

Wszystkie mecze podczas Eurovolley 2017, w których bierze udział reprezentacja Polski, są dostępne za darmo w telewizji. Transmisja na żywo meczu Polska - Finlandia dostępna będzie na ogólnodostępnym kanale Polsat oraz na kanale Polsat Sport. Oprócz tego mecz na żywo będzie można oglądać na platformie IPLA.tv, jednak jest ona płatna. Za darmo mają do niej dostęp abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci komórkowej Plus.

ME: siatkówka 2017. O której mecz Polska - Finlandia w telewizji?

Mecz Polska - Finlandia podczas Eurovolley Poland 2017 zaplanowany jest na godzinę 20.30. Transmisja z tego spotkania w telewizji rozpocznie się 15 minut wcześniej, czyli o godzinie 20.15. Usłyszymy wtedy prawdopodobnie pierwsze wypowiedzi komentatorów oraz zapowiedź meczu.

Eurovolley Poland 2017 to już 30. edycja męskich mistrzostw Starego Kontynentu. Jest to turniej z udziałem szesnastu najlepszych drużyn europejskich. W sumie zostanie rozegranych 36 spotkań. Wszystkie mecze odbędą się w Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Szczecinie.

RadioZET.pl/lottoeurovolley2017.com/KP

Oceń