Zamknij

Ewa Zawada: kto to jest? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM, TIK-TIK, VOICE OF POLAND]

Paweł Żurek
01.10.2020 21:00
Ewa Zawada: kto to jest? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM, TIK-TIK, VOICE OF POLAND]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Ewa Zawada to jedna z nowych „twarzy” 11. edycji „The Voice of Poland”. Znana polska tik-tokera zajmuje się m.in. promocją show TVP w internecie. Sprawdzamy, co wiadomo o Ewie Zawadzie,

Ewa Zawada: kto to jest? [WIEK, INSTAGRAM]

Ewa Zawada to 22-letnia internautka, która robi karierę na Tik-Toku i nowa "wyprowadzająca" w The Voice of Poland. Jej krótkie filmy i vlogi ogląda prawie 4 miliony osób. Kanał, który prowadzi Zawada, nazywa się Dobrafaza.

Celebrytka próbuje wykorzystać tę popularność w Internecie, prowadząc kursy, na których uczy jak odnieść sukces w Internecie. Lekcje z udziałem Zawady kosztują 400 zł.

Ewa Zawada regularnie publikuje też zdjęcia na Instagramie. Jej konto – ewazawadza - obserwuje 312 tys. osób. 

The Voice of Poland 11: zmiana zasad Przesłuchań w ciemno. Jurorzy dostali nowy przycisk

Ewa Zawada – The Voice of Poland

W The Voice Of Poland Zawada odpowiada za tzw. strefę TikToka. W popularnej wśród młodzieży aplikacji są pokazywane krótkie filmy z udziałem jurorów i uczestników programy. Vlogi kręcone przez Zawadę można znaleźć pod hashtagiem #PoczujTenFlow (wyświetlono go ponad 29 mln razy).

Wpadki w "The Voice of Poland 11". Producenci pokazali zabawne wideo zza kulis

Ewa Zawada – chłopak

Zawada jest związana z Robertem, który, podobnie jak ona, jest aktywny na Instagramie. Na jego koncie – johnnyfryzura – można m.in. znaleźć wspólne zdjęcia pary.

RadioZET.pl/Instagram/PAB