Zamknij

Facebook: jak sprawdzić kto obserwuje mnie na facebooku? Metoda na sprawdzenie obserwujących nasz profil

Redakcja
11.02.2019 14:42
Facebook: jak sprawdzić kto obserwuje mnie na facebooku?  Metoda na sprawdzenie obserwujących nasz profil
fot. pixabay.com

Jak sprawdzić, czy ktoś mnie obserwuje na Facebooku? Wbrew pozorom, odpowiedź na to pytanie nie jest wcale prosta. Nie we wszystkich przypadkach bowiem wiadomo, czy dana osoba obserwuje nas na Facebooku. Sprawdź, jak zobaczyć kto obserwuje nas w Internecie.

Jak sprawdzić czy ktoś obserwuje mnie na Facebooku? Kto obserwuje nas na Facebooku? Takie pytania często stawiają ci, którzy na Facebooku chcą pozostać anonimowi, lub wolą ukryć niektóre udostępnione informacje przed obcymi użytkownikami. Tłumaczymy więc jak sprawdzić czy ktoś obserwuje nas na Facebooku.

» Jak zablokować i usunąć znajomego na Facebooku? Instrukcja

Jak sprawdzić czy ktoś obserwuje nas na Facebooku? 

Jak sprawdzić kto mnie obserwuje na Facebooku? Należy wejść na własny profil, pod zdjęciem w tle znaleźć i wejść w dział "Znajomi", a następnie wyszukać kategorii "Obserwujący". Jeśli nie ma takiej opcji na naszym profilu, oznacza to, że nie jesteśmy obserwowani przez nikogo spoza grupy naszych znajomych.

» Facebook: ZACZEPKI - gdzie sprawdzić zaczepki na Facebooku i jak kogoś zaczepić?

Kto obserwuje nas na Facebooku?

Wyróżniamy dwie kategorie osób, które nas obserwują na Facebooku:

  • Obserwujący z grona znajomych, którzy widzą nasze posty i polubienia w swoich aktualnościach
  • Obserwujący treści publiczne – takie osoby widzą jedynie te wydarzenia i aktywności związane z nami, które zdecydujemy się udostępnić wszystkim użytkownikom.

Jeśli pozwolicie wszystkim na obserwowanie waszego profilu na Facebooku, będziecie otrzymywali powiadomienia o każdym kolejnym obserwującym. Jeśli jednak wyłączymy opcję udostępniania naszego profilu „obcym” użytkownikom, będą nas mogli obserwować jedynie znajomi i znajomi naszych znajomych.

» Facebook kończy 15 lat. Z okazji urodzin przypominamy, jak to się zaczęło. Zobaczcie archiwalne zdjęcia [GALERIA;WIDEO]

» Facebook - jak wylogować się z innych urządzeń: na komputerze, telefonie lub tablecie?

RadioZET.pl/Facebook.com/PZ