Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Facebook: jak zrobić xoxo? Nowa opcja na FB - jak działa?

27.07.2017 14:27

Nowa opcja "xoxo" na Facebooku szybko zdobywa popularność. Animacja z pojawiającymi się na ekranie serduszkami w komentarzach i statusach zaciekawiła użytkowników. Jak zrobić serduszka na Facebooku?

Facebook: jak zrobić xoxo? Nowa opcja na FB fot. screen

Nowa opcja na FB, czyli animacja z latającymi serduszkami, robi furorę na Facebooku. Została ona wprowadzona całkiem niedawno i dużo osób zastanawia się, co to oznacza. Jak zrobić xoxo na Facebooku?

Xoxo na FB - jak zrobić? Serduszka na Facebooku

Żeby zrobić xoxo na Facebooku, wystarczy wpisać to słowo w komentarzu lub statusie. Wielkość liter nie ma znaczenia. Po zatwierdzeniu i opublikowaniu komentarza lub posta, xoxo podświetli się na czerwono. Po kliknięciu na niego myszką lub palcem (w przypadku smartfona) pojawią się latające serduszka na Facebooku.

Xoxo - co to znaczy?

Ostatnio pisaliśmy o tym, co oznaczają różne skróty w slangu młodzieżowym, między innymi co to znaczy xoxo, xD, bae, lol, rotfl i inne.

Xoxo to skrót z języka angielskiego i oznacza "hugs and kisses", czyli po prostu "uściski i całusy". Najczęściej używany był na końcu listów przed podpisem, jednak zdobył popularność także jako krótkie pożegnanie w smsach czy wiadomościach.

RadioZET.pl/KP

Oceń
Tagi