Zamknij

Festiwal Filmowy w Gdyni 2017: bilety. Gdzie kupić i ile kosztują?

Redakcja
08.09.2017 12:00
Festiwal Filmowy w Gdyni 2017: bilety. Gdzie kupić i ile kosztują?
fot. materiały prasowe

Bilety na Festiwal Filmowy w Gdyni 2017 już niedługo wchodzą do sprzedaży. Dla fanów polskich produkcji, którzy wybierają się we wrześniu do Trójmiasta, sprawdzamy najważniejsze informacje o biletach na 42. edycję FPFF.

Festiwal Filmowy w Gdyni 2017 - bilety, a dokładniej specjalne karnety weszły do sprzedaży na początku sierpnia. Podczas FPFF 2017 będzie można zobaczyć najgłośniejsze polskie tytuły filmowe. Ile kosztują wejściówki i gdzie można je kupić? Sprawdzamy informacje na temat biletów na 42. Festiwal Filmowy w Gdyni.

Festiwal Filmowy w Gdyni - bilety. Kiedy i gdzie można je kupić?

Sprzedaż specjalnych karnetów na Festiwal Filmowy w Gdyni ruszyła w poniedziałek, 7 sierpnia 2017 roku, a zakończy się 20 września lub w momencie, gdy wyczerpie się pula wejściówek na FPFF 2017. Bilety na pojedyncze seanse będzie można kupić na początku września, jednak organizatorzy nie podają dokładnej daty.

42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - ile kosztują bilety na FPFF 2017?

Karnet normalny kosztuje 200 złotych, a ulgowy - 150 złotych. Każdy z nich zaprogramowany jest na 34 punkty, przy czym 1 punkt odpowiada 1 pokazowi filmowemu, a 4 dodatkowe punkty przewidziano na wypadek nieprzybycia na seans i nieodwołania rezerwacji. Karnet ulgowy przysługuje uczniom/studentom do 26. roku życia, którzy posiadają ważną legitymację (również doktorancką) oraz osobom powyżej 60. roku życia. Właściciele karnetów będą mogli uczestniczyć w pokazach filmowych odbywających się w Multikinie w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym oraz na Scenie Nowej w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Bilety na pojedyncze seanse dostępne będą w cenie 19, 15 i 11 złotych - odpowiednio bilet normalny, ulgowy, grupowy.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 18-23 września 2017 roku. Wśród pokazów konkursowych będzie można zobaczyć filmy takie jak "Pokot", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Volta" i wiele innych.

RadioZET.pl/festiwalgdynia.pl/KP