Zamknij

"Frozen 2" - zwiastun, obsada, premiera, fabuła. O czym jest film "Frozen 2"?

Paweł Żurek
11.06.2019 15:57
"Frozen 2" - zwiastun, obsada, premiera. O czym jest film "Frozen 2"?
fot. materiały prasowe

Premiera "Frozen 2", kontynuacji obsypanego nagrodami filmu o królowej śniegu, jest coraz bliżej. Piszemy o tym, kiedy produkcja trafi do kin, kto w niej zagra, na czym skupia się jej fabuła i kiedy obejrzymy jej zwiastun. Wszystkie informacje dotyczące nowej animacji Disneya - "Frozen 2" - znajdziecie w naszym tekście.

"Frozen 2" - kiedy premiera nowej animacji Disneya? Kto zagra w nowej produkcji? O czym jest "Frozen 2"? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o filmie przygodowym "Frozen 2" - zwiastun, obsada, data premiery.

ZWIASTUN "Frozen 2". O czym jest film?

O czym jest "Frozen 2" (w polskiej wersji językowej - Kraina Lodu 2)? Fabuły filmu "Frozen 2" póki co nie poznaliśmy. 13 lutego został za to opublikowany zwiastun filmu. Jak tylko pojawią się nowe informacje o "Królowej Lodu 2", artykuł będzie aktualizowany.

>> Premiery kinowe 2019. Jakie filmy warto obejrzeć w kinie w tym roku? [TYTUŁY]

"Frozen 2" - obsada i premiera filmu Kraina Lodu 2

Obsada "Frozen 2" w polskiej wersji językowej pozostaje tajemnicą. W angielskim odpowiedniku filmu Disneya swój głos podłożą m.in:

  • Kristen Bell jako Anna
  • Evan Rachel Wood (rola niebawem) 
  • Sterling K. Brown (rola niebawem)
  • Jonathan Groff Jonathan Groff jako Kristoff
  • Josh Gad Josh Gad jako Olaf
  • Idina Menzel Idina Menzel jako Elsa 

Premiera "Krainy Lodu 2" w USA jest zaplanowana na 22 listopada 2019 roku. Data polskiej premiery filmu Disneya póki co nie jest znana. 

RadioZET.pl/PZ