Zamknij

Galeria Północna - jak dojechać do nowej warszawskiej galerii?

Redakcja
14.09.2017 12:10
Galeria Północna - dojazd. Jak dojechać do największej warszawskiej galerii handlowej
fot. gtc.com.pl

Galeria Północna i dojazd do niej to coraz ważniejszy temat dla mieszkańców Białołęki i nie tylko. Nowe centrum handlowe ma zostać otwarte w połowie września. Jak dojechać do jednej z największych galerii handlowych w Warszawie? Sprawdzamy informacje o autobusach i tramwajach oraz mapy dojazdu.

Galeria Północna - dojazd autem, tramwajem czy autobusem? Nowa warszawska galeria handlowa właśnie została otwarta. Punktualnie o godzinie 12.00 weszli do niej pierwsi klienci. Ci, którzy wybierają się, by obejrzeć nowy obiekt i zrobić pierwsze zakupy, zastanawiają się, czym i jak dojechać do Galerii Północnej. Spieszymy z odpowiedziami na te pytania.

Zobacz także

Nowa Galeria Północna - dojazd [MAPA]

Jak dojechać do Galerii Północnej? Na oficjalnej stronie internetowej pojawiły się już informacje na ten temat. W pobliżu nowego centrum handlowego kursują 2 tramwaje i aż 12 linii autobusowych. Na znajdującym się najbliżej wejścia przystanku "Milenijna" zatrzymują się autobusy linii 152, 186, 211 i 214. Po otwarciu centrum można spodziewać się, że będą stawać tam także 509 i 518. Osoby spoza Białołęki mogą dojechać metrem, ponieważ od stacji Młociny bardzo łatwo dostać się do Galerii Północnej tramwajem numer 2. Co ciekawe, na trasie przy samej Galerii można zauważyć, że zostały postawione nowe wiaty. Oznacza to, że prawdopodobnie zostaną stworzone dodatkowe przystanki tramwajowe w bliskim położeniu Galerii Północnej.

Publikujemy mapę, na której dobrze widać dojazd do Galerii Północnej:

Galeria Północna - dojazd. Jak dojechać do nowej warszawskiej galerii?
fot. galeriapolnocna.pl

Galeria Północna - dojazd autobusem, tramwajem czy autem?

Dla posiadaczy aut dojazd do Galerii Północnej również będzie ułatwiony. Położona jest ona w bliskim sąsiedztwie ulicy Modlińskiej, a dodatkowo na pewno możemy spodziewać się dużego parkingu w podziemiach lub na zewnątrz galerii, gdzie bez problemu będzie można pozostawić samochód na czas zakupów.

Na pewno w okolicach Galerii Północnej pojawią się dziś tłumy klientów, dlatego polecamy dojazd komunikacją miejską.

RadioZET.pl/KP