Zamknij

Gdy stoisz prosto z opuszczonymi rękami, środek ciężkości znajduje się na wysokości [MILIONERZY]

22.07.2020 12:00
Gdy stoisz prosto z opuszczonymi rękami, środek ciężkości znajduje się na wysokości [MILIONERZY]
fot. VIPHOTO/East News

Gdy stoisz w pozycji wyprostowanej z opuszczonymi wzdłuż boków rękami, środek ciężkości ciała znajduje się na wysokości.. Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedział poprawnie i wygrała 2000 złotych.

Gdy stoisz w pozycji wyprostowanej z opuszczonymi wzdłuż boków rękami, środek ciężkości ciała znajduje się na wysokości.. Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 2000 złotych.

Gdy stoisz w pozycji wyprostowanej z opuszczonymi wzdłuż boków rękami, środek ciężkości ciała znajduje się na wysokości..  [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie w "Milionerach" brzmiało: gdy stoisz w pozycji wyprostowanej z opuszczonymi wzdłuż boków rękami, środek ciężkości ciała znajduje się na wysokości..  Uczestniczka miała do wybory cztery odpowiedzi: 

A. Głowy

B. Ramion

C. Miednicy

D. Kolan

Uczestniczka zdecydowała, że skorzysta z koła ratunkowego - pytania do publiczności. Widzowie w większości wybrali odpowiedź C. Po chwili tę samą opcję zaznaczyła też uczestniczka.   

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Gdy stoisz w pozycji wyprostowanej z opuszczonymi wzdłuż boków rękami, środek ciężkości ciała znajduje się na wysokości.. [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to C, czyli miednica. Uczestniczka wygrała dwa tysiące złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB