Zamknij

Gra o tron 7 - spoilery. Co się wydarzy? [streszczenie]

Redakcja
12.07.2017 15:57
Gra o tron 7 - spoilery. Co się wydarzy?
fot. ons.pl

"Gra o tron" 7 sezon i spoilery najnowszej serii to jeden z głównych tematów na językach najbardziej niecierpliwych fanów. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach znanego serialu? Uwaga - czytasz na własną odpowiedzialność.

Spoilery 7 sezonu "Gry o tron" są wyszukiwane w internecie przez wszystkich fanów, którzy już nie mogą się doczekać premiery. Choć nowe odcinki ukażą się w Polsce już 17 sierpnia 2017 roku, portale związane z tematyką filmową są przepełnione różnymi teoriami i informacjami. Zebraliśmy spoilery "Gra o tron" sezon 7! Co się wydarzy?

"Gra o tron" 7 - spoilery

Choć fani uwielbiają tworzyć własne teorie spiskowe i analizują niemalże każdy szczegół w odcinkach poprzedzających serię, nie obyło się również bez skandali. Często w internecie pojawiają się informacje o spoilerach, jednak przypadek serialu "Gra o tron" sezonu 7 jest wyjątkowy.

Zobacz także

Gra o tron 7 - s07e01, co się wydarzy?

Do internetu kilka miesięcy temu wyciekły spoilery sezonu 7 "Gry o tron". Streszczenie wszystkich odcinków opublikował w serwisie Reddit anonimowy użytkownik. Oczywiście bardzo szybko te informacje zostały usunięte. Warto wspomnieć, że ta sama osoba udostępniała już spoilery pozostałych serii serialu i po premierze okazywało się, że były one prawdziwe. Czy tym razem również tak będzie? Nie mamy takiej pewności. Dopóki nie nastąpi premiera sezonu 7 "Gry o tron", spoilery należy uznawać tylko jako domysły.

Daenerys będzie przygotowywał się do odzyskania władzy w Westeros. Wyśle do wszystkich lordów Siedmiu Królestw wiadomości, w których będzie wzywał do przybycia na Smoczą Skałę. Kruk z informacją dotrze także do Jona Snowa, który wspólnie z Davosem wyruszy na spotkanie. Gdy dotrą na Smoczą Skałę, przywita ich tam sam Tyrion Lannister. 

Gra o tron sezon 7 - zakończenie

Co wydarzy się w ostatnim odcinku sezonu 7 "Gry o tron"? Jak się zakończy ta seria? Według nieoficjalnych informacji Sansa wyda wyrok śmierci na Littlefingera, a wykona go Arya. Sam i Bran odkryją prawdziwe pochodzenia Jona Snowa. W ostatnim odcinku ma się okazać, że jest on Targaryenem o imieniu Aegon.

Z niecierpliwością czekamy na premierę "Gra o tron - sezon 7". Spoilery traktujmy raczej z przymrużeniem oka.

RadioZET.pl/KP