Zamknij

Gra o tron sezon 8 - kiedy będzie premiera ostatniego sezonu serialu?

Redakcja
08.09.2017 14:00
Gra o tron sezon 8 - kiedy będzie premiera ostatniego sezonu serialu?
fot. ons.pl

"Gra o tron" sezon 8 - premiera w Polsce przed nami! W poniedziałek 28 września 2017 można było obejrzeć już ostatni odcinek 7. sezonu serialu, więc zaczęły pojawiać się pytania o kolejną serię. Co wiadomo o 8. sezonie "Game of Thrones"?

Gra o tron 8 - kiedy będzie w Polsce? Data premiery ostatniego sezonu GoT jest zagadką dla wszystkich fanów, którzy niecierpliwie czekają na dalsze losy bohaterów. Co wiemy o sezonie 8 serialu "Game of Thrones"? Sprawdzamy informacje.

Premiera GoT S08E01 - co wiadomo?

Spekulacji na temat serialu "Gra o tron 8" w internecie nie brakuje. Nic dziwnego - po zakończeniu 7. sezonu wszyscy fani są ciekawi, co wydarzy się dalej. W tej chwili niestety nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących premiery GoT. Z informacji, które można znaleźć na różnych forach wiadomo, że 8. sezon składać się będzie z 6 odcinków. Odcinki mają być znacznie wydłużone w stosunku do poprzednich serii - będą trwały nawet do 90 minut.

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy w Polsce? [DATA]

Ponieważ nadal nie znamy daty premiery sezonu 8 GoT, trudno jeszcze mówić o tym, kiedy serial pojawi się w Polsce. Zdjęcia i nagrania ostatniej serii muszą być wykonane zimą, dlatego jako najwcześniejszą datę podaje się lato 2018. Jak jednak wiadomo, wszystko może się przedłużyć. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kolejne odcinki zobaczymy dopiero za około 2 lata.

Gdy tylko poznamy szczegóły dotyczące premiery 8. sezonu "Gry o tron", będziemy na bieżąco informować. W tym momencie pozostaje nam jedynie czekać na ogłoszenie oficjalnej daty.

RadioZET.pl/KP