Zamknij

Gra o tron: sezon 7 online i w TV - gdzie oglądać w internecie [s07e03]

Redakcja
31.07.2017 09:00
Gra o tron: sezon 7 online i w TV - gdzie oglądać [s07e03]
fot. screen

"Gra o tron" sezon 7. online można legalnie zobaczyć w sieci. Również użytkownicy telewizji kablowej mogą się cieszyć oficjalnymi emisjami odcinków. Gdzie oglądać s07e03 "Gry o tron" online i w tv?

"Gra o Tron" online - gdzie oglądać? HBO gwarantuje swoim widzom transmisje nie tylko w telewizji. Jeśli pomimo zbliżającej się premiery trzeciego odcinka GoT nie wiesz, gdzie ją obejrzeć, spieszymy z pomocą. Gdzie legalnie zobaczyć trzeci odcinek sezonu 7. "Gry o Tron"?

"Gra o tron" s07e03 w TV - o której?

Kiedy możemy się spodziewać trzeciego odcinka sezonu 7 "Gry o Tron"? Oczywiście będzie można go zobaczyć w telewizji, jak również online. S07E01 "Gry o tron" na HBO premierowo pojawi się w poniedziałek 31.07.2017 o godzinie 3.00. Dla śpiochów mamy jednak dobrą informację - tego samego dnia o godzinie 20.10 odcinek zostanie wyemitowany ponownie. Jeśli nie zdążycie na tę godzinę premiery, to oprócz głównego kanału na HBO3 trzeci odcinek GoT zacznie się o 21.00. Dodatkowa emisja na tym programie odbędzie się również we wtorek 01.08.2017 o godzinie 02.20. Jak widać jest tyle terminów, że nie trzeba się martwić o kolejny odcinek i można zaplanować seans w dogodnym dla nas terminie.

Gdzie oglądać sezon 7. "Gry o tron" online?

Oprócz premiery "Gry o Tron" - sezon 7 odcinek 3 w telewizji, GoT online dostępny jest w aplikacji HBO dla wszystkich osób, które korzystają z usługi abonamentowej. Oczywiście w internecie można znaleźć streamy s07e03 GoT, jednak nie są one legalne, a dodatkowo jakość takiego nagrania jest bardzo słaba. Wszystkich fanów "Gry o Tron" zachęcamy do korzystania z legalnych źródeł, które zawsze gwarantują wysoką jakość, co zdecydowanie zwiększa przyjemność z oglądania.

Światowa premiera 7. sezonu "Gry o Tron" odbyła się 16 lipca 2017. Dzień później pierwszy odcinek był dostępny do obejrzenia dla polskich widzów.

Wyjeżdżasz na wakacje, a nie chcesz przegapić wyczekiwanego odcinka serialu? HBO przygotowało dla swoich klientów punkty dostępowe, dzięki którym mogą oni oglądać filmy i seriale za darmo. W tym także "Gra o Tron" - sezon 7. Więcej informacji tutaj:

Zobacz także

RadioZET.pl/KP