Zamknij

Grzegorz i Rafał Collins: wiek, wzrost, Instagram. Kim są uczestnicy Ameryka Express 2?

Paweł Żurek
27.05.2020 13:40
Grzegorz i Rafał Collins: wiek, wzrost, Instagram. Kim są uczestnicy Ameryka Express?
fot. Piotr Molecki/East News

Grzegorz i Rafał Collins będą uczestnikami programu TVN – Ameryka Express 2. Bracia znani ze swojego programu telewizyjnego i zamiłowania do tuningu samochodów zostali ogłoszeni jako jedna z ośmiu par, które wezmą udział w reality-show. Sprawdzamy, co wiadomo o Grzegorzu i Rafale Collinsie: wiek, wzrost, Instagram

Kim są uczestnicy Ameryka Express 2 - bracia Rafał i Grzegorz Collinsowie? Co o nich wiadomo? W tym artykule wypisaliśmy najważniejsze informacje o bohaterach programu TVN - Odjazdowe bryki braci Collins. 

Grzegorz i Rafał Collins: kim są uczestnicy Ameryka Express 2?

Greg Collins (właściwie Grzegorz Chmielewski) i Ralph Collins (Rafał Collins)  wspólnie prowadzą warsztat w Londynie, gdzie tuningują samochody celebrytów, sportowców i aktorów. Wśród ich klientów wylicza się m.in. Wojciecha Szczęsnego i Kamila Glika, ale także Cristiano Ronaldo, Piotra Stramowskiego, Popka, Jurka Owsiaka, Roda Stewarda, Marka Wahlberga czy Ritę Orę.

Bracia Collins prowadzą swoją działalność w Polsce, Anglii i Katarze. Starszy z braci Collinsów w wieku 17 lat przeprowadził się do Londynu, a młodszy dołączył do niego po dwóch latach. Bracia mieszkali za granicą przez ponad 10 lat.

 Oprócz pracy w warsztacie, Grzegorz i Rafał prowadzą program Odjazdowe bryki braci Collins, emitowany na TVN.

Greg Collins razem z bratem prowadzą też działalność charytatywną. - Sami nie mieliśmy w życiu łatwo, ale dziękujemy Bogu za to gdzie teraz jesteśmy. Myślę, że czas po prostu się za to odwdzięczyć. Po prostu chciałbym zrobić coś dla Polaków. Zając się pomocą innym. Uważam to za nasz obowiązek – powiedzieli braci Collins w rozmowie z Super Expressem.

Jak już wspomnieliśmy, obaj bracia wezmą udział w najnowszej edycji programu Ameryka Express 2.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Grzegorz i Rafał Collins: wiek, wzrost, waga

Grzegorz Collins ma 32 lata, a Rafał jest od niego dwa lata młodszy. Ich wzrost ani waga nie są znane.

Ameryka Express znika z anteny TVN? To będzie ostatnia edycja hitowego show

Grzegorz i Rafał Collins: Instagram

Aktywność Grega Collinsa można śledzić na jego Instagramie, którego obserwuje ponad 30 tys. osób. Rafał Collins ma ponad 12 tys. śledzących. Bracia prowadzą też wspólny profil:

Ameryka Express 2 - kiedy premiera nowej edycji w 2020 roku?

Kiedy "Ameryka Express 2"? Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualne Media, TVN był bardzo zadowolony z wyników oglądalności zeszłej edycji programu, w związku z czym zamierza kontynuować ten format. Premiera "Ameryki Express" w 2020 roku zaplanowana jest na wiosnę. To właśnie wtedy program ma powrócić na antenę TVN. Tym razem uczestnicy show mają zmierzyć się na terenie Kolumbii. 

Dni i godziny emisji 2. edycji "Ameryki Express" nie są jeszcze znane.

Zagłosuj

Kto jest Twoim faworytem w programie Ameryka Express?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/SuperExpress/PZ