Zamknij

Grzegorz Zawierucha: kim jest zwycięzca MasterChefa? [INSTAGRAM, RODZINA, RODZEŃSTWO]

Paweł Żurek
09.12.2019 12:00
Grzegorz Zawierucha: kim jest uczestnik MasterChefa? [INSTAGRAM, RODZINA, RODZEŃSTWO]
fot. Grzegorz Zawierucha/ Instagram/ screen

Grzegorz Zawierucha to zwycięzca  tegorocznej edycji programu kulinarnego MasterChef. Swoją popularność zawdzięcza roli w teleturnieju, ale także znanemu rodzeństwu. Jak się bowiem okazuje, Grzegorz Zawierucha to brat Rafała, aktora i celebryty. Poniżej znajdziecie informacje, których internauci szukali o zwycięzcy MasterChefa: Instagram, brat Rafała, rodzina, rodzeństwo. 

Grzegorz Zawierucha: kim jest zwycięzca MasterChefa? [RODZINA, RODZEŃSTWO]

Grzegorz Zawierucha zwyciężył w tegorocznej edycji MasterChefa. W niedzielę 8 grudnia 2019 jury programu ogłosiło, że pokonał pozostałych trzech uczestników programu. 

O tytuł najlepszego amatorskiego kucharza w Polsce walczyły również: Magdalena Waś, Marlena Cichocka i Anna Łempicka. 

Jak mówi sam Zawierucha, gotowanie towarzyszy mu od dziecka. Rodzice dużo pracowali, więc Zawierucha często troszczył się o obiad dla siebie i rodzeństwa. Co warto podkreślić, rodzina finalisty MC jest wyjątkowo liczna: ma on bowiem 3 rodzeństwa biologicznego i 20 rodzeństwa przybranego. Rodzice kucharza – amatora prowadzą bowiem rodzinny dom dziecka.

Marlena Chichocka - kim jest finalistka "MasterChefa"? [WIEK, WZROST, BLOG]

Prywatnie, Grzegorz Zawierucha lubi gotować na jachcie. Ma patent sternika, uwielbia żeglować i chciałby mieć swój własny jacht. Lubi przedwojenne książki kucharskie, zajada się tatarami, daniami kuchni tajskiej i polskiej.

>>  MasterChef: Afera po ostatnim odcinku. TVN wydał oświadczenie

Zagłosuj

Uważasz, że Grzegorz Zawierucha zasłużył na zwycięstwo w MasterChefie?

Liczba głosów:

Grzegorz Zawierucha: brat Rafała

W przypadku Grzegorza i Rafała – znanego aktora – zbieżność nazwisk jest nieprzypadkowa. Są oni braćmi. Grzegorz jest starszy od Rafała o 3 lata.

- Nie wiem, jakie brat ma wrażenia po programie, bo nawet nie wiedziałem, że bierze w nim udział. Pierwszy raz usłyszałem, że Grzesiek jest na castingu miesiąc temu podczas wywiadu w Dzień Dobry TVN. Wtedy się mega ucieszyłem. Ja tylko mogę powiedzieć, że on świetnie gotuje, uwielbia to robić. Trzymam za niego mocno kciuki i mam nadzieję, że uda mu się dojść jak najdalej – powiedział Rafał Zawierucha dziennikarzowi VIV-y.

>>  Brat Rafała Zawieruchy w programie „MasterChef”. Grzegorz Zawierucha podbije show-biznes?

Grzegorz Zawierucha: Facebook, Instagram

Przygody kulinarne Grzegorza Zawieruchy można śledzić na jego profilach na Facebooku i Instagramie.

Facebook Grzegorza Zawieruchy – LINK
Instagram Grzegorza Zawieruchy –  LINK

MasterChef: finał. Kto wygrał? 

Finał MasterChefa odbył się w niedzielę, 9 grudnia o godz. 20 na TVN-ie. 

Finał 8. edycji "MasterChefa" wygrał Grzegorz Zawierucha. Brat Rafała Zawieruchy dostanie 100 tys. złotych. Będzie też mógł wydać własną książkę kucharską.

RadioZET.pl/viva.pl/tvn.pl/PZ