Zamknij

Han Solo. Gwiezdne wojny - historie: zwiastun filmu i data premiery

Redakcja
18.05.2018 08:36
Han Solo. Gwiezdne wojny - historie: zwiastun filmu i data premiery
fot. Youtube / Star Wars

"Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" to jedna z tych produkcji, na które z niecierpliwością czeka wielu fanów uniwersum Gwiezdnych Wojen. Swoją premierę będzie miał dopiero pod koniec maja, a w sieci pojawił się już kolejny zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" - zwiastun, obsada, premiera, informacje. Sprawdzamy, o czym będzie najnowsza część filmu z uniwersum Gwiezdnych Wojen, kto zagra Hana Solo i jakich innych aktorów możemy się spodziewać w obsadzie.

Zwiastun - "Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie"

Najnowszy zwiastun filmu "Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" Rona Howarda właśnie trafił do sieci. Za scenariusz odpowiadają Lawrence Kasdan i Jon Kasdan.  Tym razem poznamy historię młodego Hana Solo, którego nie zagra już Harrison Ford. Jego rolę w najnowszym filmie przejmie Alden Ehrenreich. Aktor zagrał m.in. w filmach: "Piękne istoty", "Ave, Cezar!" czy "Blue Jasmine".

W filmie "Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" dowiemy się, jak bohater stał się legendarnym przemytnikiem, którego później Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznali w kantynie w Mos Eisley. W zwiastunie bardzo dużo się dzieje, a przede wszystkim pojawia się wiele nowych twarzy. W obsadzie zobaczymy m.in. Emilię Clarke, znaną przede wszystkim z roli Daenerys Targaryen w "Grze o tron". Poza tym na ekranach zobaczymy także Donalda Glovera, zdobywcę Złotego Globu za rolę Earna w "Atlancie" i Woody'ego Harrelsona, który zdobył nominację do Oscara za "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri".

"Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie": data premiery

Premiera filmu "Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" została zaplanowana na 23 maja, a w Polsce trafi do kin 2 dni później - 25 maja 2018. Jak podaje portal Deadline, "Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie" ma zostać zaprezentowany przedpremierowo podczas 71. Festiwalu Filmowego w Cannes. Wówczas goście imprezy mieliby szansę obejrzeć film 15 maja, czyli aż 10 dni przed premierą. Te informacje nie są jednak oficjalnie potwierdzone.

Po zwiastunie filmu zdania internautów są mocno podzielone. Niektórzy nie mogą się doczekać, aby poznać historię Hana Solo i jego spotkania z pilotem Chewbaccą. Wiele jest jednak głosów, że film okaże się całkowitą porażką.

RadioZET.pl/kultura.gazeta.pl/KP