Zamknij

H&M Erdem: kiedy kolekcja w sklepach? Jakie ubrania? [INFORMACJE]

Redakcja
02.11.2017 00:50
H&M Erdem: kiedy kolekcja w sklepach? Jakie ubrania? [INFORMACJE]
fot. hm.com

Kiedy kolekcja H&M Erdem wchodzi do sklepów? To kolejna współpraca popularnej sieciówki ze znanym projektantem. Sprawdzamy, kiedy kolekcja H&M Erdem w sklepach będzie miała swoją oficjalną premierę i jakie ubrania zostały przygotowane tym razem.

H&M Erdem: kiedy kolekcja w sklepach? Jest to już kolejna współpraca sieciówki ze znanym projektantem. Wśród innych projektantów, którzy projektowali ubrania dla H&Mu, znaleźli się między innymi Donatella Versace czy Karl Lagerfeld. Sprawdzamy szczegóły dotyczące kolejnego projektu sieciówki: kiedy kolekcja H&M Erdem pojawi się w sklepach, ceny ubrań oraz gdzie dokładnie będzie można je kupić.

Kiedy kolekcja H&M Erdem będzie dostępna w sklepach?

W poprzednich latach ogromną popularnością cieszyły się ubrania z kolekcji Kenzo czy Balmain dla H&M. Każda edycja wzbudzała duże emocje wśród fanek szwedzkiej sieciówki. Zdarzały się sytuacje, w których kobiety stały w kolejkach do sklepów nawet po kilka godzin, aby kupić dodatki i ubrania z wyjątkowych kolekcji.

Najnowsza kolekcja H&M Erdem, czyli ubrania zaprojektowane przez Erdem Moralıoğlu trafią do sklepów już 2 listopada 2017 roku. Kolekcję będzie można kupić jedynie w wybranych salonach. 

Kolekcja H&M Erdem: ceny, ubrania, informacje

Ceny ubrań z kolekcji H&M Erdem są bardzo zróżnicowane. Dodatki takie jak kolczyki kupimy już od około 130 zł. Za bluzę z logo Erdem trzeba będzie zapłacić prawie 300 zł. Najdroższe ubrania w kolekcji to oczywiście płaszcze, których ceny zaczynają się od około 800 zł. Za podobną cenę kupimy również czarną sukienkę maxi w kwiatowym wzorze. Buty i torebki dostaniemy za około 600 do 1000 złotych.

Kolekcja H&M Erdem będzie dostępna w butikach H&M przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie i w Galerii Krakowskiej. Dla tych, których nie będą mogli zrobić zakupów osobiście, sieciówka już w ubiegłym roku umożliwiła również zakup specjalnej kolekcji przez internet.

RadioZET.pl/KP