iPhone 8: cena, opinie. Kiedy premiera w Polsce?

15.11.2017 10:13

iPhone 8:cena, opinie i informacje o możliwej dacie premiery w Polsce - sprawdzamy najważniejsze informacje o kultowym smartfonie.

iPhone 8 w Polsce: premiera, cena, opinie fot. www.apple.com/pl

Opinie o iPhone 8 zaczęły się pojawiać w Internecie jeszcze przed oficjalną premierą modelu. W tym czasie rozpoczęły się także spekulacje na temat premiery iPhone'a 8 w Polsce.

iPhone 8: jaka cena za granicą?

Oficjalne ceny iPhona 8 za granicą rozpoczynają się od 699 dolarów, czyli około 3479 zł w podstawowej, 64GB wersji. Klienci chcący zwiększyć pamięć do 256GB, będą musieli zapłacić już około 4229 zł za sam telefon. Przewidywana cena iPhone'a 8 w Polsce waha się pomiędzy 3127 zł w taryfie proponowanej przez Orange, do nawet ponad 4000zł u innych operatorów.

Recenzje iPhone'a 8 są korzystne m.in. ze względu na na obudowę wykonaną z solidnego szkła, a także na kolorystykę dostępnych modeli. Kolory iPhone'a 8 to odcienie gwiezdnej szarości, srebra, a także złota. Dodatkowo, pozytywne opinie iPhone 8 gromadzi także dzięki 4,7-calowemu wyświetlaczowi i technologii True Tone, która sprawia, że obraz na ekranie smartfona jest wyraźny, a barwy - intensywne i atrakcyjne dla oka. Ponadto, iPhone 8 jest w stanie wyciszyć powiadomienia w momencie, gdy patrzymy na jego ekran.

iPhone 8: kiedy premiera w Polsce?

Polska premiera iPhona 8 miała miejsce 19 września 2017, a modele trafiły do sklepów już 22 września. Obecnie sprzedaż iPhona 8 prowadzą punkty iStore, a także polscy operatorzy, m.in. Orange, czy Play.

Pojawiło się wiele spekulacji, jakoby polska premiera iPhona 8 miała się przesunąć na skutek opóźnień w produkcji modelu. Wszystkie te domniemania okazały się jednak nieprawdziwe, a miłośnicy urządzeń mogą swobodnie polować na najnowszy gadżet Appla, chociaż już sama cena iPhona 8 przyprawia o technologiczny zawrót głowy!

RadioZet.pl/spidersweb.pl/JH

Oceń