Zamknij

iPhone12: jak będzie wyglądał? Ile kosztuje? [CENA, DATA PREMIERY W POLSCE, PRZECIEKI]

Paweł Żurek
14.01.2020 16:53
 iPhone12: jak będzie wyglądał? Ile kosztuje? [CENA, DATA PREMIERY, PRZECIEKI]
fot. shutterstock.org

Iphone 12: coraz więcej wiadomo o dacie premiery, cenie i wyglądzie nowego modelu telefonu produkcji Apple. Firma zdradziła też, w jakich technologiach będzie mógł działać smartfon. Poniżej odpowiadamy na pytania, które najczęściej padają w kontekście nowego iPhone’a 12: jaki będzie? Jak będzie wyglądał? Ile będzie kosztował? Kiedy wyjdzie?

Premiera nowego modelu iPhone’a to dla wszystkich wielbicieli sprzętu Apple’a ważny dzień w kalendarzu. Choć do rozpoczęcia sprzedaży jeszcze daleka droga, internauci już teraz szukają informacji o sprzęcie, który będą chcieli kupić. Podajemy tu najważniejsze z nich:

  •  iPhone 12: jaki będzie? Jak będzie wyglądał?
  • iPhone 12: cena, ile będzie kosztował?
  • iPhone 12: kiedy, data premiery. Kiedy wyjdzie?  
  • iPhone 12: ładowanie, kabel ładujący
  • iPhone 12: co wiemy, co nowego, opinie, przecieki, zapowiedź

iPhone 12: jaki będzie? Jak będzie wyglądał?

Według dokumentów, które opublikował Ming-Chi Kuo, znany analityk firmy TV International,  wygląd iPhone’a 12 ma być znacznie zmieniony. Jak twierdzi, obudowa telefonu dalej będzie szklana, ale jej łączenia z boku smartfona zostaną wykonane z materiału, który poprawi zasięg. Podobne rozwiązania stosowano np. przy iPhonie’4.

Jak twierdzi Ming-Chi Kuo, iPhone 12 będzie dostępny w trzech modelach: XS, XS Max, XR, których rozmiary to odpowiednio: 5.4", 6.1" oraz 6.7".

iPhone 12. Premiera smartfona od Apple jeszcze w 2020 roku?

iPhone 12: cena. Ile będzie kosztował?

Ze względu na materiały, z których zostanie wykonany, iPhone 12 może być bardzo drogi. Póki co, nie ma szacunków dotyczących ceny smartfona.

iphone 12 kiedy, data premiery. Kiedy wyjdzie iPhone 12?

Dokładna data premiery nowego iPhone’a nie została podana. Wiadomo, że telefon wejdzie do sprzedaży w 2020 roku. Najprawdopodobniej, nowego iPhone’a będzie można kupić od września.

IOS 13 dostępny. Co nowego od Apple?

iPhone 12: co wiemy, co nowego, opinie, przecieki, zapowiedź, ładowanie, Notch

Poniżej wypiszemy najciekawsze informacje, zapowiedzi i przecieki, które w mediach pojawiają się odnośnie iPhone'a 12: 

  • iPhone 12 ma w pełni obsługiwać sieć 5G
  • modele iPhone pracujące na falach milimetrowych (mmWave) i zakresie częstotliwości powyżej 6 GHz mają być dostępne na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Korei i Wielkiej Brytanii.
  • Opcja 5G ma być niedostępna w krajach, gdzie jeszcze najnowszy standard transferu danych jeszcze nie został uruchomiony.
  • We wrześniu 2020 roku Apple może zaprezentować cztery nowe modele iPhone'ów o przekątnej ekranów OLED od 5,4 do 6,7 cala. 
Zagłosuj

Zamierzasz kupić iPhone'a 12?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PC WORLD/komorkomania.pl/PZ