Zamknij

Iron Majdan - kiedy premiera nowego programu i gdzie go oglądać?

Redakcja
01.02.2018 18:10
Iron Majdan: kiedy premiera nowego programu, gdzie i o której oglądać?
fot. Youtube / tvnpl

Kiedy premiera "Iron Majdan"? Program pojawi się w wiosennej ramówce jednego z kanałów telewizyjnych. Sprawdzamy, gdzie będzie można oglądać odcinki nowego reality-show oraz o której godzinie nastąpi premiera programu "Iron Majdan".

Program "Iron Majdan": kiedy premiera, gdzie oglądać, o której godzinie emisja odcinków? Sprawdzamy najważniejsze informacje o nowym programie typu reality-show, który widzowie będą mogli obejrzeć już wiosną 2018.

"Iron Majdan" - kiedy premiera pierwszego odcinka?

Premiera pierwszego odcinka programu "Iron Majdan" w TVN została zaplanowana na poniedziałek, 5 marca 2018. Emisja nastąpi o godzinie 22.30. W programie Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą musieli wykonać zadania w różnych zakątkach świata. Program został zrealizowany m.in. w Gruzji, w Stanach Zjednoczonych czy na Islandii. W każdym odcinku widzowie będą mogli śledzić, jak para wykonuje misję, którą poznają dopiero po przybyciu na miejsce. Cel podróży para pozna także dopiero w ostatniej chwili. Nie zabraknie także relacji małżonków, którzy w programie znajdą się w sytuacjach ekstremalnych.

Zagłosuj

Czy będziesz oglądać nowe reality-show TVN?

Liczba głosów:

Program "Iron Majdan" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowy program "Iron Majdan" będzie można oglądać na kanale TVN oraz dzięki platformie Player.pl. Odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 22.30, a seria łącznie ma liczyć 10 odcinków.

Reality-show zostało wymyślone specjalnie dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, nie jest oparte na licencji. Program na zlecenie TVN produkuje firma Golden Media Polska. Do tej pory para wystąpiła w pierwszym sezonie programu "Azja Express".

RadioZET.pl/KP