Zamknij

Jason Derulo w Warszawie 2018 - bilety na koncert: cena, data, informacje

Redakcja
27.04.2018 10:08
Jason Derulo - Warszawa 2018: bilety na koncert [CENA, DATA, INFORMACJE]
fot. Youtube / Jason Derulo

Koncert Jasona Derulo w Polsce odbędzie się już w październiku. Pod koniec kwietnia w sprzedaży pojawiły się już wejściówki na to wydarzenie. Sprawdzamy, ile kosztują bilety na koncert Jasona Derulo w Warszawie i gdzie można je kupić.

Koncert Jasona Derulo w Warszawie 2018 - bilety: cena wejściówek, data sprzedaży, gdzie można je kupić. Wydarzenie w październiku będzie pierwszym headlinerowym koncertem Jasona Derulo w Polsce. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów.

Jason Derulo - Warszawa 2018: bilety na koncert [CENA, DATA]

Koncert Jasona Derulo w Polsce odbędzie się 30 października 2018 w hali widowiskowo-sportowej Torwar w Warszawie (przy ul. Łazienkowskiej 6a). Bilety na koncert Jasona Derulo w Warszawie weszły do sprzedaży w piątek, 27 kwietnia o godzinie 10.00. Ceny zaczynają się od 165 zł (General Admission), 195 zł (Trybuny), 245 zł (Golden Circle). Za wersję kolekcjonerską biletu trzeba dopłacić 20 zł. Jedna osoba może zarezerwować od 1 do 6 biletów.

Bilety na koncert Jasona Derulo w Warszawie 2018 - gdzie kupić?

Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Bilety na koncert Jasona Derulo w Warszawie 2018 można kupić zarówno online i stacjonarnie w wybranych punktach. Będzie je można nabyć przez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Najbardziej rozpoznawalne utwory, które prawdopodobnie usłyszymy na koncercie Jasona Derulo w Warszawie to m.in. "Swalla", "Talk Dirty", "If I’m Lucky", "Wiggle" i wiele innych. Jego najnowsza piosenka "Colors" to oficjalny utwór promujący mistrzostwa świata w piłce nożnej, które odbędą się w tym roku w Rosji. Hymn Mundialu 2018 został stworzony we współpracy z Coca-Colą.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/KP