Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jesień 2017: pogoda długoterminowa. Będzie deszcz czy słońce?

06.10.2017 13:00

Pogoda na jesień 2017 zapowiada się deszczowo czy słonecznie? Sprawdzamy, co mówią synoptycy i jakie są prognozy dla Polski na najbliższe miesiące. Czy czeka nas chłodna jesień z ulewami czy ciepłe i bezchmurne dni?

Jesień 2017: pogoda długoterminowa. Będzie deszcz czy słońce? fot. pixabay.com

Jesień 2017: prognoza długoterminowa na tę porę roku. Będzie słonecznie czy deszczowo? Sprawdzamy, jakie są przewidywania synoptyków pod koniec 2017 roku.

Jesień 2017 - prognoza pogody długoterminowa

Pogoda na październik 2017 dla całej Polski zapowiada się bardzo słonecznie. Temperatury w ciągu dnia wyniosą 13-16 stopni. Opady deszczu będą pojawiały się tylko przelotnie i nie we wszystkich częściach kraju. Noce będą bezchmurne, jednak coraz chłodniejsze - termometry będą pokazywały od 5 do 9 stopni C.

Długoterminowa prognoza pogody na JESIEŃ 2017

Prognoza pogody na listopad 2017 zapowiada pierwsze przymrozki, szczególnie pod koniec miesiąca. Również w nocy temperatura spadnie do 0-3 stopni, a w połowie miesiąca przewidywane są już pierwsze opady śniegu. Listopad będzie deszczowy, a termometry w ciągu dnia będą pokazywały temperaturę od 7 do 13 stopni.

Pogoda długoterminowa na jesień 2017 zapowiada się bardzo dobrze, a przynajmniej tak zapowiadają synoptycy. Poprzednie lata pokazały nam jednak nie raz, że natura może nas zaskoczyć, dlatego warto na bieżąco obserwować prognozy pogody.

Zagłosuj

Czy wierzysz w przewidywania synoptyków na jesień 2017?

RadioZET.pl/ekologia.pl/KP

Oceń