Zamknij

John Wick 3 - Parabellum: kiedy premiera w 2019 roku? Trailer, zwiastun, fabuła, obsada

Redakcja
18.01.2019 10:48
John Wick 3 Chapter Parabellum Trailer zwiastun fabula obsada premiera
fot. FaceToFace/REPORTER

Kiedy premiera John Wick 3 - Parabellum w 2019 roku? O tym filmie przez bardzo długi czas prawie nic nie było wiadomo. Producenci John Wick Chapter 3: Parabellum nie zdradzali bowiem szczegółów fabuły swojego dzieła przez kilka miesięcy. Poznaliśmy je dopiero teraz, po opublikowaniu pierwszego trailera kolejnego filmu akcji z Keanu Reevesem w roli głównej. Sprawdźcie informacje o nowym filmie John Wick 3 - Parabellum:  trailer, zwiastun, fabułę i obsadę. 

John Wick Chapter 3 Parabellum: trailer, zwiastun, fabuła, obsada, premiera 2019. 

Zwiastun John Wick 3 -Parabellum [TRAILER]

Zwiastun nowego filmu o Johnie Wicku, zawodowym zabójcy, którego ścigają wynajęci przestępcy, ukazał się 18 stycznia. John Wick 3 - Parabellum pokazuje losy bohatera granego przez Keanu Reevesa już po tym, gdy w pościg za nim ruszyli bezwzględni zabójcy.

Kiedy w 2019 roku premiera John Wick 3: Parabellum?

Nowa część Johna Wicka wejdzie do kin jeszcze w tym roku. Premiera filmu z Keanu Reevesem w roli głównej jest wyznaczona na 16 maja 2019.

John Wick 3 Parabellum: fabuła

Film John Wick 3 Parabellum pokazuje losy Johna Wicka po tym, jak dokonał on zemsty na ścigającym go szefie mafii. To sprawiło, że bohater grany przez Keanu Reevesa bohater stał się głównym celem dla zawodowych morderców. W życiu Johna Wicka wreszcie pojawia się też kobieta. Wcześniej bowiem Wick stracił ukochaną żonę, która zapadła na ciężką chorobę i zmarła.

Obsada Johna Wicka Chapter 3 Parabellum

Jaka będzie obsada filmu John Wick 3 Parabellum? W nowym filmie o zawodowym mordercy zobaczymy Keanu Reevesa (John Wick), Laurence’a Fisburne’a w roli Króla Bowery, Ruby Rose (Ares), Common (Cassian) i Halle Berry (Sofia). Do tej pory ukazały się dwa filmy, w których głównym bohaterem był John Wick: John Wick (2014) i John Wick Chapter 2 (2017).

Zobacz także

RadioZET.pl/filmweb.pl/PZ