Zamknij

Joker - kiedy nowy teleturniej Krzysztofa Ibisza? [ZASADY PROGRAMU]

Redakcja
09.10.2017 12:53
Joker - kiedy nowy teleturniej Krzysztofa Ibisza? [ZASADY PROGRAMU]
fot. ons.pl

"Joker" - zasady nowego programu Krzysztofa Ibisza oraz data premiery ciekawią fanów teleturniejów prowadzonych przez jednego z najbardziej rozpoznawanych gospodarzy. Francuska wersja emitowana od 2005 roku zdobyła uznanie widzów, dlatego sprawdzamy, czego spodziewać się po polskiej edycji, jakie są zasady teleturnieju "Joker" i kiedy będzie jego premiera w Polsce.

"Joker" - kiedy nowy teleturniej Krzysztofa Ibisza? Program będzie można oglądać w Super Polsacie, a uczestnicy mają szanse wygrać w nim nawet 50 tysięcy złotych. Sprawdzamy informacje o nowej produkcji wzorowanej na francuskim teleturnieju "Joker": zasady programu, data premiery i inne informacje.

"Joker" - zasady nowego programu

ATM Group wyprodukuje nowy teleturniej na podstawie francuskiego programu "Joker". Zasady są następujące: uczestnik musi odpowiedzieć na 10 pytań z różnych dziedzin. Do pomocy ma 8 jokerów, które mają za zadanie wyeliminować jedną z dwóch wskazanych przez uczestnika odpowiedzi lub uchronić go przed utratą zdobytych już pieniędzy. Wśród nich jest jeden joker specjalny, którym jest przyjaciel gracza. Maksymalna kwota, którą można wygrać, to 50 tysięcy złotych. 

Kiedy nowy teleturniej Krzysztofa Ibisza "Joker"? [PREMIERA, DATA]

Nie jest jeszcze znana data premiery nowego programu "Joker". Krzysztof Ibisz, czyli gospodarz nowego programu poprowadzi go prawdopodobnie pod koniec listopada, a nagrania nowego teleturnieju rozpoczną się na początku października 2017. Krzysztof Ibisz to prezenter telewizyjny, który na swoim koncie ma już prowadzenie takich teleturniejów jak "Awantura o kasę", "Rosyjska ruletka", "Gdzie jest Kłamczuch?" czy "Gra w ciemno". Od 2000 roku jest związany z telewizją Polsat.

Teleturniej Joker z Krzysztofem Ibiszem będzie można oglądać w Super Polsacie. Polska wersja "Jokera" powstała na podstawie francuskiego programu z 2015 roku o tym samym tytule.

RadioZET.pl/KP