Zamknij

Józef z „Rolnik szuka żony”: sylwetka uczestnika programu TVP [WIEK, KONTAKT]

14.09.2020 12:00
Józef: sylwetka uczestnika programu TVP „Rolnik szuka żony” [WIEK]
fot. TVP/ Rolnik szuka żony/ materiały prasowe TVP

Józef, sadownik z woj. lubelskiego, jest jednym z sześciu uczestników programu TVP „Rolnik szuka żony”.  Jak sam stwierdził, dzięki udziałowi w reality-show chce odnaleźć kobietę, z którą zwiąże się na stałe. U nas znajdziecie sylwetkę uczestnika „Rolnika”.

Józef z „Rolnik szuka żony”. Sylwetka uczestnika programu TVP [WIEK]

Józef jest 66-letnim wdowcem z województwa lubelskiego. Rolnictwem zajął się dopiero na emeryturze, ma sad, samodzielnie szczepi i nasadza drzewa, ale jego największą pasją jest hodowla pszczół. Jak sam mówi, rolnictwo sprawia, że czuje się człowiekiem wolnym. - Często obserwuję ptaki, dzikie zwierzęta, a samo obcowanie z naturą daje mi niesamowitą radość – zdradza uczestnik „Rolnik szuka żony”.

Rolnik szuka żony 7 - POWTÓRKI: kiedy, gdzie oglądać w TV i online?

Józef: uczestnik programu TVP „Rolnik szuka żony”? Co o nim wiadomo?

Józef  16 lat temu stracił żonę. Kobieta zmarła niedługo po wykryciu u niej guza. Uczestnik „Rolnika” spotkał od tamtej pory wiele ciekawych kobiet, ale z żadną nie związał się na dłużej. Józef przyznał, że zdarzyło mu się być wykorzystywanym, podczas gdy on szukał prawdziwej miłości.

66-latek zdradził, że wygląd kobiety jest dla niego bardzo ważny, a jego wybranka musi go pociągać i dbać o siebie, być osobą dobrą, delikatną i młodszą niż on. Uczestnik „Rolnika” przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i kondycji. - Lubi podróżować, często jeździ na rowerze, stara się dobrze odżywiać, potrafi gotować i piec. Twierdzi, że dla kobiety byłby w stanie zrobić wszystko, nosiłby ją na rękach, ale musi być pewny, że jest ona tego warta – czytamy na stronie TVP.

Józef: uczestnik „Rolnik szuka żony” [KONTAKT]

Wszystkie kobiety, które chcą skontaktować się z Józefem muszą zarejestrować się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wysłać list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Józef”.

Rolnik szuka żony: Duże zmiany w programie. Widzowie będą zawiedzeni?

Rolnik szuka żony: kiedy i gdzie oglądać program?

Nowe odcinki reality-show z udziałem rolników można obejrzeć w każdą niedzielę o godzinie 21:15 na TVP 1.

Powtórki odcinków programu będą emitowane co tydzień w każdą sobotę około godziny 16:00 w telewizyjnej "Jedynce".

Rolnik szuka żony: uczestnicy

W programie TVP bierze udział pięciu uczestników:

RadioZET.pl/TVP/PAB