Zamknij

Jumanji 2: Przygoda w dżungli. Kiedy premiera? [ZWIASTUN, OBSADA]

Redakcja
18.12.2017 14:47
Jumanji 2: zwiastun, obsada, data premiery Jumanji: Przygoda w dżungli
fot. Youtube / Sony Pictures Entertainment

Zwiastun "Jumanji: Przygoda w dżungli" budzi emocje w widzach, którzy już nie mogą się doczekać premiery najnowszej części słynnego filmu przygodowego. Sprawdzamy najważniejsze informacje o filmie Jumanji 2: obsada i data premiery w Polsce.

Jumanji 2: OBSADA, ZWIASTUN, PREMIERA w Polsce - sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje o kolejnej części słynnego filmu przygodowego. Oryginał miał swoją premierę w 1995 roku. Co zobaczymy w nowej wersji "Jumanji: Przygoda w dżungli"?

Kiedy PREMIERA Jumaji 2 - "Przygoda w dżungli"? [DATA, OBSADA]

Premiera "Jumanji: Przygoda w dżungli" w Stanach Zjednoczonych została zaplanowana na 20 grudnia 2017, czyli w środę tuż przed świętami Bożego Narodzenia. W polskich kinach film zobaczymy od 29 grudnia 2017.

Obsada Jumanji 2 - "Przygoda w dżungli" nie dla wszystkich jest do zaakceptowania - w filmie z 2017 roku niestety zabraknie Robina Williamsa, którego wszyscy uwielbiali za rolę Alana Parrisha w oryginale. Kolejna część słynnego filmu przygodowego ma być jednak formą uznania dla zmarłego aktora.

JUMANJI 2 - OBSADA:

  • Dwayne Johnson - Spencer
  • Kevin Hart - Fridge
  • Jack Black - Bethany
  • Karen Gillan - Martha
  • Rhys Darby - Nigel
  • Bobby Cannavale - Van Pelt
  • Nick Jonas - Alex
  • Alex Wolff - Młody Spencer
  • Ser'Darius Blain - Młody Fridge
  • Madison Iseman - Młoda Bethany

Jumanji 2 - ZWIASTUN filmu "Przygoda w dżungli"

Zwiastun Jumanji 2 już od początku sugeruje widzom, że tym razem bohaterowie nie będą mieli do czynienia z grą planszową. W filmie "Jumanji: Przygoda w dżungli" czwórka przyjaciół będzie musiała zmierzyć się w grze wideo z dzikimi zwierzętami i innymi niebezpieczeństwami.

Oryginalny film Jumanji z 1995 roku opowiada historię niezwykłej gry - zwanej "Jumanji". Wydarzenia rozpoczynają się w XIX wieku, kiedy to dwaj chłopcy zakopują w lesie tajemniczą skrzynkę. Po stu latach nieśmiały i zagubiony, dwunastoletni Alan Parrish znajduje pudełko, we wnętrzu którego ukryte jest "Jumnaji". Chłopiec opowiada o tajemniczym odkryciu swej jedynej przyjaciółce, Sarze Whittle. Podczas nieobecności opiekunów obydwoje rozpoczynają rozgrywkę. Wtedy dochodzi do nieprzewidzianych zdarzeń. Nagle w pokoju pojawiają się nietoperze, a Alan zostaje "wchłonięty" przez grę i znika.

RadioZET.pl/KP