Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kabaret na Żywo 2017 w TV i online - gdzie i kiedy oglądać?

15.09.2017 15:36

Kabaret na Żywo 2017 w TV i online wraca po długiej przerwie. Dla miłośników satyry i dobrej zabawy sprawdzamy godziny transmisji w telewizji oraz kiedy i gdzie oglądać kabarety na żywo w internecie.

Kabaret na Żywo 2017 w TV i online - gdzie i kiedy oglądać? fot. Damian Klamka / East News

Gdzie i kiedy oglądać Kabarety na żywo? Online i w telewizji widowisko będzie dostępne dla widzów za darmo. W czasie programu "Kabarety na żywo" prezentowane są premierowe oraz znane już skecze, parodie i piosenki na wybrany temat. Sprawdzamy informacje o odcinkach w telewizji i w internecie.

Kabarety na żywo - Polsat. Kiedy i o której emisja programu?

Skecze w telewizji będą transmitowane przez telewizję Polsat. Kabarety na żywo rozpoczną się w każdą niedzielę o godzinie 21.05. Pierwszy odcinek po przerwie będzie można zobaczyć 17 września 2017.

Kabarety na żywo online - gdzie i kiedy oglądać w internecie?

Odcinki online "Kabaretów na żywo" dostępne są dzięki platformie IPLA.tv. W internecie obejrzeć je można za darmo i bez limitów zaraz po telewizyjnej premierze. Na stronie udostępniane są także archiwalne odcinki.

Gospodarzem i prowadzącym "Kabaretów na żywo" 2017 każdego wieczoru jest inny kabaret, a do każdego odcinka zapraszany jest również gość specjalny - gwiazda muzyczna.

RadioZET.pl/KP

Oceń
Tagi