Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kandydaci PiS do Sejmu: LISTA [OKRĘGI, WYBORY 2019]

11.10.2019 09:49

Kandydaci PiS do Sejmu zostali podani już na samym początku kampanii. W tym artykule podajemy nazwiska wszystkich osób, które znalazły się na listach partii rządzącej. Masz wątpliwości na jakiego kandydata z PiS oddać swój głos w wyborach parlamentarnych 2019? Sprawdź w naszym tekście kto znalazł się na listach. 

Kandydaci PiS do Sejmu: LISTA [OKRĘGI, WYBORY 2019] fot. Grzegorz Banaszak/REPORTER

Kandydaci PiS do Sejmu zostali już podani. Prawo i Sprawiedliwość opublikowało listy we wszystkich 41 okręgach. Sprawdzamy, kto będzie kandydatem PiS w wyborach 2019.

Kandydaci PiS do Sejmu [WYBORY 2019]

PiS jako pierwsza z polskich partii przedstawiła swoich kandydatów, którzy w trakcie przyszłej kadencji chcą zasiadać w sejmie.  Znamy już dokładny skład wszystkich list, które znajdą się na kartach wyborczych w 41 okręgach. Nazwiska kandydatów na posłów znajdziecie poniżej. 

Co trzeba wiedzieć o wyborach parlamentarnych?

Kandydaci do Sejmu i Senatu ze wszystkich list i okręgów:

Kandydaci do Senatu ze wszystkich list i okręgów: 

Programy partii:

PiS: kandydaci do Sejmu [LISTY, OKRĘGI, WSZYSCY KANDYDACI]

Kandydaci PiS do Sejmu będą startowali z 41 okręgów. Poniżej przedstawiamy nazwiska wszystkich kandydatów PiS do parlamentu z każdego okręgu. 

Uwaga: przy każdym z kandydatów umieściliśmy krótką informację dotyczącą m.in. przynależności partyjnej i funkcji, którą do tej pory sprawuje.

Informacje są uporządkowane w następującej kolejności:

  • - Numer na liście 
  • - Imię i nazwisko
  • - Miejsce urodzenia
  • - Komitet, z którego startuje dany kandydat
  • - Przynależność partyjna

Jeśli chcesz znaleźć swój okręg wyborczy, najszybciej zrobić to za pomocą wyszukiwania. Wciśnij jednocześnie klawisze „CTRL” i „F”, a następnie wpisz nazwę miasta, w którym siedzibę ma najbliższa okręgowa komisja wyborcza. Jeśli nie znasz nazwy swojego okręgu, znajdziesz ją na stronie PKW.  

Okręg Nr 1 [Legnica]

1             LIPIŃSKI Adam Józef     ekonomista       Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             WITEK Elżbieta Barbara parlamentarzysta            Jawor    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             MACHAŁEK Marzena Anna         parlamentarzysta            Jelenia Góra      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             KUBÓW Krzysztof Jan   parlamentarzysta            Lubin     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             ZUBOWSKI Wojciech Michał      parlamentarzysta            Głogów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             SZYMAŃSKA Ewa Zofia biegły rewident               Legnica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             ZEMBIK Teresa nauczyciel informatyki/ technologii informacyjnej          Lubań   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             BABUŚKA Adam              przedstawiciel władzy samorządowej - Starosta              Nowa Wieś Legnicka      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             RYPIŃSKI Józef fizyk      Jelenia Góra      członek partii politycznej: Solidarna Polska

10           POGODA Szymon Marek             kierownik biura                Bolesławiec       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           MARCINIAK Wojciech   filolog   Sobin    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           KARWAN Jacek                prezes  Gierałtowiec     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           KREDKOWSKI Andrzej   nauczyciel religii w szkole podstawowej              Lwówek Śląski  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           BUCIUTO Jadwiga Barbara          nauczyciel matematyki Zgorzelec            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           GĘBORYS Dagmara Helena         ekonomista       Kamienna Góra                nie należy do partii politycznej

16           BRZOZOWSKA Kamila Dorota    kierownik wydziału        Złotoryja             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           BADZIŃSKA Agnieszka Ewa        ekonomista       Głogów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           SADOWSKA-KOWALSKA Aurelia Barbara             pracownik do spraw osobowych             Szklary Górne   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           CZYRKO Eurydyka Maria              nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej       Olszyna                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           KWIATKOWSKA Ewa      pielęgniarka       Polkowice           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           URBANOWICZ Łukasz Franciszek             technik mechanik pojazdów samochodowych  Wola Augustowska                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           SARBAK Dawid Łukasz   specjalista administracji publicznej         Bolesławiec       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           BOJAKOWSKA Dorota   specjalista administracji publicznej         Bogatynia           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           LESZCZYK Wojciech Paweł          fizyk      Jelenia Góra      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

 Okręg Nr 2 [Wałbrzych]

1             DWORCZYK Michał Paweł           historyk               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             ZYSKA Ireneusz                radca prawny    Świebodzice      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             MURDZEK Wojciech Piotr            parlamentarzysta            Świdnica              członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

4             BADORA Maciej Adam  adwokat              Wałbrzych          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             GWÓŹDŹ Marcin Piotr   inżynier               Ząbkowice Śląskie           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             BIELAWSKA Zuzanna     wyższy urzędnik samorządowy                Piława Górna    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             SURMA Renata Lucyna wyższy urzędnik samorządowy                Stary Waliszów nie należy do partii politycznej

8             MUCHA Beata Maria     pracownik administracji rządowej           Wałbrzych          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             DEC Jerzy Grzegorz        nauczyciel geografii        Bożków               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           WĘGŁOWSKI Jarosław  wyższy urzędnik samorządowy                Kietlin   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           SZPYTMA Bogusław Krzysztof   przedsiębiorca  Kłodzko               nie należy do partii politycznej

12           GREINER Małgorzata Joanna     nauczyciel języka polskiego        Bielawa                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           TARNACKI Marek            rolnik    Boguszów-Gorce            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           SZYDŁOWSKA Ewelina Agnieszka             prawnik               Wrocław             nie należy do partii politycznej

15           WIERZBICKA Renata Teresa       administratywistka         Wałbrzych          nie należy do partii politycznej

16           GRZEGORZEWICZ Grzegorz Sławomir    prawnik               Jaworzyna Śląska            nie należy do partii politycznej

Okręg  Nr 3 [Wrocław]

1             STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka  pedagog              Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             HRENIAK Paweł Marek ekonomista       Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             ŚWIAT Jacek      parlamentarzysta            Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             CZARNECKI Przemysław Maksymilian   parlamentarzysta            Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             CALIŃSKA-MAYER Małgorzata Maria     prawnik               Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             JAROCH Andrzej Stanisław         nauczyciel akademicki   Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             JĘDRYSEK Mariusz Orion              nauczyciel akademicki - nauki o ziemi    Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             SOIN Agnieszka Anna    parlamentarzysta            Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             DYTKO Piotr Jan               prawnik               Łozina   członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

10           ADAMSKI Artur                filolog   Wrocław             nie należy do partii politycznej

11           BREZDEŃ Zdzisław Ireneusz       inżynier mechanik          Godzikowice     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           BARTNIK Wojciech Stanisław     sportowiec         Oleśnica              nie należy do partii politycznej

13           DOMAGAŁA Krzysztof Marek    mechanik maszyn melioracyjnych           Łazy Małe           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           KOWALCZYK Roman      nauczyciel           Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           PIEŃKOWSKI Robert      nauczyciel           Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           STOPA Urszula Maria     naczelnik wydziału         Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           ZAJĄC Wiesław Antoni mechanizator rolnictwa               Bierzyce              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           BRZĄKAŁA Agnieszka Maria       pracownik samorządowy            Ligota Piękna     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           WAWRZYNIAK Adrian Sławomir               rolnik    Turzany               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           WOJEWÓDKA Karolina  ekonomista       Środa Śląska      nie należy do partii politycznej

21           PIECHEL Michał                teolog   Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           STRUMECKA Marzanna Teresa naczelnik             Sokołowice        nie należy do partii politycznej

23           LESZCZYŃSKA-NER Zofia Maria nauczyciel           Święta Katarzyna            nie należy do partii politycznej

24           HARASNY Marek             programista aplikacji      Żórawina             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25           MAKSYMIAK Magdalena Maria                prawnik               Wiązów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26           MROZOWSKA Karolina Marta    urzędnik              Wrocław             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

27           KEMPA Cezary Piotr       leśnik    Syców   nie należy do partii politycznej

28           CZARTORYSKI Tytus Henryk       rolnik emerytowany      Morzęcin Mały członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 4: Bydgoszcz

1             LATOS Tomasz Edward lekarz    Bydgoszcz           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             SCHREIBER Łukasz Paweł             poseł na Sejm RP            Bydgoszcz           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             KRÓL Piotr Marek           politolog              Bydgoszcz           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             KOWNACKI Bartosz Józef            adwokat              Janki      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             KOZANECKA Ewa Elżbieta           ekonomista       Bydgoszcz           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             WITKOWSKI Marek Leon             pracownik administracji rządowej           Więcbork            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             WROŃSKI Marcin            inżynier rolnictwa           Inowrocław       członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

8             STACHOWIAK Ireneusz                politolog              Inowrocław       członek partii politycznej: Solidarna Polska

9             KOWALIK Jerzy pracownik administracji rządowej           Tuchola                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           KRZEMKOWSKI Michał geograf                Bydgoszcz           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           SZABELSKA Grażyna Edyta          nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne   Bydgoszcz           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           FALKOWSKA Anna          nauczyciel nauczania początkowego      Barcin   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           SZAMOCKI Tomasz Paweł           pracownik samorządowy            Świecie                nie należy do partii politycznej

14           KOŁODZIEJ Jolanta          pracownik administracji rządowej           Kruszwica           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           GOGOLA Elżbieta            nauczyciel nauczania początkowego      Cerekwica          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           NAPIERALSKI Krzysztof technik mechanik maszyn i urządzeń     Kowalewko        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           KUFFEL Stanisława         nauczyciel języka polskiego        Przysiersk           nie należy do partii politycznej

18           JABŁOŃSKA Kamila Teresa          pracownik samorządowy            Szynwałd            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           LEWANDOWSKI Antoni                kierownik biura                Lubiewo              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           WENDERLICH Paulina    radca prawny    Bydgoszcz           nie należy do partii politycznej

21           PILARSKA Danuta Stanisława     technik rolnik    Szubin  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           ŚRUBKOWSKA Żaneta Katarzyna             ekonomista       Koronowo          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           WARDA Maria Alina       dziennikarz        Gogółkowo        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           CIESIELCZYK Dariusz       pracownik samorządowy            Wójcin  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

 Okręg Nr 5: Toruń

1             ARDANOWSKI Jan Krzysztof      inżynier rolnictwa           Krobia   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             CZABAŃSKI Krzysztof    dziennikarz        Warszawa           nie należy do partii politycznej

3             MICHAŁEK Iwona Krystyna         nauczyciel           Toruń    członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

4             BOROWIAK Joanna Beata           nauczyciel akademicki   Włocławek         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             SOBECKA Anna Elżbieta               nauczyciel           Toruń    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             GEMBICKA Anna Urszula             pracownik administracji publicznej         Włocławek         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             MAZURKIEWICZ Maria  nauczyciel           Toruń    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             KAŁUŻNY Mariusz Piotr                dyrektor generalny        Chełmża              członek partii politycznej: Solidarna Polska

9             JARANOWSKI Wojciech               nauczyciel           Włocławek         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           GIRZYŃSKI Zbigniew      nauczyciel akademicki   Toruń    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           STEFANIAK Arkadiusz Andrzej  pracownik administracji publicznej         Nowawieś Chełmińska członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           STRYCH Marcin wyższy urzędnik samorządowy                Ciechocinek       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           KOSIŃSKI Krzysztof Roman        instruktor higieny           Grudziądz           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           TYBURSKI Jacek Aleksander       pracownik administracji publicznej         Brodnica              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           SZWED Anna Bożena     pielęgniarka       Unisław               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           ORŁOWSKI Arkadiusz    nauczyciel           Brzozie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           JASZCZAK Edyta Maria  nauczyciel           Rożno-Parcele  nie należy do partii politycznej

18           SADURSKI Piotr                technik mechanizacji rolnictwa Toruń    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           KLIMEK Łukasz Szymon                nauczyciel           Wałycz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           KLIMASZEWSKA-ANTOS Ewa Zofia         lekarz    Biskupice            nie należy do partii politycznej

21           KŁOSOWSKI Ziemowit Zawisza  kierownik ds. logistyki   Rogowo               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           KOMOROWSKI Paweł   zarządca nieruchomości               Lipno     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           KALISZEWSKA Alina Katarzyna  rolnik    Gubiny nie należy do partii politycznej

24           WARNEL Zbigniew Dariusz          mechanik pojazdów samochodowych  Antoniewo         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25           RATYŃSKA-DRABCZAK Izabela Iwona    dyrektor handlowy        Fabianki               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26           DRAB Marzenna Stefania            ekonomista       Grudziądz           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 6 [Lublin]

1             TUŁAJEW Sylwester Karol           informatyk         Lublin    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             CZARNEK Przemysław  wyższy urzędnik administracji rządowej              Natalin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             MASŁOWSKA Gabriela  parlamentarzysta            Lublin    nie należy do partii politycznej

4             SOBOŃ Artur     parlamentarzysta            Świdnik                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             SPRAWKA Lech Stanisław           parlamentarzysta            Uniszowice        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             SZULOWSKI Krzysztof   lekarz weterynarii           Janowiec             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             GŁUCHOWSKI Krzysztof               parlamentarzysta            Aleksandrów     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             SKWAREK Sławomir       parlamentarzysta            Adamów             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             KAŁASKA Adam Krzysztof           przedsiębiorca  Ryki       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           BIELECKI Jerzy Feliks      parlamentarzysta            Janów Lubelski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           BOGACKA Teresa            kanclerz wyższej uczelni              Lublin    członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

12           FILIPEK-SOBCZAK Magdalena    wyższy urzędnik samorządowy                Płouszowice Kolonia      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           KOWALCZYK Leszek       przedstawiciel władzy samorządowej   Ryki       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           CHOMA Kazimierz Bogusław     urzędnik państwowy     Kraśnik członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           WOJCIECHOWSKI Marek Grzegorz         przedstawiciel władzy samorządowej   Miłocin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           PITUCHA Tomasz Zbigniew         przedstawiciel władzy samorządowej   Lublin    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           JUREK Arkadiusz              animator kultury             Trawniki              nie należy do partii politycznej

18           PATKOWSKI Piotr Andrzej          prawnik               Lublin    nie należy do partii politycznej

19           SZAŁAS Jolanta dyrektor lir         Wólka Polanowska         nie należy do partii politycznej

20           PRUSZKOWSKI Andrzej Marek wyższy urzędnik samorządowy                Lublin    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           ZYBAŁA Ewa       przedstawiciel władzy samorządowej   Lisów    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           PODKAŃSKI Krzysztof Piotr        urzędnik              Mętów członek partii politycznej: Stronnictwo „Piast”

23           SZCZYPA Renata Maria animator kultury             Puławy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           BARANOWSKA Dorota  urzędnik administracji państwowej        Turka    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25           SZAŁACHWIEJ Ewa          wyższy urzędnik samorządowy                Krasnystaw        nie należy do partii politycznej

26           SKRZAT Dorota pedagog              Grabówka          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

27           UDRYCKA Magdalena Sylwia      przedsiębiorca  Wólka   nie należy do partii politycznej

28           ŚPIEWAK Radosław Marian        wyższy urzędnik samorządowy                Opole Lubelskie               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

29           DUDA Ilona Ewelina       pośrednik w obrocie nieruchomości      Nałęczów           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

30           KANTHAK Jan Jakub       prawnik               Gdańsk                nie należy do partii politycznej

Okręg Nr 7 [Chełm]       

1 SASIN Jacek Robert       urzędnik              Ząbki     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2  ZAWIŚLAK Sławomir      parlamentarzysta            Płoskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3  DUSZEK Marcin Kamil    parlamentarzysta            Międzyrzec Podlaski      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4   HAŁAS Teresa   parlamentarzysta            Topola  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5 ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej          parlamentarzysta            Tomaszów Lubelski        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6  STEFANIUK Dariusz Paweł          wyższy urzędnik samorządowy                Biała Podlaska   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7  ROMANOWSKI Marcin prawnik               Biłgoraj                członek partii politycznej: Solidarna Polska

8   CICHOSZ Lucjan               lekarz weterynarii           Żółkiew Kolonia               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9  SZWED Zdzisław              wyższy urzędnik samorządowy                Chełm  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10 SKIBA Leszek Marcin     ekonomista       Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11  GMYZ Maria      przedstawiciel władzy samorządowej   Zamość                nie należy do partii politycznej

12 GMITRUCZUK Robert   wyższy urzędnik państwowy     Walinna               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13   STRZAŁKA Beata Małgorzata     przedstawiciel władzy samorzadowej   Biłgoraj                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14  GAŁASZKIEWICZ Krzysztof Jan  inżynier rolnictwa           Horyszów Stara Kolonia               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15  SAWICKI Konrad Bernard            przedstawiciel władzy samorządowej   Świdnik                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16 KUSIAK-JANIEC Anna    urzędnik              Hrubieszów       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17 SZWAJ Jerzy Ryszard     lekarz weterynarii           Parczew              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18 BARSZCZEWSKA Barbara Aldona             lekarz specjalizacja ginekolog położnik Biała Podlaska   nie należy do partii politycznej

19 CHMIELEWSKA Iwona   nauczyciel           Kąkolewnica      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20 ZAŃKO Mariusz Artur   prawnik               Włodawa            nie należy do partii politycznej

21 CZARNECKA Halina         pracownik samorządowy            Tarnawatka-Tartak         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22 MISZTAL Stanisław         lekarz    Zamość                członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

23 PIEKARSKA Agnieszka   nauczyciel           Parczew              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24 DĄBROWSKA-BANASZEK Anna                lekarz medycyny             Chełm  nie należy do partii politycznej

Okręg Nr 8 [Zielona Góra]

1             AST Marek         radca prawny    Wschowa            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             DAJCZAK Władysław     wyższy urzędnik państwowy     Strzelce Krajeńskie         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             MATERNA Jerzy Marian               inżynier budownictwa ogólnego              Zielona Góra      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             PŁONKA Elżbieta Teresa              lekarz medycyny rodzinnej        Gorzów Wielkopolski    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             KURZĘPA Jacek Sławomir            nauczyciel akademicki   Krosno Odrzańskie         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             IWAN Stanisław Antoni                inżynier elektryk             Zielona Góra      członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

7             WIECZOREK Andrzej Leszek       fotograf               Nowa Sól            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             GANCARZ Ewa Danuta  nauczyciel           Szprotawa          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             BARCZAK Piotr  dyrektor generalny        Zielona Góra      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           GOŚNIOWSKA-KOLA Małgorzata Barbara           dyrektor finansowy       Przyczyna Górna             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           WERSTLER-WOJTASZEK Joanna Magdalena        przedstawiciel władzy samorządowej   Żary       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           MOLICKA Anita Agnieszka          pracownik samorządu powiatowego     Świebodzin        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           RAFALSKI Tomasz Rafał                politolog              Gorzów Wielkopolski    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           TRZPIS Gabriela Marianna           przedstawiciel władzy samorządowej   Sulęcin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           PORWICH Jarosław        specjalista administracji publicznej         Gorzów Wielkopolski    nie należy do partii politycznej

16           GRABAREK Grzegorz     technik rolnictwa            Nowa Wieś        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           SZUŁCIK Alicja   księgowa            Kargowa              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           JASZCZ Mieczysław        mechanik            Kostrzyn nad Odrą          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           RONOWICZ Bożena        nauczyciel           Zielona Góra      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           GÓRSKA Anna  ekonomista       Słubice nie należy do partii politycznej

21           KUJTKOWSKA Marzanna Nina   nauczyciel           Zielona Góra      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           SŁOMIŃSKA Urszula Kazimiera kierownik instytucji opieki nad dziećmi Żagań    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           CZERNIAWSKI Krzysztof Władysław       nauczyciel historii            Lubsko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           PIEŃKOWSKI Sebastian                inżynier ochrony środowiska     Gorzów Wielkopolski    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg  Nr 9 [Łódź]

1             GLIŃSKI Piotr Tadeusz  nauczyciel akademicki   Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             RAU Zbigniew Włodzimierz        prawnik               Grotniki               nie należy do partii politycznej

3             BUDA Waldemar Grzegorz         prawnik               Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             ADAMCZYK Piotr             pedagog              Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             FISIAK Włodzimierz        przedstawiciel władzy samorządowej   Łódź      członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

6             KACZOROWSKA Alicja Grażyna lekarz    Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             SASIN Roman    ekonomista       Brzeziny              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             CIEPLUCHA Piotr Paweł               wyższy urzędnik administracji rządowej              Łódź      nie należy do partii politycznej

9             KOBIERA Renata Agnieszka        ekonomista       Paprotnia            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           JAKUBOWSKI Jacek Grzegorz    lekarz    Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           WĘCŁAW Halina               pielęgniarka       Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           ANIELAK Tomasz Lucjan               poligraf                Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           ŁUCZYŃSKA Justyna Aleksandra              politolog              Babichy                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           PIETRZAK Sławomir        księgowy            Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           LIK Krzysztof Jerzy          lekarz    Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           PRZYBYŁ Anna   asystent usług pocztowych        Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           LEWANDOWSKA Barbara            geodeta              Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           EMANUEL Sławomir      technik mechanik           Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           KARDAS Paulina Marianna          asystent usług pocztowych        Łódź      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           TOMASZEWSKI Włodzimierz      pedagog              Łódź      członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Okręg Nr 10 [Piotrków Trybunalski]

1             MACIEREWICZ Antoni   historyk               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał         rolnik    Regnów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             TELUS Robert    rolnik    Ostrów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             MILCZANOWSKA Anna Maria    pedagog              Radomsko          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             DRÓŻDŻ Beata Zofia       dyrektor generalny        Piotrków Trybunalski     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             LOREK Grzegorz Andrzej             parlamentarzysta            Piotrków Trybunalski     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             KUBIAK Dariusz Jan        parlamentarzysta            Bełchatów          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             WENDROWSKA Ewa Beata         lekarz - specjalista dermatologii i wenerologii    Tomaszów Mazowiecki                członek partii politycznej: Solidarna Polska

9             MACIEJEWSKI Krzysztof               parlamentarzysta            Radomsko          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           JANOWSKA Małgorzata Monika              ekonomista       Bełchatów          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           OZGA-FLEJSZER Beata Ewa         rolnik upraw mieszanych             Skierniewice      nie należy do partii politycznej

12           WYCZACHOWSKI Waldemar      ekonomista       Łękińsko              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           WOJCIECHOWSKA Martyna Olga             specjalista administracji publicznej         Osiedle Niewiadów        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           SAŁEK Paweł     wyższy urzędnik państwowy     Maków                nie należy do partii politycznej

15           WYSOCKA Agnieszka Katarzyna               nauczyciel języka obcego            Bełchatów          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           MISZTAL Dariusz Adam inżynier mechanik - środki transportu   Rawa Mazowiecka          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           ZIEMBA Zbigniew Jan    nauczyciel historii            Wola Krzysztoporska     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           CIECIÓRA Krzysztof Jan                wyższy urzędnik państwowy     Radomsko          członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

 

Okręg Nr 11 [Sieradz]

1             LICHOCKA Joanna Katarzyna      dziennikarz        Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             POLAK Piotr Stanisław  parlamentarzysta            Grabinka             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             WOŹNIAK Tadeusz Jacek             historyk               Mieczysławów członek partii politycznej: Solidarna Polska

4             MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna       parlamentarzysta            Posmykowizna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             CIEBIADA Krzysztof        parlamentarzysta            Pabianice            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             RZYMKOWSKI Tomasz Piotr       prawnik               Kutno   nie należy do partii politycznej

7             RYCHLIK Paweł Piotr      farmaceuta        Wieluń członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             MATUSZEWSKI Marek  parlamentarzysta            Zgierz    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             WIECZOREK Iwona Małgorzata nauczyciel akademicki   Zgierz    nie należy do partii politycznej

10           GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert    inżynier rolnik   Wola Kałkowa   nie należy do partii politycznej

11           RZYMKOWSKA Ewa        prawnik               Kutno   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           NOWAK Krzysztof Jan   ekonomista       Piaski    nie należy do partii politycznej

13           KRZAK Michał Bazyli       lekarz dentysta                Lututów              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           KOŁOSZCZYK Olga Anna               dyrektor ds. administracyjnych                Maciszewice      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           PAPROTA Katarzyna      logopeda            Złoczew               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           GAŁKA Mariusz                rolnik    Sadowiec Niwa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           WALCZAK Sławomir       leśniczy                Brodnia Górna  nie należy do partii politycznej

18           CHADRYŚ Iwona              nauczyciel           Dzietrzkowice   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           TWARDOWSKA Monika Malwina             urzędnik państwowy     Błonie   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           RATYŃSKA Elżbieta Beata            nauczyciel           Pabianice            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           WRZAŁA Sylwia Marianna           kierownik biura rachunkowego                Wierzchlas          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           KAŹMIERCZAK Wieńczysław Jerzy          lekarz    Poddębice          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           KALETA Paweł Tomasz  historyk               Chełmce             nie należy do partii politycznej

24           WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan             rolnik    Wicie     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwo

Okręg Nr 12 [Kraków]

1             BOCHENEK Rafał Paweł               prawnik               Strumiany           nie należy do partii politycznej

2             POLAK Marek Władysław           parlamentarzysta            Andrychów        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             BIERNAT Zbigniew Stanisław     parlamentarzysta            Zator     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             FILIPIAK Ewa Maria        parlamentarzysta            Klecza Dolna      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             KOZIK Krzysztof Janusz inżynier górnik górnictwo podziemne   Libiąż     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             HAJOS Sławomir Paweł                parlamentarzysta            Zawoja członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             KUROWSKI Władysław Michał  wyższy urzędnik samorządowy                Jawornik             nie należy do partii politycznej

8             STARZEC Zbigniew Władysław  wyższy urzędnik państwowy     Oświęcim            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             GIBAS Iwona Józefa       specjalista do spraw zarządzania i organizacji     Brzeszcze            nie należy do partii politycznej

10           KASPROWSKI Wojciech Marcin politolog              Kraków                członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

11           MAJKA Jolanta Maria    ogrodnik             Zegartowice      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           KACZYŃSKI Filip Roman                politolog              Wadowice          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           ŚWIERKOSZ Grażyna      wyższy urzędnik samorządowy                Lachowice          nie należy do partii politycznej

14           KASPRZYCKA Stanisława Marzena          dyrektor szkoły                Lipnik    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           TROJANOWSKA Grażyna             ekonomista       Chrzanów           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           DUDA Roman Wincenty               przedsiębiorca  Kraków                nie należy do partii politycznej

Okręg Nr 13 [Kraków]

1             WASSERMANN Małgorzata Ewa              adwokat              Kraków                nie należy do partii politycznej

2             TERLECKI Ryszard Iwon wykładowca akademicki              Kraków                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             ADAMCZYK Andrzej Mieczysław             parlamentarzysta            Krzeszowice      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             BUBULA Barbara Ewa    filolog polski      Kraków                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             OSUCH Jacek Piotr          parlamentarzysta            Olkusz  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             ĆWIK Piotr Krzysztof      nauczyciel           Borek Szlachecki              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             DUDA Elżbieta  parlamentarzysta            Skała     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             ŚWIERCZEK Krzysztof    nauczyciel historii            Miechów            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             GAMROT Piotr Tadeusz               dyrektor domu kultury Wolbrom            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           ZIOBRO Jan Paweł          ekonomista       Zakrzowiec         członek partii politycznej: Solidarna Polska

11           PODOSEK Adam Piotr    lekarz    Kraków                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           DANIOŁ Ewa      inżynier rolnictwa           Kozłów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           DOPART Bogusław Jan  nauczyciel akademicki   Chorągwica        nie należy do partii politycznej

14           SERAFIN Piotr Karol        ekonomista       Kraków                nie należy do partii politycznej

15           NOWAK Stanisław Andrzej         strażak Karniów               nie należy do partii politycznej

16           STANOWSKA-CICHOŃ Bogusława Maria              filolog polski      Wieliczka             nie należy do partii politycznej

17           KUŚ Rafał Andrzej          informatyk         Kraków                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           FRANKIEWICZ Krystyna Anna    ekonomista       Kraków                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           BUDKOWSKA Anna Maria           filozof   Kraków                nie należy do partii politycznej

20           KAŁUŻA Szymon Franciszek       technik wiertnik              Kraków                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           KACZMARCZYK Magdalena Maria           student               Dobranowice    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           FIRLEJ Paweł Jacek         adwokat              Kraków                nie należy do partii politycznej

23           PĘK Bogdan Marek         mgr inż. zootechniki       Kraków                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           KOSECKA Justyna Natalia            wyższy urzędnik państwowy     Tęgoborze          nie należy do partii politycznej

25           GĘGOTEK Zbigniew        chemik Sieniczno            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26           GRUSZKA Stanisław Piotr            inż. chemik         Libertów             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

27           BĘTKOWSKA Monika     menadżer           Kraków                nie należy do partii politycznej

28           GOWIN Jarosław Adam               nauczyciel akademicki   Kraków                członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Okręg Nr 14 [Nowy Sącz]

1             MULARCZYK Arkadiusz parlamentarzysta            Nowy Sacz          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             PALUCH Anna   parlamentarzysta            Krościenko nad Dunajcem          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             BARTUŚ Barbara Halina prawnik               Lipinki   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             JANCZYK Wiesław Stanisław      parlamentarzysta            Męcina członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             SIARKA Edward                parlamentarzysta            Podsarnie           członek partii politycznej: Solidarna Polska

6             LEŚNIAK Józef Krzysztof              parlamentarzysta            Mała Wieś          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             DUDA Jan Wiesław         parlamentarzysta            Rdziostów          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             PICZURA Jan      ekonimista         Witów  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             GUT-MOSTOWY Andrzej Józef menadżer           Zakopane           członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

10           BIEDROŃ Grzegorz Janusz          nauczyciel           Limanowa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           WICHER Patryk Tomasz                menadżer           Nowy Sącz          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           ZIELIŃSKA Elżbieta Joanna          politolog              Kobylanka          nie należy do partii politycznej

13           NIKA Zofia          nauczyciel           Łyczana                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           FILIPIAK Ewa     ekonomista       Kasinka Mała     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           TYLKA Grażyna Katarzyna            pielęgniarka       Nowy Targ          nie należy do partii politycznej

16           WALICKI Tomasz Stanisław         nauczyciel           Grybów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           ADAMCZYK Marta          dyrektor marketingu     Milik      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           PARUCH Zygmunt Jan   energetyk          Rożnów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           LEKSANDER Bartosz       inżynier środowiska       Spytkowice        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           ZUBEK Marcin Marian   stolarz  Zakopane           nie należy do partii politycznej

Okręg Nr 15 [Tarnów]

1             PIECZARKA Anna Maria                przedstawiciel władzy samorządowej   Koszyce Wielkie               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa        menedżer ochrony zdrowia       Mystków            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             WOJTKIEWICZ Michał Jan            parlamentarzysta            Tuchów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             RUSECKA Urszula Beata               parlamentarzysta            Wieliczka             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             KRAJEWSKI Wiesław      parlamentarzysta            Dąbrowa Tarnowska      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             SAK Piotr Paweł               adwokat              Tarnów                członek partii politycznej: Solidarna Polska

7             CZECH Anna Małgorzata              dyrektor generalny        Tarnów                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             BUKOWIEC Stanisław Marcin     przedsiębiorca  Bochnia               członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

9             ZAJĄC Mariusz Artur      pedagog resocjalizacji   Bochnia               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           KACZMARCZYK Norbert Jakub  parlamentarzysta            Czajęczyce         nie należy do partii politycznej

11           SORYS Jarosław Jan        kierownik magazynu     Jadowniki           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           WAJDA Piotr      kierownik biura rachunkowego                Gdów   nie należy do partii politycznej

13           JACEWICZ Celina Joanna              nauczyciel           Wolica  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           JAŚKO Małgorzata Anna              nauczyciel           Tarnów                nie należy do partii politycznej

15           KOPCZYŃSKA Magdalena Anna                ogrodnik             Pogórska Wola członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           ŻUROWSKI Kazimierz Józef        nauczyciel           Tarnów                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           PIETRUSZKA Dariusz Piotr           politolog              Kraków                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           SKRUCH Wojciech           samorządowiec               Tuchów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 16 [Płock]

1             SZUMOWSKI Łukasz Jan              lekarz - specjalista kardiolog      Warszawa           nie należy do partii politycznej

2             MAŁECKI Maciej              historyk               Sochaczew         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             WĄSIK Maciej Roman   archeolog           Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             OPIOŁA Marek politolog              Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             CICHOLSKA Anna Ewa   parlamentarzysta            Regimin               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             OLEJNICZAK Waldemar Ryszard               parlamentarzysta            Sierpc   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             KOŁAKOWSKI Robert Jerzy         parlamentarzysta            Ciechanów         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             ROMANOWSKI Rafał     polityk  Maków Mazowiecki       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             OZDOBA Jacek Dawid    przedstawiciel władzy samorządowej   Warszawa           nie należy do partii politycznej

10           BIEŃKOWSKI Krzysztof ekonomista       Przasnysz            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           GAJEWSKA Maria Bożena           technik ogrodnik             Sieraków             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           MAZURSKA Marlena     specjalista bankowości Gąbin    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           KIEŁBIŃSKI Marek           nauczyciel historii            Mława  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           KULPA Wioletta Maria  kierownik marketingu   Płock     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           LEŚNIEWSKA Ewa Anna                nauczyciel nauczania początkowego      Żuromin              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           CHOIŃSKI Łukasz             wyższy urzędnik samorządowy                Żyrardów            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           MARZĘDA-PRZYBYSZ Beata Katarzyna   nauczyciel nauczania początkowego      Żyrardów            nie należy do partii politycznej

18           KUŹNIEWSKA Elżbieta   nauczyciel matematyki Koziebrody        nie należy do partii politycznej

19           KARPIŃSKA Jolanta        specjalista bankowości Nowa Sławogóra             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           HUMIĘCKI Waldemar Paweł      prezes  Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 17 [Radom]

1             SUSKI Marek     polityk - sekretarz stanu              Grójec  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             FOGIEL Radosław Aleksander   przedstawiciel władzy samorządowej   Radom członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             KWIECIEŃ Anna               ekonomista       Radom nie należy do partii politycznej

4             KOSZTOWNIAK Andrzej Tomasz              ekonomista prawnik      Radom członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             BĄK Dariusz       leśnik    Białobrzegi         nie należy do partii politycznej

6             BIAŁECKA Ewa  wyższy urzędnik samorządowy                Odrzywół            nie należy do partii politycznej

7             GÓRSKA Agnieszka Beata           ekonomista       Szydłowiec         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             REJCZAK Jan      nauczyciel akademicki - nauki techniczne            Radom nie należy do partii politycznej

9             MARKOWSKA-BZDUCHA Ewa Iwona     nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne       Ślepowron         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           MARGAS Leszek Tadeusz            wyższy urzędnik władz samorządowych              Milejowice         nie należy do partii politycznej

11           MICHAŁOWSKA Aurelia Bogusława        wyższy urzędnik administracji rządowej              Radom nie należy do partii politycznej

12           PACZYŃSKA Dorota Jolanta        nauczyciel           Jedlanka Stara  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           BUREK Karol      wyższy urzędnik samorządowy                Rzeczniów          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           KOŁAGA Kinga Anna      specjalista do spraw marketingu i handlu            Brzezinki Sare   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           DZIUBA Mariusz Jakub  wyższy urzędnik władz samorządowych              Domaniewice    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           MIERZEJEWSKI Łukasz   politolog              Natolin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           ŁUKASIEWICZ Marcin Wojciech                informatyk         Kozienice            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           STRZEŻEK Jan Longin      student               Warszawa           członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Okręg Nr 18 [Siedlce]

1             TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef  parlamentarzysta            Siedlce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             KOWALCZYK Henryk      parlamentarzysta            Golądkowo        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             CZARTORYSKI Arkadiusz              nauczyciel           Ostrołęka           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             ZAGÓRSKI Marek Tadeusz          urzędnik państwowy     Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             WARGOCKA Teresa Anna           socjolog               Mińsk Mazowiecki          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             WOŹNIAK Grzegorz Adam          parlamentarzysta            Trąbki   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             SIARKOWSKA Anna Maria           specjalista ds. planowania obronnego  Siedlce członek partii politycznej: Partia Republikańska

8             GÓRSKI Maciej dyrektor operacyjny      Górki-Grubaki   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             SKRZYPEK Dorota            wyższy urzędnik administracji rządowej              Wieliszew           nie należy do partii politycznej

10           ŻUKOWSKI Jerzy             urzędnik samorządowy                Turzyn  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           PAWELCZYK Bartosz       radca prawny    Ostrołęka           nie należy do partii politycznej

12           GROMADZKI Marek Łukasz        rolnik    Makarówka       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           KURKUS Bartłomiej        ekonomista       Gręzów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           KUROWSKA Iwona Teresa          urzędnik samorządowy                Garwolin             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           PIEŃKOWSKI Bartłomiej Tomasz             kierownik ds. sportu i rekreacji Ostrów Mazowiecka      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           ROGALSKA Barbara        nauczyciel kształcenia zawodowego      Maków Mazowiecki       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           MAKOWIECKI Grzegorz               urzędnik państwowy     Ostrołęka           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           KASZUBA Anna                urzędnik administracji państwowej        Sokółka               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           ŚNIADACH Anna Agnieszka        doradca rolny    Kadzidło              nie należy do partii politycznej

20           RUNO Ewa Grażyna       dyrektor szkoły                Ochudno             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           ŻYLUK Zygmunt Czesław             rolnik    Wyrozęby-Konaty          nie należy do partii politycznej

22           HAWRYLUK Urszula Maria           nauczyciel           Kiczki Drugie      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           GAŚ Agnieszka dyrektor szkoły                Małkinia Górna                nie należy do partii politycznej

24           MILEWSKI Daniel George            prawnik               Mińsk Mazowiecki          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 19 [Warszawa]

1             KACZYŃSKI Jarosław Aleksander             prawnik               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             KAMIŃSKI Mariusz         historyk               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             GOSIEWSKA Małgorzata Maria poseł na Sejm RP            Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             NAIMSKI Piotr Aleksander          biochemik          Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             KRAJEWSKI Jarosław Karol          politolog              Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             LISIECKI Paweł Jacek     historyk               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             GRYGLAS Zbigniew         parlamentarzysta            Warszawa           członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

8             TOMASZEWSKA Ewa     fizyk      Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             KALETA Sebastian Jerzy               radca prawny    Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           WYPYCH Małgorzata Maria         adwokat              Warszawa           nie należy do partii politycznej

11           MELAK Andrzej Józef    parlamentarzysta            Warszawa           nie należy do partii politycznej

12           SEMENIUK Olga Ewa      specjalista administracji piblicznej           Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           GÓRSKI Patryk  dyrektor generalny        Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           BOROWSKI Adam Zbigniew        redaktor wydawniczy    Warszawa           nie należy do partii politycznej

15           FRĄCKOWIAK Filip Jakub             politolog              Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           CHOJNOWSKI Wojciech Maciej                urzędnik państwowy     Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           TERLECKA Mirosława Hanna      nauczyciel nauczania początkowego      Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           GOZDEK Piotr Paweł      socjolog               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           PERET Ewa          dyrektor finansowy       Warszawa           nie należy do partii politycznej

20           GÓRSKI Krzysztof Robert            dyrektor współpracy międzynarodowej              Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           BOSAK Krzysztof Tomasz             asystent prawny             Warszawa           nie należy do partii politycznej

22           KOLASIŃSKA Bożena     nauczyciel języka obcego            Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           CACKOWSKI Marek Jan                inżynier-mechanik          Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           POLAK Katarzyna Maria               specjalista ds. reklamy i marketingu       Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25           KACPROWICZ Sławomir Stanisław          inżynier budownictwa  Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26           SMALCERZ Ewa Maria   technik fizjoterapii         Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

27           MIODUSZEWSKA Teresa             kelner   Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

28           KULESZA Stefan               prawnik               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

29           CZARTORYSKA-PLUTECKA Izabela Joanna           wyższy urzędnik państwowy     Warszawa           nie należy do partii politycznej

30           TERLECKI Paweł Andrzej              prawnik               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

31           WYSOCKI Krzysztof        historyk               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

32           KĘZIK Anna        ekonomista       Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

33           GAJEWSKA Irena             politolog              Warszawa           nie należy do partii politycznej

34           SZYMAŃSKI Paweł         leśnik    Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

35           PALUSZEK Aneta             prawnik               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

36           JAKUBOWSKA Agnieszka Jadwiga           pracownik obsługi biurowej       Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

37           MOLICKI Maciej               logistyk                Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

38           KSIĘŻAK Paweł Krzysztof             specjalista ds. reklamy i marketingu       Opole   nie należy do partii politycznej

39           REJOWSKI Grzegorz Paweł         student               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

40           ZABŁOCKI Wojciech Jakub          przedstawiciel władzy samorządowej   Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 20 [okręg podwarszawski]

1             BŁASZCZAK Mariusz       urzędnik państwowy     Legionowo         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             CZERWIŃSKA Anita        prawnik               Wyględy              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             SMIRNOW Andrzej        nauczyciel akademicki   Łazy       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             SZYSZKO Jan Feliks         leśnik    Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             SIPIERA Zdzisław Tadeusz           wyższy urzędnik państwowy     Pruszków            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             UŚCIŃSKI Piotr Michał  parlamentarzysta            Ząbki     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             BITTEL Andrzej prawnik               Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             OLSZEWSKI Dariusz        dyrektor do spraw administracyjnych   Karczew              członek partii politycznej: Solidarna Polska

9             KLINOWSKI Marcel Józef             specjalista ds. transportu            Warszawa           członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

10           PRÓSZYŃSKI Michał Feliks          politolog              Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           KWIEK Monika Joanna  nauczyciel języka obcego            Otwock                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           SZYDLIK Robert                wyższy urzędnik samorządowy                Tłuszcz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           TRACZYK Stefan               leśnik    Celestynów       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           LASKUS Tomasz Bogumił             politolog              Karczew              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           BOJEMSKA Dorota Małgorzata zawodowy działacz organizacji pozarządowej   Warszawa           nie należy do partii politycznej

16           MADZIAR Jolanta Monika           prezes zarządu Wołomin             nie należy do partii politycznej

17           PRUSZCZYK Grzegorz    administrator baz danych            Krupia Wólka     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           NIEZABITOWSKI Zbigniew           kierownik wydziału        Czeczotki            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           ZALEWSKA Aurelia          ekonomista       Komorów           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           MIROSŁAW Renata        nauczyciel nauczania początkowego      Piaseczno           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           CHOROŚ Piotr   właściciel firmy budowlanej       Jabłonna             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           SZYMAŃSKA-SUCHECKA Małgorzata     psycholog           Wycinki Osowskie           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           RUDZKA Anna Krystyna               historyk               Łomianki             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata    aktorka                Konstancin-Jeziorna      nie należy do partii politycznej

 

Okręg Nr 21 [Opole]

1             POROWSKA Violetta Teresa       wyższy urzędnik państwowy     Opole   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             CZOCHARA Katarzyna Beata      filolog germański             Moszczanka       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             KOWALSKI Janusz Marcin            specjalista analizy i rozwoju rynku          Warszawa           nie należy do partii politycznej

4             BORTNICZUK Kamil        parlamentarzysta            Głuchołazy         członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

5             DUDA Antoni Eugeniusz              parlamentarzysta            Opole   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             KŁOSOWSKI Sławomir   nauczyciel           Opole   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             NASZKIEWICZ Jerzy Kazimierz   pracownik biurowy        Głubczyce          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             CHRZANOWSKI Andrzej               dyrektor infrastruktury                Kędzierzyn-Koźle            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             BARAŃSKA Teresa          przedstawiciel władzy samorządowej   Prudnik                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           BUŁA Damian Jakub       politolog, specjalista do spraw ustrojowo-samorządowych        Kochłowice        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           KOMARZYŃSKI Wojciech Stanisław        przedstawiciel władzy samorządowej   Brzeg    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           KITAJGRODZKI Zbigniew              adwokat              Praszka                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           MARKOWSKI Marko Piotr           pracownik administracyjny         Krapkowice        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           OGNISTY Tomasz Szczepan        specjalista d/s rolnictwa              Kietrz    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           KOLBEK Dariusz Stanisław           nauczyciel           Głogówek          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           BRATOSIEWICZ Zbigniew Józef przedstawiciel władzy samorządowej   Brzozowiec        nie należy do partii politycznej

17           CHABRASZEWSKA Anna               nauczyciel języka obcego            Kadłub członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           MAJERSKA Izabela Barbara         naczelnik/kierownik wydziału   Dąbrowa             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           STASIOROWSKA Anna Katarzyna             pracownik obsługi biurowej       Brzeg    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           DEPTUŁA Adam               nauczyciel akademicki - nauki techniczne            Ozimek                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           KOLEMBA-GASCHKA Martyna Maria     specjalista do spraw public relations      Zdzieszowice     nie należy do partii politycznej

22           GRZEBIŃSKA Anna         technolog żywności       Malichów            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           ŻUKOWSKA-JACYKOWSKA Maria Magdalena    specjalista analizy i rozwoju rynku          Nysa      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           OCIEPA Marcin Michał  nauczyciel akademicki   Opole   członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Okręg Nr 22 [Krosno]

1             KUCHCIŃSKI Marek Tadeusz     parlamentarzysta            Przemyśl             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             SCHMIDT-RODZIEWICZ Anna Katarzyna               parlamentarzysta            Jarosław              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             URUSKI Piotr Marcin      parlamentarzysta            Sanok   członek partii politycznej: Solidarna Polska

4             BABINETZ Piotr Mieczysław       historyk               Krosno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             PIOTROWICZ Stanisław                prawnik               Odrzykoń            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             ŚNIEŻEK Adam Walenty               specjalista pracy socjalnej           Rzeszów              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             PILCH Piotr         przedstawiciel władzy samorządowej   Przemyśl             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             PAMUŁA Teresa              dyrektor zarządzający   Lubaczów           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             PAWLUŚ Adam prawnik               Jasło      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           CHRZAN Tadeusz            przedstawiciel władzy samorządowej   Jarosław              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           PODHALICZ Lucyna         socjolog               Przemyśl             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           ŁUKASZYK Dorota           dyrektor zarządzający   Ustrzyki Dolne  członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

13           DROZD Adam Tomasz   przedstawiciel władzy samorządowej   Sanok   członek partii politycznej: Partia Republikańska

14           JĘDRUCH Ryszard            wyższy urzędnik samorządowy                Tryńcza                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           PERS Grzegorz Stanisław             lekarz    Przysieki              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           PIESZCZOCH Robert       dyrektor zarządzający   Nadolany            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           BRIL Joanna Katarzyna  nauczyciel akademicki   Jedlicze                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           POCAŁUŃ Alicja Anna   wyższy urzędnik samorządowy                Krzywe członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           BURBEŁO Joanna Maria                technik dentystyczny    Radymno            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           GUZIK Andrzej nauczyciel           Niżna Łąka          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           KUROWSKA Maria Stanisława   przedstawiciel władzy samorządowej   Dąbrówka           członek partii politycznej: Solidarna Polska

22           KRAWIEC Daniel Stanisław          radca prawny    Mirocin                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 23 [Rzeszów]

1             SOBOLEWSKI Krzysztof administratywista           Rzeszów              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             LENIART Ewa Maria        prawnik               Dylągówka         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             HRYNKIEWICZ Józefa     nauczyciel akademicki   Warszawa           nie należy do partii politycznej

4             SZLACHTA Andrzej         parlamentarzysta            Rzeszów              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             WRÓBLEWSKA Krystyna Małgorzata      nauczyciel           Rzeszów              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             MOSKAL Kazimierz Marian         nauczyciel           Ropczyce            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             BUCZAK Wojciech           inżynier mechanik          Rzeszów              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             GOŁOJUCH Kazimierz Edward   inżynier mechanizacji rolnictwa                Zalesie  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             CHMIELOWIEC Zbigniew Michał               inżynier środowiska       Kolbuszowa       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           WEBER Rafał      prawnik               Stalowa Wola    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           WARZECHA Jan Marek  ekonomista       Dębica  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           PAUL Jerzy Stanisław    inżynier ogrodnictwa     Sarzyna                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           MIAZGA Mieczysław     inżynier rolnictwa           Górno   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           SZYDEŁKO Halina Maria radca prawny    Rzeszów              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           KRUCZEK Stanisław        inżynier elektryk             Futoma                członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

16           KAPINOS Fryderyk Sylwester    dyrektor marketingu     Mielec  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           KALINKA Kamil politolog              Tarnobrzeg        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           BEDNARZ Robert Jan     przedstawiciel władzy samorządowej   Jeżowe                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           GODEK Robert Czesław               pracownik samorządowy            Stępina                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           FRYSZTAK Bernadeta Dorota     nauczyciel           Sędziszów Małopolski   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           ŁĄCZAK Czesław              ekonomista       Zawierzbie         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           FIJOŁEK Marcin Piotr      politolog              Rzeszów              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           TŁUSTA Helena Grażyna              nauczyciel religii w szkole podstawowej              Alfredówka        nie należy do partii politycznej

24           BARTKOWICZ Magdalena Barbara           specjalista zdrowia publicznego               Mielec  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25           KRZEK Agata      nauczyciel           Stalowa Wola    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26           TRAWIŃSKA Anna Franciszka    przedsiębiorca  Krzątka nie należy do partii politycznej

27           KUŚ Ewelina Elżbieta     ekonomista       Dębica  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

28           FOŁTA Ewa         nauczyciel           Sarzyna                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

29           TYMUŁA Zbigniew          pracownik administracyjny         Gawłuszowice  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

30           WARCHOŁ Marcin Józef               adwokat              Warszawa           nie należy do partii politycznej

Okręg Nr 24 [Białystok]

1             PIONTKOWSKI Dariusz  nauczyciel historii            Białystok             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             ZIELIŃSKI Jarosław         parlamentarzysta            Suwałki                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             PASZKOWSKI Bohdan Józef       radca prawny    Białystok             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             GWIAZDOWSKI Kazimierz           parlamentarzysta            Mścichy               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             ŻALEK Jacek       poseł    Białystok             członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

6             BASZKO Mieczysław Kazimierz nauczyciel wychowania fizycznego         Sokółka               członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

7             KOŁAKOWSKI Lech Antoni          poseł na Sejm RP            Łomża   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             KRYNICKA Bernadeta    parlamentarzysta            Łomża   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             WNOROWSKI Henryk Jan            nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne       Białystok             nie należy do partii politycznej

10           ANDRUSZKIEWICZ Adam             parlamentarzysta            Grajewo              nie należy do partii politycznej

11           MUZYK Agnieszka Barbara          nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne   Łomża   nie należy do partii politycznej

12           SIEKIERKO Łukasz            radca prawny    Wysokie Mazowieckie  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           CZEPE Roman    przedstawiciel władzy samorządowej   Łapy      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           MODZELEWSKI Piotr      pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej            Łomża   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           MADRAS Tomasz Stefan              nauczyciel akademicki   Białystok             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           JELSKA-JAROŚ Bożena Jolanta   rolnik    Franckowa Buda              nie należy do partii politycznej

17           PUCZYŁOWSKA Elżbieta               nauczyciel nauczania początkowego      Augustów           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           KUCHAREWICZ Grzegorz             farmaceuta        Białystok             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           SUPIŃSKI Rafał przedstawiciel władzy samorządowej   Mońki   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           BIAŁY Alicja        przedstawiciel władzy samorządowej   Białystok             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           MIODUSZEWSKI Andrzej             prezes  Zambrów            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           NIENAŁTOWSKA Bożena             dyrektor departamentu              Kleosin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           DZIATKOWSKI Marek    rolnik    Filipów Czwarty               nie należy do partii politycznej

24           ŁUKASZEWICZ Henryk   nauczyciel informatyki w szkole podstawowej  Hajnówka           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25           BUJNO Bożena Teresa  przedstawiciel władzy samorządowej   Perlejewo          nie należy do partii politycznej

26           ZDUŃCZYK Agnieszka    dyrektor szkoły                Miastkowo         nie należy do partii politycznej

27           WASILEWSKA Izabela    pedagog              Ptaki      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

28           SZCZUDŁO Aleksandra  dyrektor do spraw energetyki  Ciechanowiec   nie należy do partii politycznej

Okręg Nr 25 [Gdańsk]

1 SELLIN Jarosław Daniel, parlamentarzysta, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej, adwokat, Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 ŻEBROWSKI Arwid Marek, audytor, Kaniczki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 KILIAN Jan, parlamentarzysta, Starogard Gdański, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 CYMAŃSKI Tadeusz, parlamentarzysta, Malbork, członek partii politycznej: Solidarna Polska
6 SMOLIŃSKI Kazimierz, adwokat, Tczew, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 RABENDA Karol Kazimierz, historyk, Gdańsk, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
8 CELMER Sylwia Agnieszka, starosta, Michorowo, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 KORALEWSKI Kazimierz Marian, kierownik projektu, Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 RAKOWSKI Tomasz Jędrzej, przedsiębiorca, Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 PETKOWSKI Paweł Piotr, socjolog, Sopot, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 KEMPA Anna Magdalena, specjalista administracji publicznej, Trąbki Wielkie, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 SULEWSKA Katarzyna Joanna, prawnik, Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 WIECZOREK Jan Antoni , urzędnik państwowy, Miłoradz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 GÓRNIAK Sonia Anna, ekonomista , Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 WITTNER Marcin Daniel, politolog, Rusocin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 STOLC Grażyna Jadwiga, nauczyciel, Pączewo, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 CABAJ Joanna Dorota, nauczyciel, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
19 JASIŃSKI Mirosław , nauczyciel religii,  Malbork członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 WAŃCZYK-KULPIŃSKA , Katarzyna Maria , specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży, Rajkowy , członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 BROŻEK Anna, ekonomista, Pruszcz Gdański,  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 IMIANOWSKA Barbara, kierownik domu kultury , Gdańsk , członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 STANKIEWICZ Filip Andrzej, muzealnik , Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 RACZAK Grzegorz , lekarz-specjalista  kardiologii,  Gdańsk,  nie należy do partii politycznej

Okręg Nr 26 [Słupsk]

1             HORAŁA Marcin Michał                parlamentarzysta            Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj      parlamentarzysta            Chojnice              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             MÜLLER Piotr Józef        prawnik               Słupsk  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             ŚNIADEK Janusz               inżynier mechanik          Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             ZWIERCAN Małgorzata Grażyna               instruktor terapii uzależnień      Gdynia nie należy do partii politycznej

6             ZARUDZKI Ryszard Janusz           zootechnik         Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             SROKA Magdalena Joanna          specjalista ds. administracji i zarządzania             Trąbki Wielkie   członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

8             ŁUCZYK Mariusz Wojciech           polityk  Miastko               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             KARCZEWSKI Piotr Mariusz         przedsiębiorca  Kościerzyna       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           DAMBEK Roman Witold               inżynier mechanik          Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           TREDER Adam   ekonomista       Słupsk  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           DREWA Marcin Paweł   politolog              Wejherowo       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           WETTA Krzysztof Adam                dyrektor szkoły                Lębork  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna  socjolog               Reda     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           STOLARCZYK Paweł        prawnik               Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           LEYK Andrzej     specjalista ochrony informacji niejawnych          Prokowo-Prokowskie Chrósty  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           BUNIOWSKA Wiesława Barbara               nauczyciel           Jastarnia              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           LIS Anna              dyrektor szkoły                Przewłoka          nie należy do partii politycznej

19           BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga           prawnik               Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           KUŻOWNIK Jan                przedsiębiorca  Łeba      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           BIROSZ Mariusz Krzysztof           inżynier mechanik - maszyny i urządzenia energetyczne             Czarne  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           TOBOLSKA Monika         specjalista ds. zamówień publicznych    Chojnice              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           WAŃTUCHOWICZ Anna Marta  przedsiębiorca  Ustka    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           BYSTRON Andrzej Grzegorz       kurator sądowy               Mezowo             członek partii politycznej: Solidarna Polska

25           KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna         urzędnik              Łeba      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

26           KURZELEWSKA Arleta    radca prawny    Człuchów            nie należy do partii politycznej

27           KOWALSKI Michał Bartosz          nauczyciel           Władysławowo                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

28           KLAWITER Kazimierz      urzędnik państwowy     Rumia   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 27 [Bielsko-Biała]

1             SZWED Stanisław            parlamentarzysta            Grodziec             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             PUDA Grzegorz Paweł  parlamentarzysta            Bielsko-Biała      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             MATUSZNY Kazimierz Władysław           parlamentarzysta            Milówka              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             DRABEK Przemysław Mieczysław            menadżer           Bielsko-Biała      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             WÓJCIK Magdalena Ewa              tłumacz               Bielsko-Biała      nie należy do partii politycznej

6             GAŻA Grzegorz Krzysztof            przedsiębiorca  Pszczyna             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             MACURA Ryszard Arkadiusz      nauczyciel           Cieszyn                nie należy do partii politycznej

8             KANAFEK-LEWANDOWSKA Marcela Joanna       pedagog              Pszczyna             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             ADAMSKA Barbara Lucyna          nauczyciel-pedagog       Czechowice-Dziedzice  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           ŁOŚ Konrad Tomasz       nauczyciel akademicki   Bielsko-Biała      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           MIDOR Adrian Kamil      nauczyciel           Żywiec  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           GOWIN Jarosław             technik elektronik          Żywiec  nie należy do partii politycznej

13           DZIEDZIC Janusz Witold                socjolog               Chybie  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           BIEGUN Agnieszka Magdalena nauczyciel           Juszczyna            nie należy do partii politycznej

15           WAWRZECZKO Magdalena Elżbieta        student               Rudzica                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           MICHNIK Renata Anna pracownik samorządowy            Dębowiec           nie należy do partii politycznej

17           PASIERBEK Łukasz Grzegorz       fizjoterapeuta  Bestwina             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           BIAŁOWĄS Beata Iwona              filozof   Katowice             członek partii politycznej: Solidarna Polska

Okręg Nr 28 [Częstochowa]

1             GIŻYŃSKI Szymon Stanisław      poseł    Częstochowa    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             BURZYŃSKA Lidia Ewa   nauczyciel           Skrzydlów           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             TREPKA Mariusz Wiesław            inżynier organizacji i planowania produkcji         Moczydło           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             GAWRON Andrzej Janusz           poseł    Kochanowice    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             FAJER Monika   kierownik agencji doradztwa finansowego         Częstochowa    członek partii politycznej: Solidarna Polska

6             DEREJCZYK Piotr              politolog              Wapiennik          nie należy do partii politycznej

7             KAPTACZ Anna Janina   prezes  Częstochowa    nie należy do partii politycznej

8             MAJ Tomasz      kierownik ds. marketingu i sprzedaży    Lgota Mała         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             LANGE Łukasz Artur       dyrektor generalny        Olsztyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           RUKSZA Paweł Jan         przedstawiciel władzy samorządowej   Częstochowa    członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

11           PIETRULEWICZ Magdalena Anna             prawnik               Wręczyca Wielka             nie należy do partii politycznej

12           SŁUŻAŁEK-JAWORSKA Danuta Elżbieta nauczyciel           Poraj     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           SOWA Andrzej Piotr      przedstawiciel władzy samorządowej   Częstochowa    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           ZALESKA Urszula             nauczyciel           Częstochowa    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 29 [Katowice]

1             BORYS-SZOPA Bożena Teresa   prawnik               Katowice             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             SZARAMA Wojciech Piotr            adwokat              Bytom  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             PYZIK Piotr Mieczysław                politolog              Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             GONCIARZ Jarosław Włodzimierz           specjalista zastosowań informatyki        Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             OLSZEWSKI Tomasz Jan                adwokat              Tarnowskie Góry             członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

6             KUBICA Józef Jan            inżynier leśnictwa           Tarnowskie Góry             członek partii politycznej: Solidarna Polska

7             DZIUK Barbara Anna      ekonomista       Tarnowskie Góry             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             PRZEDPEŁSKI Zbigniew Jerzy      inżynier mechanik          Bytom  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             BORÓWKA Anna Joanna              psycholog           Zabrze  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           KOWALSKI Bartłomiej Leszek    dyrektor marketingu     Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           ŻAK Paweł          inżynier inżynierii środowiska    Knurów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           SIEBIATA-TOMCZYK Dorota Regina         położna               Bytom  nie należy do partii politycznej

13           ILEWSKI Adam  specjalista do spraw logistyki     Zabrze  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           KOŁODZIEJ-PTAK Krystyna Stanisława   inżynier inżynierii środowiska    Pyskowice          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           REISS Ferdynand Wilhelm           nauczyciel akademicki   Zabrze  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           CEBULA Ewelina Sylwia inżynier organizacji i planowania produkcji         Łany      nie należy do partii politycznej

17           PATOŃ Piotr Jerzy          elektromonter instalacji elektrycznych Bytom  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           KOGOWSKA-PIASECKA Elżbieta Izabela               nauczyciel matematyki Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 30 [Bielsko-Biała]

1             BORYS-SZOPA Bożena Teresa   prawnik               Katowice             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             SZARAMA Wojciech Piotr            adwokat              Bytom  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             PYZIK Piotr Mieczysław                politolog              Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             GONCIARZ Jarosław Włodzimierz           specjalista zastosowań informatyki        Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             OLSZEWSKI Tomasz Jan                adwokat              Tarnowskie Góry             członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

6             KUBICA Józef Jan            inżynier leśnictwa           Tarnowskie Góry             członek partii politycznej: Solidarna Polska

7             DZIUK Barbara Anna      ekonomista       Tarnowskie Góry             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             PRZEDPEŁSKI Zbigniew Jerzy      inżynier mechanik          Bytom  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             BORÓWKA Anna Joanna              psycholog           Zabrze  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           KOWALSKI Bartłomiej Leszek    dyrektor marketingu     Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           ŻAK Paweł          inżynier inżynierii środowiska    Knurów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           SIEBIATA-TOMCZYK Dorota Regina         położna               Bytom  nie należy do partii politycznej

13           ILEWSKI Adam  specjalista do spraw logistyki     Zabrze  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           KOŁODZIEJ-PTAK Krystyna Stanisława   inżynier inżynierii środowiska    Pyskowice          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           REISS Ferdynand Wilhelm           nauczyciel akademicki   Zabrze  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           CEBULA Ewelina Sylwia inżynier organizacji i planowania produkcji         Łany      nie należy do partii politycznej

17           PATOŃ Piotr Jerzy          elektromonter instalacji elektrycznych Bytom  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           KOGOWSKA-PIASECKA Elżbieta Izabela               nauczyciel matematyki Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 31 [Katowice]

1             MORAWIECKI Mateusz Jakub   polityk  Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             WÓJCIK Michał Marek  polityk  Czeladź                członek partii politycznej: Solidarna Polska

3             POLACZEK Jerzy Jan       prawnik               Piekary Śląskie  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             SOŚNIERZ Andrzej Stanisław     lekarz medycyny             Kobiór  członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

5             NOWAK Maria Teresa   nauczyciel           Chorzów             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             PIECHOTA Leszek Marian            Senator RP         Katowice             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             WESOŁY Marek Jacek    przedsiębiorca  Ruda Śląska        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             SKAPCZYK Anita Maria  przedsiębiorca  Tychy    nie należy do partii politycznej

9             SKIBA Mariusz Piotr       politolog              Katowice             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           JABŁOŃSKI Paweł           adwokat              Racibórz              nie należy do partii politycznej

11           FREITAG Janusz Paweł  inżynier mechanik          Lędziny                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           AUGUSTYN Zbigniew    inżynier transportu drogowego               Mysłowice         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           KOPER-STASZOWSKA Wioletta Maria    pedagog              Ruda Śląska        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           BISKUP Bernadeta Cecylia          technik ekonomista       Chorzów             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           PANEK Krystyna Zofia   pracownik kancelaryjny               Katowice             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           GROBEL Beata  nauczyciel przedszkola Tychy    nie należy do partii politycznej

17           ROSICKI Łukasz Krzysztof            przedsiębiorca  Siemianowice Śląskie    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           DURSKA Maria Stefania               nauczyciel           Katowice             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           ZIĘBA Janina Maria         sprzedawca       Świętochłowice               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           URBAŃCZYK Marek Jan                nauczyciel akademicki - sztuki muzycznej            Siemianowice Śląskie    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           STĘPIEŃ Agnieszka         pedagog resocjalizacji   Chorzów             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           SKOTAREK Agnieszka Katarzyna               nauczyciel           Piekary Śląskie  nie należy do partii politycznej

23           KICZMAL Mirosław Stanisław    technik mechanik           Bojszowy Nowe              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           AHNERT Wojciech Tadeusz         przedsiębiorca  Chorzów             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 32 [Katowice]

1             MALIK Ewa Danuta         parlamentarzysta            Sosnowiec          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             ANDZEL Waldemar Franciszek   politolog              Rogoźnik             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             WARWAS Robert Piotr  politolog              Dąbrowa Górnicza          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             NOWICKA Danuta Czesława      metalurg             Zawiercie            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             MATERLA Maria               przedstawiciel władzy samorządowej   Jaworzno            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             KOZIK Marcin Henryk    politolog              Jaworzno            członek partii politycznej: Solidarna Polska

7             ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata Wioletta       radca prawny    Sosnowiec          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             PIĄTEK Zbigniew Józef  przedstawiciel władzy samorządowej   Dąbrowa Górnicza          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             SZYDLIK Bożena Grażyna             pielęgniarka       Włodowice        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           WILK Kazimierz Czesław              górnik   Sosnowiec          nie należy do partii politycznej

11           WARDENGA Lena Marzena        ekonomista       Czeladź                nie należy do partii politycznej

12           DERELA Maciej Daniel   politolog              Żarnowiec          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           CIEŚLIK Beata Elżbieta   filolog   Dąbrowa Górnicza          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           FIJAŁKOWSKI Krzysztof Sylwester           ekonomista       Czeladź                członek partii politycznej: Wolni i Solidarni

15           SZOPA Paweł Ludwik    prezes  Sosnowiec          nie należy do partii politycznej

16           TRAWCZYŃSKA Ewa Irena           lekarz weterynarii           Sławków             nie należy do partii politycznej

17           GŁĄB Zenon Zygmunt   przedstawiciel władzy samorządowej   Rokitno-Szlacheckie       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           CURYŁO Łukasz dyrektor generalny i zarządzający           Jaworzno            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

 

Okręg Nr 33 [Kielce]

1             ZIOBRO Zbigniew Tadeusz          prawnik               Warszawa           członek partii politycznej: Solidarna Polska

2             KRUPKA Anna Maria      socjolog               Wola Starogrodzka         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             LIPIEC Krzysztof Bogdan              nauczyciel           Starachowice    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             CIEŚLAK Michał                parlamentarzysta            Oblekoń              członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

5             KWITEK Marek parlamentarzysta            Sandomierz       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             WAWRZYK Piotr Sylwester         nauczyciel akademicki   Kielce    nie należy do partii politycznej

7             WOJTYSZEK Agata Katarzyna     nauczyciel           Starachowice    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             ZUBA Maria       parlamentarzysta            Suchedniów      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             LATOSIŃSKI Bogdan Jan               parlamentarzysta            Straszniów Gumienicki nie należy do partii politycznej

10           KRYJ Andrzej Michał      parlamentarzysta            Ostrowiec Świętokrzyski             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           GOSEK Mariusz Marek  pedagog resocjalizacji   Kielce    członek partii politycznej: Solidarna Polska

12           BIELECKI Krzysztof          lekarz    Warszawa           nie należy do partii politycznej

13           KONARSKI Artur Marian              rolnik    Jadwigów           nie należy do partii politycznej

14           PUCHROWICZ Tomasz Andrzej nauczyciel           Raków  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           TARCZYŃSKI Dominik    prawnik               Kielce    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           KONIUSZ Zbigniew Adam            lekarz medycyny             Pińczów               nie należy do partii politycznej

17           STĘPIEŃ-ZAJĄC Dorota Ewa       nauczycielka      Ostrowiec Świętokrzyski             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           PIEC Grzegorz   inżynier leśnictwa           Smyków              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           SŁONIEWSKA Monika    asystent prawny             Kielce    nie należy do partii politycznej

20           ORZEŁ Bartłomiej Piotr wyższy urzędnik państwowy     Nowy Sącz          nie należy do partii politycznej

21           BURAS Agnieszka Dorota            ekonomista       Suchedniów      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           STRZAŁA Marek               przedsiębiorca  Staszów               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           JALOWSKA Małgorzata Barbara               ekonomista       Adamów             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           PRZYBYSZEWSKI Hubert Wacław             prawnik               Kazimierza Wielka           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

25           ŚLUSARCZYK Maksymilian Krzysztof       radca prawny    Kielce    nie należy do partii politycznej

26           IWAŃSKA-BĘBEN Patrycja Anna              architekt             Kielce    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

27           PRZYGODZKA Urszula   pedagog              Radoszyce          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

28           CHRUSZCZ Sylwester Arkadiusz               architekt             Szczecin               nie należy do partii politycznej

29           KRĘPA Danuta Barbara nauczyciel           Starachowice    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

30           ZIELEŃ Magdalena Anna              ekonomista       Ostrowiec Świętokrzyski             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

31           KUŚ Agnieszka  nauczyciel           Starachowice    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

32           DORYWALSKI Bartłomiej             wyższy urzędnik państwowy     Włoszczowa      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 34 [Elbląg]

1             KRASULSKI Leonard Seweryn    parlamentarzysta            Elbląg    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             WILK Jerzy Zbigniew      parlamentarzysta            Elbląg    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             BABALSKI Zbigniew        parlamentarzysta            Ostróda               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             KAZIMIERCZUK Marcin nauczyciel akademicki - nauki prawne   Bartoszyce         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             MODZELEWSKA-KOZIOŁ Monika Anna  kierownik biura                Braniewo            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             GODZIŃSKI Damian Jan                inżynier środowiska       Nowe Miasto Lubawskie             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej     przedstawiciel władzy samorządowej - radny   Elbląg    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             OŁDAKOWSKI Adam      parlamentarzysta            Witki     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             WĘGŁOWSKA Anna        inżynier rolnictwa           Ławice  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           GOIK Karolina Ewa          specjalista ds. administracji i rozwoju    Olbrachtowo     nie należy do partii politycznej

11           PIĄTEK Anna     kierownik instytucji finansowej i ubezpieczeniowej       Brodnica              nie należy do partii politycznej

12           KAMIŃSKA Grażyna       przedstawiciel władzy samorządowej - radny   Rybno   nie należy do partii politycznej

13           ANDRUSZKIEWICZ Jolanta Wiesława     ekonomista       Bartoszyce         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           GONTARZ Robert            przedstawiciel władzy samorządowej - radny   Tuczki   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           KIEROZALSKI Grzegorz  przedstawiciel władzy samorządowej - radny   Ostróda               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           PAWLIK Jacek Roman    nauczyciel           Kiwity   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 35 [Olsztyn]

1             MAKSYMOWICZ Wojciech Stefan           lekarz    Olsztyn nie należy do partii politycznej

2             ARENT Iwona Ewa          politolog              Olsztyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             CHOJECKI Artur Henryk                urzędnik państwowy     Olsztyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             KOSSAKOWSKI Wojciech             prawnik               Ełk          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             MAŁECKI Jerzy Wojciech             specjalista bankowości Jagodne              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             GOSIEWSKI Jerzy Antoni             inżynier leśnictwa           Mrągowo            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             KOZŁOWSKI Patryk         historyk               Nidzica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             NOWACKI Robert Krzysztof       rolnik    Stręgielek           członek partii politycznej: Solidarna Polska

9             ŻUCHOWSKI Henryk      wyższy urzędnik administracji rządowej              Szczytno              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           RUDNIK Dariusz Stanisław          nauczyciel           Olsztyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           BUKOWSKA Beata Anna              nauczyciel matematyki Olsztynek           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           SZOSTAK Izabela Kamila               prawnik               Kruklanki             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           MARCHEL Karol Robert dyrektor szkoły                Ełk          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           TOŁWIŃSKA Zdzisława Barbara pedagog              Olsztyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           JUCHNIEWICZ Andrzej  kierownik biura                Gołdap członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           MICHALSKA Jolanta Anna           oligofrenopedagog        Jeziorany            nie należy do partii politycznej

17           SUCHOCKA Agnieszka Jolanta   specjalistka do spraw sprzedaży i marketingu   Olecko  nie należy do partii politycznej

18           SZOSTKOWSKI Tomasz dyrektor wykonawczy  Giżycko                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           MIESZKOWSKA Ewa       nauczyciel           Wólka Ryńska   nie należy do partii politycznej

20           WYPIJ Michał Piotr         politolog              Olsztyn członek partii politycznej: Porozumienie Gowina

Okręg Nr 36 [Kalisz]

1             DZIEDZICZAK Jan Michał              politolog              Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             ŁAWNICZAK Tomasz      parlamentarzysta            Nowe Skalmierzyce       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             MOSIŃSKI Jan   parlamentarzysta            Kalisz     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             MALĄG Marlena Magdalena     wyższy urzędnik państwowy     Ostrów Wielkopolski     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             KALETA Piotr Marek       parlamentarzysta            Wolica  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             CZECHAK Lidia   prawnik               Jarocin  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             BIERŁA Leszek Józef       wyższy urzędnik samorządowy                Pleszew               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             SOWA Marek Jan            ekonomista       Leszno  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             MICHNIEWICZ Romuald Michał                nauczyciel akademicki   Kalisz     członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

10           SÓJKA Katarzyna             lekarz    Przedborów      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           KUBIAK Agnieszka Beata             księgowy            Konin    członek partii politycznej: Solidarna Polska

12           KOZŁOWSKI Jerzy           parlamentarzysta            Kalisz     nie należy do partii politycznej

13           JANUSZKIEWICZ Piotr Józef       lekarz    Krotoszyn           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           DZIEDZIC Krzysztof Józef             wyższy urzędnik samorządowy                Opatówek          nie należy do partii politycznej

15           SZYMONIAK Czesław Jan            nauczyciel wychowania fizycznego         Tursko  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           ŚNIEGOCKA Alicja Maria              wyższy urzędnik samorządowy                Kępno  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           KALAK Sławomira Maria              nauczyciel historii i społeczeństwa          Krotoszyn           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           SŁOWIŃSKA Dorota       pedagog              Jerka     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           JAGODZIŃSKI Maciej Antoni      lekarz weterynarii           Bojanowo           nie należy do partii politycznej

20           ANDRZEJEWSKA Teresa Małgorzata       radca prawny    Krobia   nie należy do partii politycznej

21           NAWROT Joanna             dziennikarz        Włoszakowice  nie należy do partii politycznej

22           SZCZERBAŃ Jan Franiciszek        nauczyciel           Zalesie  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           BĄKOWSKI Marek          ogrodnik             Krzywiń               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           PLICHTA Andrzej             pracownik administracji rządowej           Kalisz     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 37 [Konin]

1             HOFFMANN Zbigniew Grzegorz               politolog              Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             CZARNECKI Witold Wojciech      parlamentarzysta            Zielona Góra      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             DOLATA Zbigniew           nauczyciel historii            Gniezno              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             BARTOSIK Ryszard          parlamentarzysta            Kowale Pańskie               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             GALEMBA Leszek Ryszard           parlamentarzysta            Kiełczew Smużny Czwarty          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             OSTROWSKI Krzysztof Jan           lekarz - specjalista chorób wewnętrznych           Skiereszewo      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             WASZKOWIAK Marek Henryk   pracownik naukowy      Konin    członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

8             POPKOWSKI Robert Adam         przedsiębiorca  Konin    członek partii politycznej: Solidarna Polska

9             WOŹNIAK Anna               pozostali specjaliści ds. księgowosci i rachunkowości     Kleczew               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10           WOJNA Paweł  prezes  Śrem     członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           SZYKOWNA Anita Aldona            pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej            Strzałkowo         członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           WIŚNIEWSKA-ZABŁOCKA Małgorzata    przedstawiciel władzy samorządowej - wicestarosta     Pętkowo                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           DERUCKA-KOŁATA Emilia            położna oddziałowa, ratownik medyczny           Turek    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           GRABOWSKI Łukasz       ekonomista       Małachowo-Złych Miejsc            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           CICHACKA Małgorzata Marta    pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej            Obłaczkowo      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           BARTKOWIAK Jacek Dariusz       przedstawiciel władzy samorządowej - starosta              Słupca  członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           MUSIAŁEK Halina            pedagog szkolny             Koło      nie należy do partii politycznej

18           ITMAN Zofia Mariola     przedstawiciel władzy samorządowej   Konin    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 38 [Piła]

1             CZARNECKI Krzysztof Władysław            przedstawiciel władzy samorządowej   Trzcianka             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             KUBIAK Marta Ryszarda               politolog              Piła        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             PIECHOWIAK Grzegorz parlamentarzysta            Piła        członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

4             PORZUCEK Marcin Bartosz          parlamentarzysta            Piła        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             ZIELIŃSKI Michał Witold               dyrektor zarządzający   Oborniki              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             BANAŚ Dorota  kierownik biura                Wąsoszki             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             FLEMING Bogdan Włodzimierz historyk               Mieścisko           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             NIJAKA Danuta Maria    politolog              Grodzisk Wielkopolski   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             JANKOWSKA Maja Małgorzata politolog              Warszawa           członek partii politycznej: Solidarna Polska

10           FELCYN Józef     nauczyciel           Wysoka               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           MILER Maria Lidia            nauczyciel           Piła        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           KASPRZAK Robert Piotr                elektromonter układów pomiarowych Szamotuły          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           OKPISZ Andrzej Janusz specjalista do spraw zarządzania i organizacji     Oborniki              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           PRĘTKOWSKI Rafał         doradca rolniczy              Kurnatowice      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           PIETRUCZUK Wiesław   inżynier mechanik          Chodzież             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           MUZYKA Emilia nauczyciel           Międzychód      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           KARDASZ Maria Joanna                kierownik biura                Rakoniewice      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           BŁASZCZYK Krzysztof Jakub        nauczyciel           Obra      członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 39 [Poznań]

1             EMILEWICZ Jadwiga Katarzyna  politolog              Mogilany             członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

2             DZIUBA Tadeusz Antoni               parlamentarzysta            Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej sekretarz stanu                Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             STRYJSKA Małgorzata Irena        lekarz    Poznań nie należy do partii politycznej

5             ZYSK Tadeusz    redaktor wydawniczy    Poznań nie należy do partii politycznej

6             WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr  parlamentarzysta            Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             SOMMERFELD Jacek      przedstawiciel władzy samorządowej   Koziegłowy        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             CZERWIŃSKI Zbigniew  prezes  Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             RACZKOWSKI Mateusz Kacper  inżynier produkcji           Konin    członek partii politycznej: Solidarna Polska

10           ŻELAZNY Filip     radca prawny    Kórnik   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           STACHOWIAK-GAUDEN Anna   adwokat              Stęszew              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           BRZOZOWSKA Iwona Anna        teolog   Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           KRZYŻANOWSKA-WALASZCZYK Ewa Urszula      architekt             Poznań nie należy do partii politycznej

14           SZELĄGOWSKI Piotr Adam          przestawiciel handlowy               Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           BRATKOWSKI Wojciech                inżynier mechanik          Poznań nie należy do partii politycznej

16           KULECZKA-DRZEWIECKA Ewa    nauczyciel           Chludowo           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           MARKIEWICZ Marian Jan             inżynier mechanik          Kostrzyn              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           DALESZYŃSKA Marta Ewa           inżynier zootechniki       Ujście   nie należy do partii politycznej

19           WŁODARCZAK Katarzyna Barbara            pracownik administracji publicznej         Konarzewo        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           DEMBIŃSKI Krzysztof Henryk    dyrektor              Niepruszewo    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 40 [Koszalin]

1             HOC Czesław     lekarz medycyny             Kołobrzeg           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             SZEFERNAKER Paweł Maciej      prawnik               Szczecin               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             GOLIŃSKA Małgorzata Joanna  leśnik    Szczecinek          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             STRZAŁKOWSKI Stefan Zdzisław              nauczyciel           Białogard            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             SUBOCZ Marek Andrzej               urzędnik administracji rządowej              Wałcz    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             WIŚNIEWSKI Artur          nauczyciel           Koszalin               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             OWSIAK Jan Andrzej     urzędnik              Świdwin              nie należy do partii politycznej

8             SOZAŃSKA-MAJCHRZAK Izabella Marzena         pedagog              Sławno nie należy do partii politycznej

9             PYŻANOWSKI Jakub Mikołaj      menedżer          Węgorzewo Koszalińskie             członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

10           CHRUŚCIEL Ryszard Ambroży    pułkownik służby więziennej    Choszczno          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11           NAGÓRSKA Barbara       przedsiębiorca  Drawsko Pomorskie       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12           BŁASZCZYK Grzegorz     rolnik    Barwice               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

13           KĘDZIOR Barbara             ekonomista       Połczyn-Zdrój   nie należy do partii politycznej

14           SZTREJA Halina Zofia      nauczyciel           Sarbinowo          członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           SZADZEWICZ Jacek Piotr              radca prawny    Złocieniec           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16           NIEMYT Emilia Kazimiera             inżynier nawigacji morskiej        Nowe Laski        członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 41 [Szczecin]

1             GRÓBARCZYK Marek Józef         inżynier mechanik          Warszawa           członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2             DOBRZYŃSKI Leszek      parlamentarzysta            Szczecin               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3             SZAŁABAWKA Artur Lesław        parlamentarzysta            Szczecin               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4             JACH Michał      parlamentarzysta            Stargard              członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5             BIERNAT Stefania Elżbieta           pedagog              Szczecin               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6             ZAREMBA Krzysztof Piotr            parlamentarzysta            Szczecin               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7             MUCHA Rafał Marek     prawnik               Gryfino                członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8             DRZAZGA Kazimierz       historyk               Police    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9             LITWIŃSKI Arkadiusz     przedsiębiorca  Szczecin               nie należy do partii politycznej

10           POSOBKIEWICZ Marek lekarz    Świnoujście       nie należy do partii politycznej

11           SZELĄŻEK Andrzej           inżynier leśnictwa           Brwice  nie należy do partii politycznej

12           KUŹMIŃSKA Monika     ekonomista       Węgorzyno        nie należy do partii politycznej

13           ŁYJAK Justyna   ekonomista       Nowielin             członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

14           ZARĘBSKA-KULESZA Magdalena              nauczyciel           Świerczewo       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15           MATECKI Dariusz Piotr  prawnik               Szczecin               członek partii politycznej: Solidarna Polska

16           BOGUCKI Zbigniew        adwokat              Szczecin               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17           BRZOZOWSKA Maria Romualda               inżynier leśnik   Myślibórz            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18           PAWLAK Anna  prawnik               Dolice   członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

19           TOBOŁA Jolanta Barbara              nauczyciel           Police    członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20           KAMIŃSKI Michał           ekonomista       Kamień Pomorski            członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

21           DYCZYŃSKA Katarzyna Karolina                pedagog              Gryfice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

22           STÓJ Agnieszka Janina  ekonomista       Świnoujście       członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

23           KURZAWA Agnieszka    pedagog              Szczecin               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24           KOPEĆ Maciej Stanisław              nauczyciel           Szczecin               członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Wybory do Sejmu RP 2019

Na ten moment, znane są wszystkie nazwiska kandydatów do Sejmu.

Jak poinformował prezydent Andrzej Duda, wybory parlamentarne odbędą się 13 października 2019. Data ogłoszenia głosowania jest też oficjalnym początkiem kampanii wyborczej. 

>> Andrzej Duda zaproponował termin wyborów. ''Wskazałem 13 października''

RadioZET.pl/onet.pl/PKW/PZ

Oceń