Zamknij

Kapitan Marvel: kiedy premiera? Data, obsada, fabuła i zwiastun filmu

Redakcja
21.01.2019 15:43
Kapitan Marvel: data, premiera, obsada, fabuła
fot. FaceToFace/REPORTER

Kapitan Marvel to kolejny film, który powstał na podstawie kultowych komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Już za niespełna dwa miesiące produkcja będzie miała swoją premierę. Sprawdzamy też jaka jest obsada, fabuła i zwiastun Kapitan Marvel - nowego dzieła Marvel Studios. Widzowie mogą liczyć na niezwykłe efekty specjalne, ale także grę aktorską na wysokim poziomie - w filmie zagrają bowiem najlepsi aktorzy z Hollywood: Jude Law, czy Samuel L. Jackson. 

Kapitan Marvel: kiedy premiera? Obsada, fabuła i zwiastun Kapitan Marvel. Sprawdzamy najnowsze informacje dotyczące filmu Marvel Cinematic Universe.

Kiedy premiera Kapitan Marvel?

Kapitan Marvel premierę będzie miał już niebawem, bo 8 marca 2019 r. 6 marca za to film zostanie pokazany publiczności na całym świecie.

>>  „John Wick 3”: pierwszy zwiastun hitu z Keanu Reevesem. Kiedy premiera? [WIDEO]

Fabuła i obsada Kapitan Marvel

Kapitan Marvel podobnie jak inne filmy produkcji Marvel Cinematic Universe opowie o losie superbohaterów - tym razem będzie to zwykła kobieta, która po tym jak spotkała się z obcą rasą Kree otrzymała nadludzkie moce.

Oprócz imponujących efektów specjalnych zaletą firmy może być także obsada. Kapital Marvel zagra Brie Larson, a w resztę bohaterów wcielą się:

  • Samuel L. Jackson – Nick Fury
  • Ben Mendelsohn – Talos
  • Clack Gregg – Coulson
  • Jude Law – Mar-Vell
  • Gemma Chan – Minn-Eva

Zobacz także

Kapitan Marvel: zwiastun

Na portalu Youtube można już obejrzeć zwiastun Kapitan Marvel. Film będzie dostępny w wersji z napisami i dubbingiem. 

RadioZET.pl/PZ