Zamknij

Karol Świderski: wiek, wzrost, waga, instagram i statystyki FIFA 19 nowego zawodnika PAOK Saloniki

Redakcja
21.01.2019 17:06
Karol Świderski: PAOK Saloniki, instagram, wiek, wzrost
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Karol Świderski, piłkarz PAOK Saloniki, to główny bohater jednej z najgłośniejszych polskich sag transferowych w ostatnich dniach. Reprezentant Polski U21 trafił do Grecji z Jagiellonii Białystok. Przedstawiamy to, co wiadomo o Karolu Świderskim: jego wiek, wzrost, wagę, Instagram oraz statystyki w FIFA 19.

Karol Świderski:wiek, waga, Instagram, statystyki FIFA 19.  Przedstawiamy informacje dotyczące młodego Polaka, który trafił do PAOK Saloniki.

Karol Świderski: PAOK Saloniki

Karol Świderski do PAOK-u Saloniki trafił z Jagiellonii Białystok. W barwach tego klubu przez ostatnie 17 meczów strzelił 8 bramek. W PAOK Saloniki Karol Świderski zastąpi Aleksandara Prijovicia, byłego napastnika Legii Warszawa, który trafił do Ittihad FC, klubu z Arabii Saudyjskiej. Karol Świderski do PAOK Saloniki przeniósł się za ok. 2.5 mln złotych.

>> Młodzieżowy reprezentant Polski opuszcza Jagiellonię. Zagra w Grecji

Statystyki FIFA Karola Świderskiego

Karol Świderski to jeden z najbardziej perspektywicznych młodych polskich zawodników w FIFA 19. Jego ogólna statystyka to 61. Składają się na nią m.in.:

-Szybkość – 61
-Drybling – 62
-Strzały – 61
-Podania – 52
-Obrona – 23

Instagram: Karol Świderski

Piłkarz PAOK Saloniki regularnie korzysta z Instagrama. Karol Świderski publikuje na nim m.in. zdjęcia z treningów, meczu, czy wakacji.

Wzrost, wiek i waga Karola Świderskiego

Karol Świderski z PAOK Saloniki ma 21 lat. Mierzy 184 cm wzrostu, a waży 77 kilogramów.

RadioZET.pl/PZ