Zamknij

Karosze mają ...? Pytanie z Milionerów za 20 tys. zł [ODPOWIEDŹ]

Paweł Żurek
05.09.2019 13:37
Karosze mają ...? Pytanie z Milionerów za 20 tys. zł [ODPOWIEDŹ]
fot. TVN/ Milionerzy/ player.pl

Karosze mają ...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Z tego artykułu dowiecie się także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 20 tysięcy złotych.

Karosze mają..? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie, czyli czym są karosze. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka teleturnieju TVN i czy udało się jej wygrać 20 tysięcy złotych.

Karosze mają..? [PYTANIE Z MILIONERÓW za 20 TYS.]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to czym są karosze nie była oczywista dla uczestniczki teleturnieju TVN. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Szpony i zakrzywiony dziób

B. Wąsy czepne i rurkowate kwiaty

C. Czarne ogon, grzywę i sierść

D. Gumowe podeszwę i cholewkę

Uczestniczka nie była pewna odpowiedzi na to pytanie. Postanowiła skorzystać z koła ratunkowego: 50 na 50. Komputer wyeliminował dwie błędne odpowiedzi, kryjące się pod literami A i B. Uczestniczka już wcześniej podejrzewała, że opcja D. jest nieprawidłowa. Ostatecznie, wybrała odpowiedź C. 

MILIONERZY - Karosze mają.. [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to co mają karosze brzmi: czarne ogon, grzywę i sierść. Uczestniczka zdobyła 20 tys. złotych i mogła walczyć o wyższe nagrody. 

Karosz (inaczej kary) to koń czarnej maści, czyli kary. 

>> Który to Bono? Pytanie z Milionerów za 40 tys. zł [ODPOWIEDŹ]

>> Klasyczna herbata Earl Grey aromatyzowana jest olejkiem z bergamotki, czyli..? Pytanie z Milionerów za 125 tys. zł

>> Kto w filmie Blues Brothers jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty? Pytanie z Milionerów za 250 tys. złotych

RadioZET.pl/sjp.pl/PZ