Zamknij

Kiedy premiera serialu "Gra o tron" sezon 7?

Redakcja
06.07.2017 15:06
Premiera 7. sezonu "Gry o tron" - kiedy się odbędzie?
fot. ons.pl

Premiera "Gry o tron" sezon 7 to najbardziej wyczekiwana produkcja wśród fanów seriali. Kiedy odbędzie się premiera hitowego serialu HBO? I przede wszystkim - kiedy będziemy mogli zobaczyć odcinki w Polsce?

"Gra o Tron" i premiera 7. sezonu serialu znajduje się na językach wszystkich fanów tej serii. Długo nie było wiadomo, kiedy dokładnie nowe odcinki zadebiutują - zwłaszcza, że zdjęcia rozpoczęły się z opóźnieniem. Na szczęście fani otrzymali już informacje i z niecierpliwością oczekują na najbliższy sezon.

Dlaczego przesunięta premiera "Gry o tron" sezon 7?

29 sierpnia 2016 roku w Titanic Studios w Belfaście ruszyły zdjęcia do 7. sezonu "Gry o tron". W przypadku tego sezonu zdjęcia i sama premiera zostały przesunięte w czasie. Powodem było nadejście zimy w 6. serii. Prace na planie zakończyły się w lutym 2017 roku. To właśnie wtedy zostały ujawnione pierwsze szczegóły na temat nadchodzącej produkcji.

"Gra o tron" 7. sezon - kiedy w TV s07e01?

9 marca 2017 roku HBO ujawniło datę premiery nowego sezonu „Gry o tron” w bardzo nietypowy sposób. Wymagało to dużego zaangażowania fanów serialu podczas transmisji na żywo na Facebooku. Mieli oni wpisywać w komentarzach słowa "Fire" i "Dracarys", co miało powodować topnienie bryły lodu, która skrywała datę premiery. Pierwszy odcinek nowej serii zobaczymy latem 2017 roku, a dokładniej - 16 lipca 2017 roku. W Polsce premiera siódmego sezonu odbędzie się 17 lipca, a całość będzie składać się z siedmiu odcinków. 

W sieci pojawił się też oficjalny teaser 7. sezonu.

Jak widać prawdopodobnie warto było tyle czekać na najbliższe odcinki. Czym tym razem zaskoczą nas producenci hitowej produkcji HBO?

RadioZET.pl/KP