Zamknij

Kiedy przestanie padać deszcz? Prognozy 2017

Redakcja
14.07.2017 10:30
Kiedy przestanie padać deszcz? Prognozy 2017
fot. pixabay.com

Kiedy przestanie padać deszcz? Pogoda na lato 2017 jest bardzo zmienna, co potwierdzają przewidywania synoptyków. Wiemy, kiedy przestanie padać na podstawie prognozy pogody na najbliższe dni.

Opady deszczu w lipcu 2017 dają się wszystkim we znaki. Lato jest bardzo zmienne. Wciąż zaskakuje nas wysokimi temperaturami na zmianę z ulewnymi deszczami i burzami. Sprawdziliśmy prognozy pogody na najbliższe dni, żeby dowiedzieć się, kiedy przestanie padać deszcz.

Zobacz także

Kiedy przestanie padać? Prognozy na lipiec 2017

Choć do Polski dotarł niż z układem frontów, to niedługo możemy liczyć na poprawę pogody. Deszczowa strefa będzie przemieszczać się na wschód kraju. Lokalnie możliwe są burze. W ciągu dnia deszcz może utrudniać jazdę, dlatego zachęcamy kierowców do zachowania ostrożności. Kiedy przestanie padać? Już od niedzieli 16 lipca pogoda będzie się poprawiać. Początek tygodnia będzie upalny w całej Polsce i choć z upływem czasu temperatura będzie się stopniowo obniżać, to w kolejnych dniach znów czekają nas upały.

» Kiedy przestanie padać deszcz latem w 2018 roku? [PROGNOZA POGODY]

Zobacz także

W najbliższych dniach temperatura będzie już rosła nawet do 24 stopni i później powinno robić się coraz cieplej. Druga połowa miesiąca zapowiada się jeszcze lepiej - czekają nas upały z temperaturami do 30-33 stopni.

RadioZET.pl/TVN Meteo/KP