Zamknij

Klawisz z jaką literą znajduje się bezpośrednio nad spacją w klawiaturze QWERTY? MILIONERZY

16.06.2020 16:58
Klawisz z jaką literą znajduje się bezpośrednio nad spacją w klawiaturze QWERTY? MILIONERZY
fot. Bartosz KRUPA/East News

Klawisz z jaką literą znajduje się bezpośrednio nad spacją w klawiaturze QWERTY? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 5000 złotych.

Klawisz z jaką literą znajduje się bezpośrednio nad spacją w klawiaturze QWERTY? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 5000 złotych.

Klawisz z jaką literą znajduje się bezpośrednio nad spacją w klawiaturze QWERTY? Milionerzy [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie w "Milionerach" brzmiało: klawisz z jaką literą znajduje się bezpośrednio nad spacją w klawiaturze QWERTY? Uczestnik miał do wyboru cztery warianty:

A. B

B. T

C. R

D. E

Uczestnik po chwili zastanowienia zaznaczył odpowiedź B. 

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Klawisz z jaką literą znajduje się bezpośrednio nad spacją w klawiaturze QWERTY? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to "B". Uczestnik przeszedł dalej i mógł grać o wyższe nagrody. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB