Zamknij

Koniec świata 2017: kiedy we wrześniu ma nastąpić zagłada? [DATA]

Redakcja
18.09.2017 10:00
Koniec świata 2017: kiedy we wrześniu ma nastąpić zagłada? [DATA]
fot. pixabay.com

Koniec świata w 2017 roku ma nastąpić we wrześniu. To już kolejny przypadek przepowiadania apokalipsy. Kiedy dokładnie nastąpi zagłada? Wyjaśniamy szczegóły dla tych, którzy są ciekawi, jak brzmią przepowiednie na 2017 rok.

Koniec świata w 2017 roku ma nastąpić już po raz kolejny w historii świata. Niemalże co roku znajdują się tacy prorocy, którzy zwiastują apokalipsę na podstawie analizy Biblii czy zjawisk astronomicznych. Kiedy według najnowszych przepowiedni ma nastąpić koniec świata w 2017 roku? Data, układ planet i inne informacje - sprawdzamy, co mówią internauci.

Koniec świata - kiedy w 2017 roku?

Apokalipsa ma nastąpić dokładnie w sobotę, 23 września 2017 roku. Dlaczego akurat taka data? Wyjaśnień i spekulacji na ten temat jest wiele. Najciekawszą z nich jest uzasadnienie na podstawie fragmentu z Nowego Testamentu. W Biblii można znaleźć zapis o "niewieście obleczonej w Słońce i Księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu". O co chodzi?

Zagłosuj

Czy wierzysz w nadchodzący koniec świata 23 września 2017?

Liczba głosów:

23 września 2017 - układ planet i gwiazd

Właśnie tego dnia ma nastąpić bardzo ciekawa i nietypowa sytuacja na niebie. Na wielu stronach i forach astronomicznych czytamy, że 23 września nad konstelacją Panny znajdzie się dokładnie 12 gwiazd: 9 z gwiazdozbioru Lwa i 3 dodatkowe - Wenus, Merkury i Mars. Oprócz tego Słońce znajdzie się za konstelacją Panny, a pod jej "stopami" Księżyc - czyli dokładnie tak jak w przepowiedni biblijnej.

Koniec świata 23 września 2017

Według nowej teorii w Ziemię ma uderzyć nieznana planeta, która krąży wokół naszego układu planetarnego. Często można spotkać także informacje o rzekomym istnieniu planety Nibiru, która zbliża się do powierzchni Ziemi. Na Youtube można znaleźć mnóstwo filmów, w których autorzy przedstawiają różne dowody na to, że data końca świata 2017 wypada w sobotę, 23 września. Teorii jest jednak wiele, większość z nich opiera się na układzie planet 23 września 2017.

Oczywiście wszystkie informacje o dacie końca świata 2017 należy traktować z przymrużeniem oka, jak mogliśmy się już nie raz przekonać. Ostatni koniec świata, o którym było bardzo głośno, miał nastąpić 21 grudnia 2012 roku.

RadioZET.pl/KP