Zamknij

Konwencja Roberta Biedronia: gdzie i kiedy się odbędzie? Gdzie ją obejrzeć? [TRANSMISJA]

Redakcja
01.02.2019 16:23
Konwencja Roberta Biedronia: kiedy i gdzie się odbędzie, gdzie ją obejrzeć? [TRANSMISJA]
fot. S.Maszewski/Reporter / East News

Kiedy i gdzie odbędzie się konwencja Roberta Biedronia? Gdzie ją obejrzeć? Były prezydent Słupska założył nową partię, której nazwy póki co nie podano. Na początku lutego Robert Biedroń zorganizuje konwencję, na której oficjalnie poinformuje o postulatach swojego ugrupowania, a także poda nazwę partii i jej członków. Kiedy i gdzie odbędzie się konwencja Roberta Biedronia? Jak nazywa się jego partia? Odpowiadamy na pytania związane z ugrupowaniem polityka.

Kiedy i gdzie odbędzie się konwencja Roberta Biedronia? Jak nazywa partia Roberta Biedronia? Gdzie obejrzeć konwencję Roberta Biedronia? Sprawdzamy co wiadomo o konwencji byłego posła ruchu Janusza Palikota.

Gdzie i kiedy odbędzie się konwencja Roberta Biedronia?

Konwencja Biedronia odbędzie się 3 lutego w Warszawie, a dokładnie na Torwarze przy ul. Łazienkowskiej 6A. W jej trakcie, były poseł ma ogłosić postulaty swojej partii, a także pokazać polityków, którzy razem z nim będą budowali nowy ruch.

Wybory parlamentarne 2019: DATA - kiedy idziemy głosować?

Gdzie obejrzeć konwencję Roberta Biedronia? [TRANSMISJA]

Konwencję Roberta Biedronia będzie można obejrzeć na facebooku polityka. Prawdopodobnie pokażą ją także telewizje informacyjne, np. TVN24. Jednak dokładnych informacji na temat tego, gdzie obejrzymy konwencję Roberta Biedronia, póki co nie ma.

Robert Biedroń proponuje 1600 zł emerytury. Trzeba będzie spełnić jeden warunek

Jak się nazywa partia Roberta Biedronia?

We wrześniu Robert Biedroń ogłosił, że powołuje swoją własną partię, jednak jej nazwa pozostała tajemnicą. Na konwencji, Biedroń oficjalnie ogłosi jak będzie się nazywał nowy ruch. Według informacji podanych przez Rzeczpospolitą, nazwa partii Roberta Biedronia to Umowa Roberta Biedronia.

RadioZET.pl/300Polityka/rp.pl/PZ